Jste zde

Bezpečný sex a domácí mazlíčci

Bezpečný sex a domácí mazlíčci

Tento článek nebude moc dlouhý. Zato si však nemohu odpustit tuto část o domácích mazlíčcích a sexu doplnit do kategorie "Bezpečný sex (lépe bezpečnější sex)". Jedná se sice spíše o riziko okrajové, možná až trochu úsměvné, ale jisté riziko pro úspěšný sex domácí zvířata (domácí mazlíčci) představují.

Zvířata mají přirozený pud chránit toho, kdo se o ně stará a projevuje jim přízeň. Sex je sice úžasný pro ty dva, kteří se spolu milují, pro nepoučeného pozorovtele to však nemusí vypadat jeko něco úžasně příjemného, ale naopak jako boj dvou lidí, při kterém není jasné, kdo vítězí. Pokud se milijete v místnosti, kterou s vámi sdílí i domácí mazlíček, nemusí to dopadnout dobře. Pes, kočka nebo dokonce ochočený pták mohou okamžiky vzrušení vyhodnotit jako ohrožení jejich pána nebo paní a mohou "útočníka" tdrdě napadnout. Zvukové projebvy při vzrušení nebu vyvrcholení mohou chápat jako signál, že jejich chlebodárce je v ohrožení. Zvíře pak může naprosto nečekaně zaútočit a skoro nepříčetně bojovat za svého pána nebo paní. Nebezpečnými se mohou stát dokonce i ochočení ptáci, kteří statečně budou hájit toho, kdo se o ně stará.

Možná se té představě usmějete, ale už jen intenzivní štěkání psa nebo prskání kočky dokáže ve chvíli vzrušení značně rozhodit oba milence. když se k tomu řidá ještě kousání nebo škrábání, pak je více jak jisté, že je po sexu... Dokonce i ptačí klovnutí může značně chladit vzrušení skoro se blížící vyvrcholení.

A ještě přidám další riziko, které není radno podceňovat. Pokud máte papouška, kterého učíte mluvit, dávejte velký pozor na to, co ho učíte vyslovovat. Jeden známý (svobodný) dostal od kamaráda k narozeninám papouška. Netušil ovšem, že kamarád ho skoro rok učil větu: "To není Marie, to je zase nějaká jiná ženská...". Jak se známý časem přiznal, papoušek značně narušil jeho intimní život s přítelkyněmi...

 

Pro zasmání:

Sejdou se milenci v ženině bytě a muž se hrne do činu, jako obvykle.
Žena však jeho počínání musí zarazit a říká: „Hele Tondo, muž mi koupil tuhle papouška a ten co vidí, to hned poví.
“Tonda neváhá ani vteřinu, hodí přes klec deku a plánuje:
„Miluš, jako vždycky jo? Támhle od skříně se rozeběhnu, přeskočím tuhle ten stolek, odrazím se od dveří, udělám kotrmelec a jsem v tobě.“
Vtom se z klece ozve: „Třeba mě zabte, ale tohle chci vidět!“

Mladší žena přijde do prodejny se zvířaty, že by chtěla nějakýho papouška. Prodavač jí povídá:
"Paní, máme tady jenom jednoho, ale je hrozně sprostej, protože byl 3 roky v bordelu." Ženská říká, že jí to nevadí a tak si ho koupí. Přijdou domů a papoušek říká: "Aaa, novej bordel, to neznám!“ "Papoušku, to není bordel, ale tvůj nový domov." Ve dvě odpoledne se vrátěj dvě dcery ze školy. "Aaa, nový kurvy, ty neznám!" "Papoušku, to nejsou kurvy, ale naše dcery." V šest přijde manžel z práce a papoušek povídá: "No konečně někdo známej, nazdar Karle!"

Manžel na služební cestě a manželka si přivede domů milence.  Začnou se spolu milovat, když v tom muž slyší: "Ježíš tě vidí!" Muž se lekne a na chvíli přestane souložit. Zase slyší: "Ježíš tě vidí!" Znovu se poleká a sleze z postele ze které na něj nechápavě kouká milenka. Všimne si, že ze stropu visí klec a v kleci že je papoušek který říká: "Ježíš tě vidí!" Chlapovi  se uleví a začne se smát:
"Tak ty se jmenuješ Ježíš, jo? To je ale blbé jméno!" A papoušek odpoví: "Ne, ne. Já jsem Mojžíš! Ježíš je ten pitbull za tebou!"

Žena přijde ke knězi a říká mu: "Otče mám problém. Doma mám dva papoušky - samičky, a ty pořád opakují jednu a tutéž větu. "Jakou větu?" táže se kněz. No, říkají: "Ahoj, my jsme dvě coury, nechcete se pobavit?" "To je ale obscénní.", vykřikne kněz. Pak se ale zamyslí a povídá: "Možná že bych věděl o něčem, co by Váš problém mohlo vyřešit. Doma mám dva papoušky, samečky, které jsem naučil modlit se a číst bibli. Přineste své papoušky ke mne domů, dáme je do klece k Ártíkovi a Bobovi a ti naučí ty dvě Vaše nezbednice zbožnosti a modlitbám. Pak jistě přestanou opakovat tu frázi." "Děkuji Vám, Otče. Tohle by skutečně mohlo pomoci," odpoví žena. Příští den přinese své dvě papoušice ke knězi domů. Když vstoupí do domu, skutečně uvidí dva papoušky v kleci, jak drží růženec a modlí se. Žena s nadšením přistoupí ke kleci a vpustí do ní své dvě papoušice. Po několika minutách se z klece unisono ozve: "Ahoj, my jsme dvě coury, nechcete se pobavit?" Místností se rozhostí napjaté ticho. Pak se jeden šokovaný papoušek podívá na druhého a povídá: "Odlož růženec Ártů, naše modlitby byly vyslyšeny."

 

Doporučené články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)

Štítky: