Jste zde

Sexuální polohy pro orální sex nebo orální milování

Sexuální polohy pro orální sex nebo orální milování

Hlavní téma: "Sexuální polohy".
Pokračování článku "Sexuální polohy pro orální sex nebo orální milování".

Orální sex se v poslední době, co do oblíbenosti sexuálních praktik, stal jednou z nejoblíbenějších. Také mezi ženami patří orální laskání mezi nejvíce oceňované techniky, ovšem především tehdy, když je to žena kdo orální sex přijímá.

Každá žena je na doteky a orální stimulaci na erotogenních zónách jinak citlivá a vnímavá. Neexistuje proto žádná univerzální technika ani univerzální sexuální poloha ve které by byla jednoznačně nejúčinnější. Nezbývá tedy nic jiného, než zkoušet, experimentovat a zase zkoušet...

V sexuologických průzkumech mezi ženami:

  • více jak 80% žen při orálním sexu dosahuje orgasmu
  • více jak 85% vdaných žen preferuje orální sex před sexuálním spojením a penetračními praktikami nebo klasickou souloží.
  • při orálním sexu žena nejčastěji prožije vyvrcholení při stimulaci klitorisu.
  • nejoblíbenějšími polohami orálního sexu jsou pro ženu polohy při kterých leží na zádech, je nad ústy muže nebo polohy na boku

Orální sex je termín pro genitální stimulaci ústy. Může být penetrační nebo nepenetrační. Může se provádět před, v průběhu, nebo po pohlavním styku. Může se také uskutečnit jako cesta k navození pohlavního vzrušení nebo jako cílená sexuální praktika k dosažení vyvrcholení. Z hlediska zapojení partnerů může být prováděn současně (jeden z partnerů provádí cunnilingus a druhý felaci), nebo orální stimulaci provádí pouze jeden z partnerů.

Vzhledem k tomu, že orální sex je oblíbenou praktikou mezi heterosexuálními páry, homosexuálními páry a samozřejmě zastánci hromadného sexu, pak je jasné, že pro orální sex a jeho techniky musí existovat velké množství variant sexuálních poloh. Nebude tedy snadné a snad ani vůbec možné všechny polohy popsat a graficky názorně zpracovat.

Proto jsem je rozdělil do následujících skupin:

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)