Jste zde

DOTAZ: Vícenásobný orgasmus muže

DOTAZ: Vícenásobný orgasmus muže

Dobrý den.
Na těchto stránkách máte návod na to jak může muž mít orgasmus bez ejakulace. Chtěl bych se zeptat, je ta technika na 100% zdravá? Někde sem četl že ne.
Děkuji :)

Poznámka:

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact.
Poradna sexuologa 2017.
 


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Vícenásobný orgasmus muže"

Dobrý den

Děkuji za váš dotaz.

Váš dotaz se týká technik a cvičení, které jsou popsány v článku "Vícenásobný orgasmus muže" a "Techniky nácviku vícenásobného orgasmu muže".

Techniky jsou vztaženy k nácviku při masturbaci. Hlavním cílem je však prodloužení soulože při milování. K Vašemu dotazu mohu s klidným svědomím prohlásit, že žádná technika, která se "dělá násilím", "za každou cenu" není zdravá. Technika vedoucí k prožitku vícenásobného orgasmu muže však spočívá především v posilování svalů pánevního dna a zvládnutí kontroly nad vzrušením a okamžikem ejakulace. Mohu Vás uklidnit, že stav, kdy zvládnete vícenásobný orgasmus nehrozí ze dne na den. Je to technika, kterou se mistři tantry učili a učí celý život. Dosáhnout tohoto stavu vyžaduje opravdu velké úsilí a především velkou dávku kázně a sebe kontroly. Rozhodně se nemusíte obávat toho, že při vzrušení prožijete orgasmus bez ejakulace jen proto, že to budete chtít.

Pokud se posilování svalů pánevního dna provádí pravidelně v přiměřených dávkách, nemusíte se obávat toho, že by docházelo k nějaké deformaci pohlaví nebo ke stavům, které by vedly k nějakým komplikacím s hromaděním ejakulátu a podobně. Než se naučíte dokonale ovládat své vzrušení a získáte naprostou kontrolu nad okamžikem ejakulace, budete mnohokrát překvapen tím, že přes veškerou snahu k ejakulaci stejně většinou dojde. Prostě příroda si to tak přeje...

Až techniku zvládnete na takové úrovni, že pro vás oddalování ejakulace nebo tak dokonalé stažení PC svalů nebude problém, budete už mít s pocity opravdu velmi dobrou zkušenost a sám poznáte, kdy nácvik ukončit tak, aby Vás cvičení nevysilovalo nebo PC svaly nebyly unavené. Prostě necvičte "za každou cenu" a nic nepřehánějte. Jedná se o cílevědomé posilování PC svalů, zvyšování sebevědomí, naprostou kázeň a velké soustředění na to, co právě děláte. Nejedná se o cvičení které by vedlo k vysílení nebo přetížení PC svalů. Pak Vám bude příjemné a nic Vám nebude hrozit. Pokud budete vnímat bolest, únavu svalů nebo jejich přetížení, pak cvičíte špatně!!!

Jen si prosím nepředstavujte, že tato technika se výhradně týká masturbace. Ta je potřebná pro pochopení, jak techniku provádět. Hlavním cílem techniky je zvládnutí dlouhé soulože, při které žena prožije vyvrcholení při souloži. To, jestli Vy prožijete vícenásobný orgasmus je samozřejmě možné, není to však absolutním cílem této techniky. Ta je zaměřena především na uspokojení ženy. Váš další nebo vícenásobný orgasmus je pro Vás spíše bonusem.

Naučte se techniku při masturbaci a uplatňujte ji při milování. Pak má smysl. Jinak nevím k čemu by Vám byl vícenásobný orgasmus spojený s masturbací. Určitě by to mohlo být hezké, ale k čemu by Vám to bylo?

Proto se soustřeďte na uplatnění techniky při milování a za cíl si stanovte uspokojení ženy při spojení. Když se Vám to bude dařit, určitě se dočkáte i vícenásobného orgasmu.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou administrátor webu www.milovani.cz.


 

Pokračování korespondence

Dobrý den.

Děkuji za odpověď. Ale asi jsme se špatně pochopili. Promiňte asi sem se špatně vyjádřil. Posilování svalů pánevního dna v přiměřených dávkách vím že je zdravé... Už je posiluju nějakou dobu a zvládnu udržet tyto svaly stažené 200 sekund a více. Měl sem na mysli spíš ten samotný moment kdy už cítím, že na mě přichází ejakulace a já ji zadržím sevřením těch svalů a pomocí toho velkého stisku...(To už zvládnu ale prožít přitom orgasmus i přes to zadržení ještě skutečně nedokážu. A je mi jasné že to dá ještě nějakou práci.) Toto sem měl na mysli když sem se ptal jestli je to zdravé. To samotné zadržení té ejakulace mi připadá prostě trochu nepřirozené.

A jinak, naučit se tuto techniku při masturbaci a pak jí uplatnit při milování sem měl samozřejmě v plánu :)

ODPOVĚĎ

Dobrý den.
Píšete, že dokážete udržet PC svaly stažené 200 sekund a více. To ale není cílem této techniky. To, co děláte je opravdu nebezpečné a nemá to žádný smysl. Přečtěte si znovu jak se posilování má provádět a nesnažrte se o "rekordy". K ničemu to není. Znovu opakuji, že hlavní smysl této techniky je potřeba vidět v šanci uspokojit ženu při souuloži. Tam má kontrola vzrušení smysl. To, že ještě neprožijete vyvrcholení bez ejakulace nic neznamená. Jednou se vám to podaří.

Pokud se o orgasmus bez ejakulace pokoušíte bez partnerky, nevím jaký to má smysl...

Píšete "To samotné zadržení té ejakulace mi připadá prostě trochu nepřirozené".

Máte naprostou pravdu. Zadržení ejakulace bez důvodu je opravdu nepřirozené. Jedna věc je naučit se prodloužit milování a druhá oddalovat ejakulaci jen tak pro nic za nic. Pokud nemáte za cíl uspokojit partnerku, je to opravdu nepřirozené...

To, co děláte, je až nebezpečná snaha o zadržení ejakulace "za každou cenu". Je to přesně to, co jsem Vám popsal, že se dělat nemá. Ponechte si svou tréningem získanou schopnost zadržení ejakulace až na milování s partnerkou.

Pokud budete takto dlouhodobě trénovat pouze při masturbaci, můžete mít později s vyvrcholením problém. Tak, jak ji děláte vy tato technika nikdy nebyla chápána a také ji takto tantrici nikdy nepoužívají. Bez milování se ženou je vám zadržování ejakulace celkem k ničemu... Můžete se "udržovat v kondici", ale to, co děláte Vy je už dost mimo ...

Pokud vnímáte, že je vám okamžik zadržení ejakulace nepříjemný, pak se raději soustřeďte na to, abyste ten okamžik dokázal posunout spíše do chvíle, kdy žena prožije nebo už prožila vyvrcholení.

Vy se snažíte prožít vyvrcholení bez ejakulace při masturbaci a problémem je nejspíš to, že nejste dostatečně uvolněný a že fáze vzrušení do nástupu ejakulace není dostatečně dlouhá. Prostě nastoupí pocit, že ejakulace se blíží a vy stáhnete PC svaly a zablokujete ji. To je samozřejmě správné, ale sám vnímáte, že Vám to není příjemné. Nesnažte se o to dosáhnout vyvrcholení a zablokovat ejakulaci. Snažte se techniku vést tak, aby fáze vzrušení byla co nejdelší a odkládejte okamžik ejakulace na dobu, kdy žena prožije vyvrcholení. Pak teprve experimentujte s orgasmem bez ejakulace. Pak budete mít i šanci na to, že orgasmus prožijete pocitově naplno, jen bez ejakulace. Pokud však přitom Vaše vzrušení opadne natolik, že přirozeného vyvrcholení s ejakulací nebudete už schopen, raději s experimentováním přestaňte.

U muže nejde o to aby byl multiorgasmický. Cílem je dokázat uspokojit ženu a pokud vzrušení přeroste ve vyvrcholení, pak být schopen zabránit ejakulaci a v souloži pokračovat. Nic víc za touto tantrickou technikou nehledejte!!!

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou administrátor webu www.milovani.cz.

 


 

Pokračování korespondence

Aha...Já nelámu rekordy já někde četl že se mám snažit o těch 200 sekund ale už nevím kde.Možná sem to špatně přečetl:). Myslel sem že sem to četl dokonce u vás na stránkách...něco že pokud dokážu mít sval udržený 200 sekund tak můžu jít na věc:) proto sem se o tom zmínil...Tak to sem rád že už to nemusím dělat:) Děkuji, asi jste mě zachránil :)

Stejně to pořád ale tak úplně nechápu. Píšete: "Pokud se o orgasmus bez ejakulace pokoušíte bez partnerky, nevím jaký to má smysl..." Vždyť jste sám napsal "Naučte se techniku při masturbaci a uplatňujte ji při milování." Tak se to učím zatím při té masturbaci. Tak proč na druhé straně píšete že nevíte jaký to má smysl? Já přece mám za cíl prodloužit milování a uspokojit partnerku. Nesnažím se zadržet ejakulaci bez důvodu. Bylo mi řečeno že se to mám naučit při masturbaci a pak převést do milování... Také sem četl, že když budu zadržovat ejakulaci, budu mít více energie. Takže to je můj další motiv... Nemám pocit že by to nemělo bez partnerky smysl. A pak, když to neriskuji při sexu, při používání těchto technik, že později budu mít problém dosáhnout vyvrcholení, proč by to mělo hrozit při masturbaci ?

Na vašich stránkách nepíšete nic o tom že by to zadržení ejakulace mohlo někdy někomu ublížit nebo být jakkoliv rizikové. Myslel sem že to můžu sám (nebo s partnerkou) trénovat tak často a dlouho jak budu chtít. Ale napadlo mě přesně to, co píšete... že bych kvůli tomu mohl později mít problém s vyvrcholením... Tak sem se raději zeptal. No a odpověď pořád neznám :-). Asi jsem trošku natvrdlý. Ale aspoň už vím že nemusím umět držet stažené pc svaly 200 sekund. To je pokrok. Pokud tedy budu správně cvičit ty svaly pánevního dna, jak píšete... a pak těsně před ejakulací je sevřu, použiji tu techniku velkého stisku, zadržím ejakulaci, (i když při tom neprožiji orgasmus a na chvíli opadne vzrušení, které se ale po chvíli zase vrátí), ať už při sexu nebo masturbaci a budu to takhle dělat pořád (dokud se jednou nezadaří a nebudu přitom prožívat i ten orgasmus)... riskuji tím něco nebo ne ? Nebo je nutné aby to vzrušení při tom vůbec neopadlo? Protože znovu opakuji že na vašich stránkách se nikde nezmiňujete o tom že by to mohlo být jakkoliv nebezpečné nebo rizikové... Pokud se budeme přesně držet těch pokynů... A jinak, to zadržení ejakulace mi není nepříjemné, klidně bych to takhle dělal furt i bez orgasmu. To je jedno, jestli při sexu nebo masturbaci. Hlavně když nepřijdu o semeno a o energii :D Proto chci vědět jestli je to zdravé...

Co jste myslel tím "to, co děláte Vy je už dost mimo ..."? Těch 200 sekund ? Ano to byl omyl... naštěstí sem toto udělal jen párkrát... Udělal sem 25 stažení pc svalu po 5 sekundách a potom jednou těch 200 sekund...Na jedné stránce sem taky četl "Čím silnější Váš PC sval bude, tím jednodušeji oddálíte ejakulaci." Asi sem si to vzal moc k srdci:D

Děkuji moc za váš čas a ještě jednou se omlouvám, že jsem trochu pomalejší :)

 

ODPOVĚĎ

Dobrý den.

Technika rozumného posilování svalů PC Vám neublíží. Mne zarazilo těch 200s po které jste to dělal. To není o posilování PC svalů, ale o jejich přesílení... To by mohlo přinést problémy. Takto jsem to nikde nepsal. Pokud to někde na webu najdete, upozorněte mne na to prosím a já to okamžitě opravím. Nejsem si ovšem na ww.milovani.cz takovéto informace vědom.

Základní význam má tato technika pro prodloužení soulože. To je její základní smysl. Už jsem napsal, že pokud se milujete a blíží se orgasmus, je to cesta jak nepřestat v souloži a nepřibrzdit vzrušení ženy, ale technikou překonat nástup ejakulace a dovést ženu k vyvrcholení bez přerušení nebo vynuceného ukončení soulože.

Naučte se techniku při masturbaci a používejte ji při souloži. Zdokonalíte se především při souloži, tam má smysl... Pak máte také šanci prožít vyvrcholení bez ejakulace. Soulož je trochu někde jinde než masturbace - pocitově, i co se uvolnění a vzrušení týká. Někomu se to podaří prožít už při masturbaci, ale přece nebudete dlouhodobě masturbovat jen kvůli opakovanému vyvrcholení bez ejakulace. Takto to nikdy nebylo myšleno...

Cílem je uspokojit partnerku při souloži. Pokud se Vám to bude dařit, pak jste techniku zvládl přesně tak, jak je myšlena a naplnil jste její cíl... Jestli přitom prožijete vyvrcholení bez ejakulace, bude to přesně ta odměna, kterou Vám může poskytnout.

Děkuji Vám za Vaše dotazy i připomínky. Pomohly mi vidět obsah textu článku jinýma očima a upozornily mne na nejasnosti nebo nepřehlednost v textu. Děkuji.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz