Jste zde

Anální sex a střevní potíže...

Anální sex a střevní potíže...

Hlavní téma: "Anální sex".
Pokračování článku "Zdravotní problémy zabraňující análnímu sexu".

Anální sex je problematický sám o sobě. Mnoho lidí po něm sice touží a někteří si ho i vyzkouší, ale pak musí respektovat omezení a hygienická opatření, která takováto sexuální aktivita předpokládá a vlastně i vyžaduje. S análním sexem je spojena řada rizik o kterých je potřeba něco vědět a hlavně je potřeba je respektovat.

Každý člověk má určitou osobní zkušenost se střevními potížemi. Spojovat touhu po anální sexu s partnerem, který má střevní potíže proto většina "normálních" lidí nejspíš nebude.

Nabízí se hned tři zásadní otázky:

 • Jak bude vypadat anální sex se střevními potížemi?
 • Je vhodné mít anální sex v době, když mám střevní potíže?
 • Mohu si análním sexem způsobit střevní nebo zdravotní potíže?

Nejdříve si odpovíme na několik základních otázek, které již řeší článek "Časté otázky k análnímu sexu" a které nám pomohou s rozhodováním jak dál...

Velmi častá je otázka zájemců o anální sex je - zda je anální sex "nečistý"?. V praxi to znamená, že na anální sex je potřeba se nějak připravit?. Každého asi napadne, že před análním sexem je potřeba se vyprázdnit. Odborníci a vědci řady "světoznámých univerzit" z USA pak radí použít "anální klystýr". Selský rozum říká, že udržet hygienu při análním sexu v době, kdy má příjemce análního sexu střevní potíže, nemusí být vždy úplně snadné.

Po tomto "úvodu do problematiky" je snad každému jasné, vyžadovat nebo se pokoušet o anální sex v době, kdy přijímající partnerka (nebo partner) trpí střevními potížemi je nerozumné...

Nyní si odpovíme na ty tři základní otázky, které se dnešního tématu týkají:

 • Jak bude vypadat anální sex se střevními potížemi?
  ODPOVĚĎ: Tragicky.
 • Je vhodné mít anální sex v době, když mám střevní potíže?
  ODPOVĚĎ: Ne není.
 • Mohu si análním sexem způsobit střevní nebo zdravotní potíže?
 • ODPOVĚĎ: Ano.

Myslím, že toto téma se tím vyčerpalo...