Jste zde

"Poloha 69" - na sedačce

"Poloha 69" na sedačce

Volné pokračování článku "Poloha 69 (poloha pro orální sex)".

Jedná se o méně známou polohu orálního sexu - poměrně nezvyklou variantu "Polohy 69" - polohy pro orální sex prováděný současně oběma partnery. Poloha může být využita oběma partnery, kdy muž bude nahoře nebo žena nahoře. Pro názornost si popíšeme polohu, kdy nahoře bude muž.

Muž si lehne na sedačku podobně jako by seděl, ale nohama nahoru na zádové části sedačky. Zády leží na části určené pro sezení a nohy má přehozené přes opěradlo. Žena si obkročmo klekne nad mužovu hlavu a její ústa budou ve výši mužova přirození. Žena pak muže velmi snadno provádět muži Felaci a muž ženě Cunnilingus. Žena je navíc v poloze, kdy nad mužem klečí a ten tak má možnost snadno přejít z laskání pohlaví na Anilingus (rimming).

V podstatě je to varianta "Polohy 69", při které tělo toho, kdo je nahoře netlačí na tělo toho, kdo je dole. Při této variantě se žene mnohem snadněji provádí orální stimulace muže, protože má volné ruce a může si jimi pro stimulaci snadněji vypomoci. Tato varianta, kdy je žena nahoře je z pohledu muže podobná variantě "Vsedě na tváři" (facesitting), při které žena muži sedí na tváři, nad ústy partnera, což mu umožňuje orálně genitální nebo orálně anální stimulaci.

Pokud se vymění a žena leží na sedačce nohama přes pelest sedačky a muž klečí obkročmo nad ženinou tváří, je tato poloha zajímavá pro možnost trochu jiné orální stimulace ženy, při které muž může více používat ruce. Naopak žena má pro stimulaci mužova přirození trochu horší podmínky, ale zato je tato poloha ideální pro sexuální praktiku orálního sexu - "Máčení sáčku čaje" a masturbaci penisu rukou. V poloze, kdy je žena dole, má také možnost snadno přejít z laskání pohlaví na Anilingus (rimming).

Jedná se tedy o polohu zajímavou a přitom poměrně málo známou. To se však nyní může změnit ....

 

Literatura a zdroje