Jste zde

Cunnilingus - žena sedí na posteli s rozevřenýma pokrčenýma nohama I.

Cunnilingus - žena sedí na posteli s rozevřenýma pokrčenýma nohama I.

partner nebo partnerka leží před ní

Volné pokračování článků "Polohy pro orální sex nebo orální milování" a "Sexuální polohy pro lesbický orální sex".

Když se na straně přijímající ženy rozhodnete pro variantu vsedě, pak by si žena měla podložit záda vhodnou pohodlnou opěrkou, sednout si spíše mírně opřená než kolmo a zeširoka roztáhnout nohy. Pro pohodlné sezení bez napětí svalů nohou je vhodné podložit nohy pod koleny třeba polštářem. Partner se pohodlně uloží mezi její nohy a může se věnovat laskání stehen, třísel a pohlaví. Tato poloha umožňuje především pohodlí pro ženu a dává jí možnost sledovat partnera hrajícího si s jejím klínem.

Z hledisla doteků a dráždění:

  • Případné doplňkové proniknutí prsty nebo pomůckou - obtížné.
  • Klitoris - silně.
  • G bod – velmi obtížně.
  • Emoční prvek - uspokojení je především klitoridální. Není přístup k hrázi a konečníku.

Jak se líbí mužům?
Pro mnohé muže je příliš obtížná a únavná. Dochází k velkému namáhání krčních svalů. Poloha hlavy umožňuje velmi dobré dráždění oblasti poštěváčku ale již obtížnější laskání celé vulvy. Nabízí pohled na ženin klín a na prsa zespodu. Poloha vyhledávána podřízenými muži, žena při ní má nad mužem pomyslnou nadvládu. Poloha vhodná spíše pro milostnou předehru, obtížná pro orální milování.

Jak se líbí ženám?
Tato poloha je bude určitě vyhledávána dominantními ženami.

 

Variantou je poloha "Cunnilingus - žena sedí na kraji postele s rozevřenýma pokrčenýma nohama II." kdy partner nebo partnerka klečí před ní.