Jste zde

Masturbace (onanie) - pomocí vibračního vajíčka

Masturbace (onanie) - pomocí vibračního vajíčka

Hlavní téma: "Autoerotika - masturbace a onanie" a .
Volné pokračování článku "Masturbace muže - onanie".

Masturbační techniky jsou něco, co si každý muž upravuje podle svých pocitů, vzrušení i představivosti. Některé techniky jsou známější, jiné méně. Jednou z těch méně známých je stimulace penisu pomocí ​erotické pomůcky, konkretně pomocí vibračního vajíčka.

Je snadné si představit jak se vibrační vajíčko při onanii využívá. Vibrační vajíčka nejsou sexuální pomůckou určenou především pro muže. Jsou určena především pro stimulaci ženy které je s oblibou používají k nepřímé i přímé stimulaci klitorisu, ale také celého těla a speciálně prsou.

Některá vibrační vajíčka jsou však uzpůsobena i pro stimulaci mužského penisu. Za tímto účelem jsou "dovybavena" pružnou úchytkou, většinou širší plochou gumičkou. která dovoluje, aby si muž mohl vibrační vajíčko upevnit těsně pod žalud. Může tak udělat bez toho, že si stáhl předkožku, nic však nebrání tomu, aby ji stáhl a pomůcku upevnil po obnažený žalud.

V počáteční fázi si muž může vibračním vajíčkem dráždit penis, varlata nebo hráz. Později, když už bude mít penis v erekci, upevní vibrační vajíčko pružnou plochou úchytkou pod žalud v místě, kde je uzdička která žalud spojuje s předkožkou. Tomuto místu se říká phrenulární zóna. Je to oblast předkožky, která se nachází pod žaludem penisu. Tento pás mírně zvýrazněné kůže předkožky penisu, je mimořádně citlivý na tření a stimulaci. Proto má velký význam pro nárůst vzrušení muže při souloži a nebo při masturbaci či jiném dráždění.

Vibrační vajíčko stimuluje jednak phrenulární zónu a žalud penisu, ale jeho vibrace muž vnímá až v pánevním dnu. Při takovéto formě onanie nemusí dělat nic víc. Stačí zapnout vibrace a po nějakém čase nastoupí orgasmus. Nejedná se o úplně běžnou formu onanie, ale jsou muži, kterým to přesně takhle vyhovuje... Vibrační vajíčko se dá nahradit vibrátorem, ten se však k penisu neupevňuje a muž si ho musí u penisu přidržovat rukou. O tom pojednává článek "Masturbace (onanie) - pomocí vibrátoru".

 

Články s podobnou tematikou