Jste zde

Cunnilingus - žena leží na zádech a nohy má přes ramena partnera

Cunnilingus - žena leží na zádech a nohy má přes ramena partnera nebo partnerky

Volné pokračování článků "Orální sex" a "Cunnilingus", "Polohy pro orální sex nebo orální milování" a Sexuální polohy pro lesbický orální sex".

Jedná se o variaci misionářské polohy pro orální sex kdy žena leží na zádech v misionářské poloze. Žena do této polohy snadno přejde tak, že přeloží nohy přes ramena svého partnera, případně je zapře o jeho ramena.

  • Muž leží mezi jejíma nohama.
  • Muž sedí nebo klečí před postelí.

Výhody této varianty:

  • žena si může nohy pohodlně položit na ramena muže. To jí umožní dlouhé pohodlně a uvolněné přijímání orálního laskání pohlaví.
  • žena si může nohy zapřít o ramena muže. To jí dovoluje zvýšit napětí ve svalech nohou, což je jedna z možností jak zvýšit vzrušení a případně urychlit nástup vyvrcholení.

Obecně - položení ženiných nohou na ramena muže zlepší přístupnost vulvy pro orální stimulaci. Partner pak má možnost laskání vulvy provádět prakticky od hráze (análu) až po Venušin pahorek. Přístupnost klitorisu je vynikající... V této variantě je snadno dostupná celá vulva a nabízí se i možnost jazykem do hloubky stimulovat i poševní vchod. Pokud žena přitom hodně roznoží, může se muž věnovat i detailní stimulaci stydkých pysků, stehen za současného hlazení nohou a případně stimulace hráze nebo análu prsty.

Doporučení:

Tato varianta polohy orálního sexu je pro ženu nejpohodlnější tehdy, když je dokonale fyzicky uvolněná. Proto je vhodné bederní část podložit polštářkem tak, aby vulva byla muži dokonale přístupná. Polštářek by však neměl zabraňovat přístupu k hrázi, případně k análu. Pro muže je totiž tato část ženina těla mimořádně přitažlivá..

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje