Jste zde

Ženská prsa se s věkem mění

Ženská prsa se s věkem mění

Volné pokračování článku "Ženská prsa".

Postupem času, tedy s narůstajícím věkem, se ženská prsa mění. Je naprosto přirozené, že jejich pokožka postupně ztrácí svou pevnost a pružnost. Se ztrátou pevnosti a pružnosti pokožky se mění i vzhled a tvar prsou. Větší prsa obtížně odolávají gravitaci, což se negativně projeví na jejich tvaru a plnosti. Do vzhledu ňader se vedle stáří významně promítá také těhotenství a mateřství.

Povislá ňadra
Co se týká vzrušivosti, bývají povislá ňadra méně citlivá. Napětí nervu je zvětšené i díky stlačení způsobeným váhou prsou. Proto je stimulaci povislých prsou vhodnější provádět v poloze, když žena leží na zádech a váha prsou je rozložená a nervová zakončení uvolněná.

Ňadra kojící matky
Díky přirozeným změnám, zvětšení, prokrvení a laktaci jsou kojící ňadra připravena na kojení a mají velmi citlivé bradavky. Při stimulaci se často spustí mléko a tak pokud se nechcete nechat kojit, je lepší se jim úplně vyhnout. Prsa jsou plná, nalitá mlékem a těžká, proto je při laskání uchopte do dlaní a lehce je nadzvedávejte a laskejte především okolí prsu. Ženy v tomto období ocení především jemné hlazení a něžnou péči.

Po plastické operaci zvětšovaná nebo modelovaná ňadra
Bohužel stále více žen podléhá této módě a prsa si nechávají "ušít na míru". Pokud operace proběhla bez komplikací a pod vedením zkušených chirurgů, pak se jejich citlivost většinou nemění. Budete však mít jiné hmatové dojmy a mnohdy budete mít pocit, že ňadra jsou nějak napjatá, případně zaznamenáte hrany implantátů. Jiný také bude jejich pohyb při hlazení a stimulaci. Prostě to bude trochu jiné, než u prsou přírodních. Pro ženu bude velice příjemné pokud budete provádět jemnější stimulaci a více než ruce používat rty a jazyk. Nejlepší je líbat a jazykem stimulovat celá ňadra a teprve potom se pomalu přibližovat k bradavce.

Článek pokračuje: "Ženská prsa "prozradí" vzrušení ženy".

 

Na zamyšlení

Mnozí muži tvrdí, že čím má žena větší prsa, tím méně má rozumu.
Opak je však pravdou, čím větší prsa žena má, tím méně rozumu má muž!

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)((L)