Jste zde

Felace - muž leží na posteli, žena klečí vedle postele

Felace - muž leží na posteli, žena klečí vedle postele

Hlavní téma: "Sexuální polohy".
Pokračování článku "Polohy pro orální sex nebo orální milování".

Poloha pro orální sex, kdy muž leží na posteli, pohovce, napůl v leže v křesle, tedy výše, než je žena, která klečí vedle postele, nejčastěji mezi jeho roztaženýma nohama. Žena se snadno nakloní nad muže a orálně a manuálně stimuluje jeho penis. Vhodné je, aby si žena pod kolena připravila polštář. Klečení bude podstatně pohodlnější a umožní jí delší orální stimulaci muže. V této poloze tak moc netrpí krční páteř a i z tohoto pohledu je tato poloha pro ženu pohodlnější. Navíc může muže hladit na nohách, stehnech, tříslech, šourku, hrázi i penisu. Doplňkovou stimulací může být i laskání hráze a konečníku rukou. Možná je i orální stimulace šourku a případně i anilingus (rimming) - uspokojování anální oblasti jazykem.

Pro zkušenější přichází do úvahy i stimulace prostaty, ať už rukou nebo vibrátorem. Základní technikou však zůstává orální stimulace penisu - felace - uspokojování muže ústy.

Pro muže je tato poloha maximálně pohodlná a nevyžaduje žádnou aktivitu. Jedná se o orální sex při kterém je muž výhradně přijímající. Může však své pocity a vděčnost za poskytované slastné pocity ženě vyjádřit například pohlazení hlavy nebo verbálně a citoslovci. Rychlost a intenzitu může muž ženě naznačit pohybem ruky, gestem nebo tím, že ji bude sdělovat své pocity.

Možné varianty

Nejčastěji žena klečí mezi nohama nuže, což jí umožní nejsnadnější stimulaci penisu. Muž přitom může ležet, mít záda podepřena polštářem nebo se může opírat o lokty nebo dlaně za tělem. polohy, kdy je jeho trup více nadzvednut mu umožňují sledovat orální stimulaci a vidět ženu v této nezvyklé situaci.

Můžete používat i sexuální pomůcky

Nejčastěji se orální sex kombinuje s masturbací penisu rukou. V poslední době se však poměrně často využívají i masturbátory, které nahradí klasickou masturbaci rukou a umí navodit pocity velmi blízké pocitům při souloži v pochvě. Pokud se kombinují s orálním sexem, pak se jedná o velmi silou a účinnou stimulaci mužova penisu. V případě použití masturbátorů je vhodné nespoléhat jen na vlhkost od slin, ale použít nějaký kvalitní lubrikační gel. Penis bude v masturbátoru mnohem snadněji klouzat. Kvalitní lubrikační krém není nepříjemný ani při orální stimulaci. Navíc můžete použít nějaký s příchutí ...

V této poloze je samozřejmě možné použít u vibrátory, vibrační rukavici nebo vibrační kroužek. Jen nezapomínejte na to, že v první řadě jde o orální sex, který je nesmírně intimní. Není vhodné, aby hlavní dojem vytvořily sexuální pomůcky. Jsou to jen doplňkové stimulace...
 

Doporučené články

(AK)(Z)(L)