Jste zde

Stimulace análu a šourku

Stimulace análu a šourku 

Hlavní téma: "Anální sex".
Tyto techniky přímo navazují na techniky popisované v článku "Techniky stimulace análu"

Současná stimulace análu a šourku je technika análního sexu pro muže. Žena vkládá palec do análního otvoru muže a současně ostatními prsty stimuluje muži jeho šourek. Tato technika dovoluje postupné uvolňování svalů análního svěrače palcem při současné vnější stimulaci oblasti kráze a šourku ostatními prsty. Většinou se provádí pravou rukou za souasné masturhace penisu levou rukou.

Hlazení hráze a šourku muže uvolňuje a vlastní penetrace palcem je pak snadnější.

Základem úspěšného análního sexu je lubrikace! Rozumné je použití dostatečného, lépe většího množství lubrkantu.

Zasouvání palce nemusí být (nemělo by být) provedeno pod tlakem. Lepší je, kdy se provede "na několik pokusů". Jednak se muž může snadněji uvolnit a pak také každý pokus přidává do konečníku další dávku lubrikantu. Snadněji se tak lubrikant dostane do vnitřní části svěrače, kde je potřeba při hladkém zasouvání palce do co největší hloubky.

Po zasunutí palce ruky do konečníku se žena může soustředit na hlazení hráze a šourku ostatními prsty. Může jimi šourek hladit, jemně škrabat nebo polštáčky prstů jemně kroužit na kůži. Muž většinou začne zažívat velm příjemné pocity a kůži šourku a je pravděpodobné, že když bude žena stimulovat tu část, pod kterou je uvnitř těla uložena prostata, že to muž bude vnímatz jako teplo pa pocity na prostatě.Navíc vloženým palcem se žena může pokusit "dosáhnout" na prostatu. I kdyby se jí to nepodařilo (palec je na to příliš krátký", vyvolá v této oblasti určitý tlak, který muži většinou vnímají jako příjemný a vzrušující.

Jen připomínám, že nehet palce (a nejlépe i prstů) musí být krátce zastřižený a zabroučený. Mohlo by dojít je zranění konečníku a navození nepříjemných až bolestivých pocitů.

Stimulace šourku by měla být plošná a toho se snadno docílí tak, že žena roztáhne prsty od sebe a polštářky prstů stimuluje kůži šourku. Tato technika má pozitivní dopad na uvolnění análního svěrače a ten je pak po delší době vložení palce připraven na vložení sexuální pomůcky nebo jiné způsoby dráždění.

Tato technika je vhodná i jako úvodní část penetrace při masáži prostaty přes konečník. Muž se uvolní, anální svěrač se povolí a palec může být nahrazen prostředníčkem nebo seuální poůckou. při maxumálním zasunutí palce a vnější stimulaci oblasti prostaty ostatními prsty ruky se již pocity masáže rostaty dostavují. Následně je pak možné přejít k technikám masáže prostaty.

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: