Jste zde

Masturbace (onanie) - pomocí masturbátoru

Masturbace (onanie) - pomocí masturbátoru

Hlavní téma: "Autoerotika - masturbace a onanie".
Volné pokračování článku "Zdravá sexualita" a "Erotické pomůcky".

Masturbace je nejběžnější sexuální praktika, dokonce je možná pro některé lidi častější sexuální aktivitou než je pohlavní styk - soulož.

Masturbace muže (onanie) se dá provádět rukou, třením o předměty, třením penisu o tělo,  třením penisu o prostěradlo nebo pomocí "​erotických pomůcek". Masturbace pomocí masturbátoru patří mezi techniky tření o předměty, v tomto případě tření penisu o vnitřní stěnu masturbátoru nebo umělé vaginy.

Pro muže je takováto stimulace mimořádně příjemná a považují ji, hned po souloži za nejpříjemnější cestu k uvolnění sexuálního napětí. Na rozdíl od soulože sice chybí milující žena, ale v některých případech ani to neplatí a toto uvolnění pomocí sexuální pomůcky jim nabídne žena jako "bonus" nebo pro zpestření milování...

Mnozí muži pak na tuto sexuální pomůcku nedají dopustit... Masturbátor si pořizují jako sexuální pomůcku pro vlastní sexuální uvolnění, často ji však dostanou jako dárek od ženy... Je to podobná situace, jako když muž ženě daruje vibrátor. Ty "nejlepší modely" jsou "uvnitř" skutečně mimořádně podobné reálné vagině. Stačí zavřít oči...

Že je to klasická masturbační pomůcka je jasné, také je jasné, proč ji vyhledávají muži. Zmíním se však o situaci, kdy může být masturbátor nebo umělá vagina přímo "nejlepší kamarádkou" a snad i záchranou pro ženu. Jsou to situace, kdy muž má s dosažením vyvrcholení problémy a potřebuje mimořádně dlouhou a intenzivní stimulaci penisu k tomu, aby vyvrcholil. Pak je použití vhodného masturbátoru u mužů, kteří trpí například retardovanou ejakulací (opožděnou ejakulací), možná jedinou přijatelnou cestou k dosažení jejich vyvrcholení.

Podobně si masturbátor nebo umělou vaginu nemohou vynachválit někteří obřezaní  muži, u kterých provedená mužská obřízka (odstranění předkožky) výrazně snížila citlivost žaludu na stimulaci třením. Masturbace rukou je pro ně mnohdy obtížná a k dosažení vyvrcholení nemusí stačit. Tření penisu uvnitř masturbátoru nebo umělé vaginy je přece jen intenzivnější a je pocitově velmi blízké pocitům soulože.

Ale začněme pěkně popořádku...

Podívejme se při jakých příležitostech se tato sexuální pomůcka může s úspěchem používat

Při klasické masturbaci (onanii)

 • Muž si umělou vaginu (masturbátor) jednou rukou přidržuje a pohybuje jí tak, aby penis klouzal uvnitř ní. Druhou rukou si může hladit tělo nebo šourek. Volnou rukou se může dále hladit nebo stimulovat další sexuální pomůckou, například vibrátorem u kořene penisu nebo v oblasti análu.
 • Stimulaci penisu umělou vaginou (masturbátorem) může muž doplnit o stimulací prostaty pomocí análního kolíku nebo análního vibrátoru, který si připevní na podlahu nebo na židli a sedne si na něj.
 • Masturbace pomocí umělé vaginy se dá provádět prakticky v jakékoli poloze, tedy vestoje, vsedě i vleže.
 • Pomůcce nevadí voda a je ji proto možné používat i ve vaně nebo ve sprše.
 • Masturbátor se dá i upevnit ve vhodné poloze. Muži se tím uvolní ruce pro jinou stimulaci těla. Jako vhodné místo pro upevnění masturbátoru se doporučuje umístit pomůcku mezi matrace nebo do čalounění nábytku.

Při párové masturbaci

Masturbátory a umělé vaginy pro muže jsou samozřejmě v první řadě určeny pro individuální masturbaci (onanii) muže. Nemusí to však být zdaleka jediné využití. Mnohé páry sexuální pomůcky používají ve svém partnerském sexuálním životě pro jeho obohacení.

Nejčastěji se sexuální pomůcky při párových sexuálních aktivitách používají při milostné předehře při technikách pettingu, tedy laskání ve spodních partiích těla od pasu dolů. To může platit jak pro muže, tak také pro ženu. V případě stimulace ženy se nejčastěji využívá vibrátor nebo didlo, pro muže pak to bývá právě masturbátor nebo umělá vagina.

 • Je jedno, zda se umělá vagina (masturbátor) využívá heterosexuálními páry nebo při homosexuálních stycích.
 • Pokud při heterosexuálním sexu pomůcku drží žena a pohybuje jí tak, aby mužův penis byl drážděn pohybem uvnitř pomůcky, muž se nemusí nijak pohybovat, zůstane pasivní. Aktivní roli přebírá žena. Muž může ženu hladit, nebo ji jinak stimulovat. Může však stimulovat i sebe nebo zvládne hladit a vzrušovat sebe i jí.
 • Pokud při heterosexuálním styku umělá vagina (masturbátor) drží muž a stimulaci penisu si pomůckou provádí sám, může stimulaci muže převzít žena. Muž může hladit a vzrušovat sebe nebo ženu. Nejčastěji žena muže hladí na šourku, hrázi nebo ho dráždí análně. Pokud se muž stimuluje v poloze, kdy má žena přístup k jeho zadečku, nic jí nebrání, aby mu stimulovala prostatu prstem, análním vibrátorem nebo jinou sexuální pomůckou.
 • Společná masturbace ve dvojici - žena masturbuje pomocí vibrátoru, muž onanuje pomocí masturbátoru nebo umělé vaginy.
 • Vzájemná masturbace - nejdříve muž stimuluje ženu rukou nebo sexuální pomůckou, poté žena stimuluje muže pomocí masturbátoru nebo umělé vaginy.
 • Vzájemná současná masturbace - párová technika současně muž stimuluje ženu rukou nebo sexuální pomůckou, žena stimuluje muže pomocí masturbátoru nebo umělé vaginy.
 • Často se uměla vagina používá jako skutečná náhrada vaginy. Nejčastěji to bývá v období, kdy žena nemůže souložit, například v období menstruace nebo zdravotních problémů.
 • Při sexu je možné všechny varianty vyzkoušet i kombinovat.

Při homosexuální párové masturbaci nebo sexu

 • Při homosexuálních aktivitách se může masturbátor nebo umělá vagina používat pro vzájemnou nebo individuální stimulaci oběma muži.
 • Využívat se dají všechny varianty párové masturbace nebo individuální masturbace.

Masturbátor nebo umělá vagina se používá i při partnerském sexu

 • muž orálně stimuluje ženu, sebe masturbátorem.
 • muž orálně uspokojuje ženu (například v poloze 69), žena masturbátorem stimuluje muže.

Realizace virtuálního sexu ve třech nebo při skupinovém sexu

 • Někteří muži si při sexu se svou ženou umělou vaginou nahrazují absenci další ženy při sexu. Žena pak muži dovolí souložit a nabízí mu i umělou vaginu k dalšímu spojení..., "souloží" pak ve třech, kdy muž na střídačku souloží se ženou a onanuje pomocí masturbátoru.
 • Virtuální realita pomocí VR brýlí, žena muže stimuluje pomocí masturbátoru.
 • Masturbace v kruhu - skupinová masturbace pomocí rukou nebo sexuálních pomůcek, spíše výjimečná aktivita představovaná častěji v pornu, než v reálném životě...

Masturbátor může sloužit i při análním sexu

 • Žena muži provádí anální stimulaci prostaty pomocí prstů nebo sexuální pomůcky a současně masturbátorem stimuluje penis.
 • Muži, kteří mají rádi intenzivní stimulaci prostaty a cítí se dobře v submisivní roli, rádi přistupují na variantu, kdy do nich žena zezadu vstupuje do análu pomocí připínacího penisu, kterým stimuluje jeho prostatu. Muž pak má možnost současně s tím, jak je pronikán, souložit do umělé vaginy.

Jako účinná pomůcka při "klasické" souloži

 

Určitě by se našlo i další využití této sexuální pomůcky, ale ti již ponechám na vaší fantazii. Jen bych ještě rád uvedl, že představa, že masturbátorem může být i "vakuová pumpa pro muže", není správná!!! Účel této erotické pomůcky je jiný! K masturbaci muže se jako erotické pomůcky opravdu používají pouze "masturbátory a umělé vaginy".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

Štítky: