Jste zde

Felace - sání žaludu penisu

Felace - sání žaludu penisu

Hlavní téma: "Felace - uspokojování muže ústy".
Volné pokračování článku "Felace - techniky orálního sexu pro muže" a "Nasávání žaludu penisu do úst".

Dostáváme se ke dvěma technikám felace, které se na první pohled zdají stejné nebo velmi podobné. Jedná se o

Nasajte žalud do úst až rty obejmou penis těsně pod žaludem v oblasti frenulární zóny. Když je penis v ústech za podtlaku ho obkružujte plochou jazyka a jeho špičkou stimulujte výstup močové trubice na jeho vrcholu. Rty přitom žalud svírají v oblasti frenulární zóny. Svírání a povolování rtů stimuluje velmi citlivou část penisu a uzdičku, která se v této oblasti napojuje na žalud. Svírání rtů vytváří malou, ale velmi intenzivní stimulaci třením a tlakem a to za sání žaludu v ústech a jeho hlazení jazykem. Nespěchejte a pomalu techniku společně prožívejte. Pak žalud nechte pomalu vyklouznout z úst. Tím se veškerá stimulace přeruší a muž na chvíli prožívá fázi klidu. Potom žalud znovu nasate do úst a techniku několikrát zopakujte.

Můžete ji prostřídat s technikou nasávání žaludu penisu do úst..

Jedná se tedy o jinou kombinaci dráždění žaludu, jeho frenulární zóny a povrchu rty, podtlakem a jazykem. Některé ženy tuto techniku  hodnotí jako "žužlání žaludu" a s velkou oblibou ji muži dopřávají.

Vyzkoušejte obě techniky a poznáte rozdíl. Jiné to bude jak pro toho, kdo felaci poskytuje tak také pro toho, kdo ji přijímá.

Poznámka:
Každému je asi jasné, že tato technika je použitelná jak pro heterosexuální, tak také pro homosexuální páry.

 

Téma pokračuje článkem "Nasávání žaludu penisu do úst".

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje