Jste zde

Cunnilingus - poloha žena v křesle, muž před ní klečí

Cunnilingus - poloha žena v křesle, muž před ní klečí

Hlavní téma: "Cunnilingus".
Volné pokračování článku "Sexuální polohy pro orální sex nebo orální milování".

Při realizaci této techniky při variantě v křesle je vhodné, aby si žena dobře podložila nohy a do široka otevřela klín. Musí cítit pohodlně a uvolněně. Vhodná jsou především pohodlná čalouněná křesla s opěrkami. Muž si pak klekne na měkký polštářek na zem a hlavou vloží mezi rozevřené nohy ženy. poloha mu nabízí možnost nevšedních pohledů na ženu a její rozevřený klín. Lépe také zvládá dlouhé laskání, protože má více uvolněná záda a nebolí ho za krkem. Při této variantě se může více věnovat i hlazení vnitřní strany stehen, prsou a hráze. Partner má také volnější ruce a tím i možnost snadnějšího kombinování orálního dráždění ústy a vaginálního dráždění prsty nebo erotickou pomůckou. Snadněji se tak dosahuje intenzivního dráždění jak poštěváčku, tak také bodu G. Žena tak může v této poloze dosáhnout kombinovaného orgasmu klitoridálního i vaginálního. Vzhledem k tomu, že muži je přístupná ženina hráz i konečník, jsou možné i další doplňkové vzrušující doteky v těchto oblastech. Tato poloha je pohodlná pro muže i ženu.

Z hlediska doteků a dráždění:

  • Proniknutí - pronikání jazyka i pomůcky je hluboké, je možné snadno měnit hloubku průniku. Snadné použití vibrátoru i laskání perinea a zadečku.
  • Klitoris - velmi silně, možné jsou všechny techniky nepřímé i přímé stimulace klitorisu.
  • G bod – dostatečně, pozici vylepší podložení zadečku polštářkem.
  • Emoční prvek- uspokojení je dostatečné, poloha umožňuje objímání a líbání.

Jak se líbí mužům?
Pro mnohé muže je to ideální poloha pro orální sex. Mají volné ruce a to jim dává možnost použít další techniky laskání a dráždění. Muž vidí na ženu a může snadno od laskání vulvy přejít k laskání prsou, stehen i bříška. Možné je i líbání.  Přístup je i k zadečku a hrázi a to umožňuje další techniky hlazení a dráždění.

Jak se líbí ženám?
Pro ženu z hlediska vyniknutí postavy je tato poloha vhodná když:

  • má ráda laskání a hlazení na celé přední části těla.
  • má ráda současné laskání poštěváčku a používání vibrátoru nebo laskání prsty v oblasti bodu G
  • vyhledává kombinovanou techniku orální stimulace klitorisu za současného laskání prsty jednou rukou v pochvě v oblasti bodu G, druhou rukou v oblasti perinea a zadečku
  • dává muži možnost aby ji objímal, líbal, laskal na prsou a zase se vracel k volně přístupnému pohlaví a zadečku

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)