Jste zde

Technika "útoku penisu na pochvu"

Technika "útoku penisu na pochvu"

Hlavní téma: "Další způsoby penetrace při milování - Kámasútra".
Volné pokračování článku "Dosažení tantrického mistrovství".

Technika "útoku penisu na pochvu". Ten překlad rozhodně není hezký, ale je celkem snadno představitelný. Penis se opatrně zastaví žaludem za poševním vchodem uvnitř pochvy a po chvíli klidu prudce "zaútočí na pochvu" a zasune se do maximální hloubky, kde opět zůstane v klidu. Tato technika se používá jako technika pro navození pocitové změny. Většinou se provádí po sérii pomalých hlubokých zasunutí, kdy u ženy převládají pocity klidu a jemného narůstajícího vzrušení. Jakákoli dlouho prováděná technika penetrace, vedená stejným rytmem, vede ke "zvyku" na podněty. Právě proto je tato pocitová změna velmi účinná a vede k "probuzení" a novému očekávání. Technika se neopakuje a penetrace pokrčuje dalšími technikami penetrace. Znovu je možné ji využít později, po novém navedení pocitů klidu a dalšího jemného narůstajícího vzrušení z následné pomalé opakované penetrace.

Technika ženu často překvapí, "probudí" a překvapivě silně vzruší. Tím muž její vzrušení posune na vyšší hladinu a následnou další stimulací pochvy rytmickými technikami pak její vzrušení snadněji vystupňuje. Základní význam techniky tedy spočívá v tom, že nárůst dalšího vzrušení začíná na nové vyšší hladině než byla ta před jejím použitím.

Mnohdy se stane, že žena při této technice prudce vzdychne, nebo na ni zareaguje jinak. Často při ní ženy prudce zakloní hlavu a pootevřou překvapením a vzrušením ústa. Ve spojení se zvukovým projevem vzrušení je to i pro muže velmi silný erotický podnět a proto si muž musí dát pozor na to, aby ho tato situace nepřekvapila a on nepřekročil svou hladinu vzrušení po které už musí následovat ejakulace!

Po této technice se s velkou výhodou dá použít relaxační technika penetrace "Jednorázové zasunutí penisu do pochvy velmi pomalým pohybem". Po intenzivní stimulaci ženy i sebe si muž může chvilku odpočinout, nabrat síly a upevnit kontrolu nad svým vzrušením.

Dobrá rad - nespěchejte, není kam...

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)