Jste zde

Sexuální polohy pro orálně-anální stimulaci

Sexuální polohy pro orálně-anální stimulaci

Hlavní téma: "Sexuální polohy".
Pokračování tématu: "Anální sex" a "Anilingus - orálně anální stimulace"
Rozšiřuje článek "Polohy pro orální sex nebo orální milování".

Orální sex je především o orální stimulaci pohlaví. Nezřídka se však kombinuje také s orální stimulací análního otvoru nebo jeho okolí. Polohy pro analingus (lízání análu, análně-orální sex nebo rimjob), jsou často varianty poloh pro genitálně-orální sex. Analingus vychází většinou ze situace při laskání v rámci milostné předehry nebo případně z polohy při orálním sexu. Vychází to i z toho, že žádné anální techniky a to včetně analingusu by neměly být prováděny na začátku milování bez důkladné milostné předehry. Bylo by to tak trochu podivné zahájení milostného setkání dvou lidí.

Neexistuje žádná "základní" poloha pro provádění orálně análního sexu. Anilingus (analingus) vychází většinou ze situace při laskání v rámci milostné předehry nebo případně z polohy při orálním sexu. Žádné anální techniky a to včetně anilingusu by neměly být prováděny na začátku milování bez důkladné milostné předehry. Bylo by to tak trochu podivné zahájení milostného setkání dvou lidí.

Nejjednodušší poloha pro orálně anální stimulaci je taková, ve které při orálním sexu můžete začít přirozeně jazykem a ústy stimulovat oblast hráze a postupovat dál ke konečníku. Vlastně jen rozšiřujete laskanou oblast o tu "novou". Nemusí se přímo jednat o úplnou stimulaci, naprosto stačí i částečná, kdy se ke konečníku přiblížíte byť jen špičkou jazyka. Právě takovéto letmé, "náhodné" doteky bývají nejvíce vzrušující. Mezi nejvhodnějších techniky orálního sexu pro takovéto "náhodné" laskání anální oblasti patří technika "Tahitského orálního sexu".

Pro úplnou stimulaci anální oblasti je samozřejmě potřeba mít zajištěn co nejlepší přístup ústy. Zatímco u letmých doteků v anální oblasti při orálním sexu se mohlo jednat o "náhodné zabloudění jazyka", nemusel přijímající partner až tak jednoznačně vyjadřovat svůj souhlas.

U cílené anální stimulace již přijímající partner zaujetím polohy, při které umožní dávajícímu plný přístup k hýždím a análu, poskytuje dávajícímu jednoznačný souhlas ke stimulaci této oblasti.

Anilingus lze provádět v řadě sexuálních poloh

Anilingus je možné zařadit do milostné předehry po které bude dále pokračovat "klasické" milování. Muže však být pojat také jako "milostná předehra" pro další anální stimulace a případně i pro anální sex.

Pro náhodnou stimulaci anální oblasti jsou často využívané běžné sexuální polohy.

  • na všech čtyřech (v jejích variantách)
  • z boku
  • na zádech (s podloženým zadečkem)
  • poloha 69 (přijímající je nahoře)

Pro cílenou, vědomou stimulaci anální oblasti se využívají polohy

  • Přijímající partner je na všech čtyřech v pozici "Na pejska" s aktivním partnerem klečícím nebo ležícím zezadu.
  • Přijímající partner leží na zádech v misionářské poloze s nohama nahoru.
  • Přijímající partner je nahoře v poloze 69.
  • Poloha "Hra na trombón" je poloha orálně-análního sexu, ve které přijímající muž stojí, klečí nebo klečí a opírá se o ruce v poloze "Poloha orálního sexu "Na pejska" zezadu pro muže" před dávajícím partnerem. Ten zezadu provádí jak anilingus, zpravidla v kleku a přitom také provádí masturbaci jeho penisu. Tato technika současné stimulace orálně-anální a masturbace může připomínat hru na trombón.

Jednou z ucelených technik pro anální stimulaci spojenou s hlazením, tantrickými prvky, orálně anální stimulací i kombinací se stimulací pohlaví se zabývá článek "Orálně anální sex pro pokročilé".

Poznámka:
Anilingus, analingus, lízání análu, análně-orální sex nebo rimjob, jsou časté varianty názvů pro genitálně-orální sex.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje: