Jste zde

Techniky nácviku vícenásobného orgasmu muže

Techniky nácviku vícenásobného orgasmu muže

Volné pokračování článku "Prožitek a orgasmus" a "Vícenásobný orgasmus muže".

Vícenásobnému orgasmu muže se dá naučit. Nutné však je dokonale zvládnout techniku zadržení ejakulace, tedy pocitu sexuálního vyvrcholení bez úniku ejakulátu. Je potřeba si uvědomit, že se jedná výhradně o pocity, které prožívá muž. Není to tedy cesta pro řešení problému neuspokojivého sexu v páru. Je však pravdou, že muži, kteří zvládnou techniku vedoucí k jejich vícenásobnému orgasmu nácvikem, dosáhnou vysoké úrovně znalostí sexuálních praktik, které pomohou ženu velmi kvalitně uspokojit. Ideální je tento nácvik pro muže trpící předčasnou ejakulací. V žádném případě to však není cesta pro muže, kterým stačí rychlovka o které jsem někde slyšel, že je to "masturbace (onanie) muže ve vagině".

Taoistickou i tantrickou cestou pro zvládnutí mnohočetného orgasmu je pravidelné posilování svalstva pánevního dna spolu s masturbací a "velkým stiskem". Posilování svalstva pánevního dna je u muže podobné jako u ženy. Má také stejné cíle a to je posílení PC svalstva a do budoucna snížení rizika inkontinence. Pozitivní vliv pak toto cvičení má u žen na ovládání poševního svalstva a u muže na zlepšení kontroly nad ejakulací. Ženy, které v technice posilování svalstva pánevního dna dosáhla vysokého stupně mistrovství dokáží přivést muže k orgasmu při spojení pouhým ovládáním svalstva pochvy. Nemusí při tom dojít k jedinému pohybu penisu v pochvě a ovládané trénované svalstvo pánevního dna tantrické mistryně dovede muže k naprosto nevšednímu zážitku.

Pravidelné posilování svalstva pánevního dna

První fáze. Pánevní svaly trénujeme tak, že zapojujeme činnost svěračů podobně jako při cíleném přerušení močení nebo zadržování stolice. První pokusy začněte na WC, kdy cíleně několikrát přerušte proud moči stažením těchto svalů. Důležité je naučit se rozpoznat, které svaly tento efekt dokáží vyvolat. Zaměřte se na rozpoznání těch správných svalů, které proud moči bezpečně zastaví. Nespěchejte stažení svalů provádějte pomalu se zadržením moči na dobu 3 až 4 sekundy. Zbytečně dobu neprodlužujte, ani nezkracujte. Až se naučíte rozpoznávat potřebné svaly, můžete přejít k "suchému" nácviku. Nácvik se zadržováním moči provádějte maximálně týden, protože přerušované močení není zdravé ani pro ženu, ani pro muže.

Druhá fáze. Nyní můžete přejít k nácviku posilování již známých a rozpoznaných svalů. Nácvik můžete provádět v podstatě kdekoli. Nic není vidět a ani vám nácvik nezpůsobí žádné problémy nebo nežádoucí reakce. Protože budete posilovat svaly, které doposud nikdy v "posilovně" nebyly, nesmíte se snažit vše zvládnout během několika dnů. Mohlo by se stát, že svaly přetížíte a ty pak budou docela nepříjemně bolet. Na počátku je vhodné provádět asi 5x20 stahů denně a postupně je možné dávku zvyšovat. Nedoporučuje se překonat hranici 5x50 stahů za den, ovšem až za zhruba rok každodenního tréninku. Nespěchejte si hned dokazovat výsledky a hlavně se nevzdávejte, pokud se nedostaví. Teprve dlouhodobá vytrvalost vám může přinést změnu.

Třetí fází je trénink kvalitní masturbace. Základní myšlenkou je dosáhnout co nejdelšího oddálení ejakulace pomalou hluboce prožívanou masturbací. Udělejte si soukromí, pohodlí a čas. Nikam nespěchejte. Soukromí je naprosto nutné, protože špatně by se vám nezvanému divákovi vysvětlovalo, že jen nacvičujete mnohonásobný orgasmus. Vraťme se však k nácviku. Opravdu pomalu se vzrušte. Masturbujte pomalými a jemnými pohyby s malým tlakem. Prožívejte naplno příjemné vzrušení a představy. V okamžiku kdy začnete prožívat pocity, které vedou k nevratnému vrcholu vzrušení po kterém přichází nezadržitelný orgasmus  a ejakulace, silně stiskněte svaly svěrače, které jste doposud cíleně posilovali.

Technika velkého stisku

Doplňující pevný stisk pohlavního údu palcem a ukazováčkem těsně za žaludem by v kombinaci se zatnutými svaly svěrače měl zadržet ejakulaci. Pravděpodobně budete cítit podobné škubání a pumpování, které znáte z běžné masturbace provázené ejakulací. Toto je právě ten očekávaný okamžik.

Pokud se vám podaří prožít ejakulační reflex bez ejakulace, je možné v masturbaci pokračovat až do dalšího vrcholu, kdy můžete celou techniku opakovat. Pokud se ejakulace i přes snahu o její zadržení dostaví, nemá smysl se jí bránit a prožijte orgasmus v plné kráse. Pokusíte se příště...

Jedině tak, že budete svalstvo pánevního dna pravidelně posilovat a naučíte se techniku "velkého stisku" máte šanci zvládnout neejakulační orgasmus a budete patřit mezi vyvolené muže prožívající tantrickou (pro taoisty taoistickou) formu orgasmu. Orgasmus bez ejakulace může být bez jakéhokoli výronu ejakulátu nebo se na konci žaludu objeví jen několik kapek ejakulátu. Nedojde však k ochabnutí pohlavního údu a prožitky jednotlivých orgasmů jsou plnohodnotné jako u dřívějšího běžného orgasmu.

Nácvik masturbace zase moc nepřehánějte

Nácvik masturbace zase moc nepřehánějte. Naprosto bude stačit, když masturbační cviční budete provádět 3x až 4x týdně jednou denně. Neberte to jako úkol. Přílišná snaha k cíli nevede. Vždy se však na každý trénink plně soustřeďte a vždy k němu přistupujte, jako byste začínali poprvé. Bez maximálního soustředění a snahy vám předcházející zkušenosti nezajistí výsledek dosažení prožitku několikanásobného orgasmu. Nemějte přehnaná očekávání. Někteří muži jsou schopni dosáhnout kontroly ejakulace po týdnu, jiným to trvá i šest měsíců až jeden rok. Většině se to nepodaří nikdy...

Vícenásobný orgasmus muže při milování

Technika je sice popsána ve spojení s masturbací, ale to není ta nejdůležitější situace ve které by muž měl umění prožívání vyvrcholení vez ejakulace uplatňovat!!! Nácvik je spojený s masturbací proto, že ji muž může provádět a procvičovat tehdy, když má čas a náladu... Masturbace je technika, při které se může nejvíce soustředit na své vzrušení a pocity a jeho prožívání a nejsnadněji se mu podaří na podněty vzrušení reagovat. Vše je o zkušenosti a masturbace je pro soulož neocenitelná. Je rozumné začít techniky procvičovat při masturbaci, protože kladné i negativní zkušenosti vám příště pomohou postoupit dál...

Nemusíte se nikomu chlubit ani se svěřovat s tím, co děláte a o co se snažíte. Je to nesdělitelná zkušenost a výsledky do dosažení cíle jsou těžko měřitelné... Kamarády nejspíš nezaujmete tím, že masturbujete... a ženu přesvědčíte praxí... Výsledek se však při milování dostaví brzy a to i tehdy, když se vám zatím vícenásobného orgasmu bez ejakulace nebude dařit dosahovat. Nekomentujte to, o co se snažíte a pokud se budete zlepšovat, žena to pozná sama...

Získané zkušenosti a návyky můžete přenést do partnerského milování. Používejte stejné techniky, jaké jste bezpečně zvládl při nácviku. Předpokladem je samozřejmě snaha o dokonalou kontrolu vzrušení. Nemusíte však prožit několika desítek několikanásobných orgasmů při masturbaci aby žena poznala, že jste se svou výdrží někde jinde... Díky oddalování ejakulace můžete prodlužovat pohlavní styk a je velká šance, že přitom můžete prožít i další nebo několikanásobný orgasmus. Pokud jste techniku zvládl při masturbaci, zvládnete ji časem také při milování. Nedejte se odradit počátečními neúspěchy! Vaše vyvrcholení není problém! Nepovažujte nástup normálního orgasmu s ejakulací za své selhání ani za neúspěch.

Tato technika není pro každého, kdo o ní mluví, ale je pro každého, kdo se při ní bude cílevědomě a s velkým respektem snažit uspokojit ženu, ne sebe!!!.

Technika má být zaměřena na uspokojení ženy

Hlavní význam této techniky nakonec není v tom, že muž bude prožívat několik orgasmů bez vyvrcholení, ale v tom, že se muž naučí dokonale kontrolovat své vzrušení a posílí svaly pánevního dna. Správně provedené posilování svalů pánevního dna muži rozhodně nemůže ublížit.. Časem určitě zjistí, že cvičení změnilo prožívání jeho vzrušení i vyvrcholení. Samotné prožívání vyvrcholení bez ejakulace je úžasný posun v prožívání vzrušení muže. Není to však to nejdůležitější důvod, proč by se muž měl o kontrolu a prodlužování fáze vysokého vzrušení snažit. Cílem by mělo být dokázat prodloužit milování na tak dlouhou dobu, aby k vyvrcholení při spojení dospěla žena. Nácvik, který byl v článku popsaný, může muži pomoci naučit se ovládat své vzrušení a v případě vyvrcholení ho zvládnout prožít beze ejakulace, po které už by v souloži už nebyl schopen pokračovat. Když muž umí prodloužit dobu soulože, pomůže ženě, ale i sobě. Bude své vzrušení umět prožívat jinak, intenzivněji a pod větší kontrolou. To, jestli prožije více pocitů vyvrcholení samozřejmě bude příjemným bonusem jeho dlouhodobého tréningu. Sám muž však časem nebude ani tak usilovat o své několikanásobné vyvrcholení, ale především o to, aby díky jeho schopnosti kontroly vzrušení a oddalování ejakulace, dosáhla plnohodnotného vyvrcholení především žena (možná i vícenásobně).

 

Poznámka:

Propagátorem metody kontroly vzrušení muže je v České republice sexuolog MUDr. Lachman a mimo jiné také významný sexuolog MUDr. Radim Uzel.

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)