Jste zde

Felace - stimulace žaludu a frenulární zóny v ústech

Felace - stimulace žaludu a frenulární zóny v ústech

Hlavní téma: "Felace - uspokojování muže ústy".
Volné pokračování článku "Felace - techniky orálního sexu pro muže".

Felace penisu, tedy orální sex pro muže, je muži velmi žádaná a oblíbená technika. Pokud se však někdo domnívá, že není problém každého muže dovést k vyvrcholení ústy, může ho zaskočit, že to nemusí být vždy snadné a ani rychlé. Podněty felace musí být natolik intenzivní, aby vzrušení muže dosáhlo až k hranici vyvrcholení a hlavně ji překročilo. To se nemusí pokaždé podařit, ale není to problém tak velký, aby se kvůli němu partnerky nebo manželky felaci vyhýbaly.

Nejcitlivější částí penisu je samozřejmě žalud a oblast prstence (frenulární zóna), těsně pod ním. Proto je stimulace těchto oblastí penisu nejbezpečnější technikou felace, kterou je možné muže přivést k vyvrcholení. Jen nesmíte příliš spěchat a musíte se naučit využívat i další techniky orálního sexu pro muže. Stimulace žaludu a frenulární zóny pak může být závěrečnou stimulací která muže dovede až k orgasmu. Může být tedy použita jako jedna z technik felace, může to však být i technika finální.

Levou ruku přiložte ke kořeni lingamu tak, aby došlo k napnutí jeho kůže a ke stažení předkožky z žaludu. Obecně při masáži nebo i felaci platí, že při napnutí, stažení předkožky lingamu k jeho kořeni, se lingam stává velmi citlivým na podněty po celé své délce.

Stiskněte lingam u jeho kořene mezi palec.a ukazováček pravé ruky a lehkým tahem prsty posunujte kůži směrem dolů k stydké kosti. Tím se penis "vypne" a muž bude lépe vnímat jeho erekci. Penis lehce nasajte do úst až rty obejmete jeho žalud a to v nejcitlivějším místě, kdy rty budou dráždit sevřením a mírným tlakem frenulární zónu pod žaludem v oblasti uzdičky. Nespěchejte a poskytněte muži čas na to, aby si zasunutí penisu do Vašich úst a sevření žaludu rty uvědomit, prožít "vychutnat". Pomocí lehkého sání ústy za protažení kůže prsty pravé ruky se tkáň lingamu "protáhne" a prokrví. Stisk rtů a sání ústy by měl být nenásilné, pomalé a jemné. Není nutné nic dalšího přidávat. Soustřeďte se pouze na "vypnutí penisu", sání žaludu ústy a na jemnou stimulaci frenulární zóny svíráním rtů.  Žalud penisu přitom ústy stále svírejte, což zajistí, že celá tato technika bude prováděna uvnitř úst. Přidejte plošnou stimulaci oblasti uzdičky plochou jazyka nebo jazykem po žaludu pomalu klouzejte a obkružujte ho. Vzrušení muže bude postupně narůstat a vnímání stimulace bude stále silnější a podnět intenzívnější. Nejvíce času dráždění jazykem věnujte právě stimulaci frenulární zóny a uzdičky. Pokud budete mít pocit, že se ústa plní slinami, polkněte je. Když přidáte rotační jemné hlazení těla penisu sevřenou levou rukou, muž bude mít šanci prožívat několik druhů dráždění.

Nespěchejte!!! Pokud budete spěchat, vše se spojí v jeden dojem a jemné nuance několika podnětů najednou zaniknou. Proto nespěchejte a užívejte si tuto techniku společně s mužem.

Pro muže je nesmírně vzrušující to, že díky napnutí předkožky naplno vnímá erekci a díky sevření žaludu ústy jeho vložení do úst za nápadité stimulace jazykem. 

Vzhledem k tomu, že tato technika je velmi intenzivní a je spojena s drážděním nejcitlivější části penisu, je možné, že muže dovedete až k vyvrcholení. Pokud k tomu dojde, budete se muset rozhodnout jak "naložit" s ejakulátem. Je několik způsobu jak se zachovat a proto je rozumné si dopředu rozmyslet, co v takovém okamžiku uděláte. V článku "Felace - jak je to s polykáním ejakulátu?" je popsáno, na co se dá dopředu připravit. Okamžik vyvrcholení žena vnímá jako stahy šourku, hráze a penisu. Díky tomu, že prsty pravé ruky stahuje ke kořeni penisu jeho kůži a předkožku, bude okamžik zahájení ejakulace vnímat hned na jejím počátku. Když ví, co chce udělat, má na to většinou dostatek času.

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje