Jste zde

Tvrdý sex - baví opravdu jen chvíli

Tvrdý sex - baví opravdu jen chvíli

Volné pokračování článku "Sexuální praktiky - přehled".

Mnoho mužů myslí, že rychlým a tvrdým přirážením při souloži nejlépe uspokojí ženu. Nemají to však většinou "ze své hlavy". Napadlo je to často až poté, co něco podobného viděli ve filmech pro dospělé. Předpokládají, že když se to líbí ženám v pornofilmech, musí se to líbit i té jejich. Dalším typem muže, který "Hard Core" vyznává, jsou muži bez fantazie, která prostě nic jiného nenapadne...

Tvrdý sex rozhodně nemá nic společného romantickým, něžným nebo dokonce pomalým sexem! Nejedná se však o sadomaso techniky, násilí, "mučení" nebo podobné praktiky. Pod tvrdým sexem si představte rychlé, hluboké, tvrdé a nesmlouvavé průniky penisu do pochvy (vaginy) s minimem prostoru pro názory ze strany ženy.

Samozřejmě je takové hodnocení nadsázka a není myšleno úplně vážně...

Ženy, které rychlý a tvrdý sex upřednostňují trvale, jsou většinou ženy, které si o něj umí říct!!! Tam, kde rychlý s tvrdý sex vychází z potřeby muže, však jen málokdy nachází u ženy trvalou podporu.

Důvodů, proč si muži myslí, že když se budou chovat pudově a "chlapácky", že to žena ocení je více. Možná takovýto sex žena skutečně ocení, možná i několikrát za sebou, ale určitě neocení, pokud muž takovýto přístup k ní bude praktikovat při každém sexu. Pokud si myslíte, že přeháním, tak nemáte pravdu. Někteří muži, většinou nezdravě dominantní, jsou ale neochvějně přesvědčeni, že nic jiného v sexu ani zavádět nemusí. Proč, když sex je především o jejich uspokojení.

Ještě nesmím zapomenout na upozornění, že řada lidí se domnívá, že TVRDÝ SEX je "klasická" "Rychlovka". Není to úplně to samé. Rychlovka je spíše rychlý sex, sex bez milostné předehry, prostě sex "řešící" okamžitou potřebu sexuálního uvolnění, kde na milostnou předehru prostě není čas...

Rychlý sex bývá opravdu rychlý - většinou pro muže

Na druhou stranu dominantní a rychlý sex má i jistou výhodu - žena se tak dlouho netrápí. Pokud je muži "po vůli", pak stačí, když ve chvíli, kdy on dominantně vrcholí, ona zahraje naučenou scénu předstíraného orgasmu.... a má to za sebou... Ve většině případů rychlý sex představuje pro muže velmi vysoký stupeň stimulace penisu. Je to však proto, že žena není dostatečně vzrušená a její pochva (vagina) tedy nemůže být příliš přirozeně lubrikovaná. Výsledkem je, že muž velmi rychle dosáhne vyvrcholení a to mnohem dříve, než to ženu začne bavit... Důvodů, proč orgasmus předstírají většinou ženy je samozřejmě více. Tvrdý sex, sex bez ohledu na potřeby ženy nebo dominantní sex, kdy je žena pro muže jen nástroj pomocí něhož dochází k uspokojení, zcela jistě patří mezi důvody, kdy se předstírání vyvrcholení dá pochopit.

Muž uspokojil své ego a žena poznala, že je TVRDÝ muž!!! Ten pak většinou očekává, že takto o něm bude žena uvažovat a možná ho takto bude hodnotit i mezi svými kamarádkami... Možná tomu tak zpočátku bude, ale čím častěji se žena s takovýmto přístupem k sexu setká, tím větší budou její pochybnosti, zda slovo TVRDÝ je to správné. Časem je nejspíš vymění za NATVRDLÝ...

Jsou samozřejmě situace, kdy se i rychlovka dá pochopit nebo kdy bude oběma partnery přijata kladně. Dokonce se dá rychlovka chápat jako zajímavé zpestření partnerského sexuálního života - pak má své opodstatnění!!!!!

Ale "Hard Core", tvrdý sex, opravdu většina žen nevyhledává. Jednou, dvakrát za rok...budiž... Jen se nesmí stát pravidlem nebo jedinou formou sexuálního soužití!!!

 

Články s podobnou tematikou