Jste zde

Soulož - omezení průniku penisu masturbátorem

Soulož - omezení průniku příliš dlouhého penisu

Metoda omezení průniku "příliš dlouhého" penisu do "příliš krátké" pochvy.
Volné pokračování článku "Pohlavní styk - soulož", "Bolest při sexu a velikost penisu" a "Jak omezit průnik penisu do pochvy - souhrn metod".


Masturbační pomůcky pro muže jako "nárazník"

Zajímavou pomůckou jsou masturbační vajíčka nebo masturbační nástavce pro muže. Dají se využít k masturbaci, ale také se mohou stát ideálním "dorazem" pro sex s mužem obdařeným dlouhým penisem. Je jich k dostání celá řada a liší se průměrem i délkou masturbačního nástavce. Materiálem této pomůcky je v dnešní době přírodní kaučuk, lékařský silikon nebo novodobé umělé materiál blížící se kvalitou a hebkostí sliznici pochvy. Délka takového "rukávu" je různá, většinou někde okolo 10 cm a více. Vnitřní povrch rukávu je většinou pokrytý jemným vrásněním nebo jemnými výstupky, které mají zlepšit prožitek tření penisu o stěnu pomůcky při masturbaci. Je to taková pružná válcovitá pomůcka s otvory pro zavedení penisu na obou stranách. Na penis se dá "natáhnout"... Uvnitř je její povrch pomůcky pokrytý jemným vzorem nebo výstupky pro zvýšení stimulace penisu při masturbaci.

Pro masturbaci je to ideální pomůcka, ale když se na ni podíváte trochu jinak, hned vás napadne, že pokud si ji muž nasune na penis až na kořen, vytvoří z masturbační pomůcky ideální "nárazník", který při souloži bezpečně omezí průnik penisu do pochvy. Pomůcka se tedy nasune na penis a jeho část nebo jen žalud z ní bude "vykukovat"... A právě tato část může být při souloži bezpečně zasunuta do pochvy... Vše je velmi příjemné, bezpečné a dokonce překvapivě vzrušující...

Takovéto masturbátory se dají koupit v každém sex shopu a také na internetu. Doporučuji však raději osobní výběr v kamenném obchodě, neboť tam máte možnost se podívat, jaká velikost by pro Vás byla ideální. Jedním z parametrů je vnitřní průměr pomůcky, který se většinou vztahuje k průměru penisu v erekci.

Cena pomůcky je přiměřená a nezruinuje Vás. Pomůcka se dá používat opakovaně a pokud si pořídíte nějakou kvalitnější, například z lékařského silikonu, bude to investice na celý život... Víc nemá smysl vysvětlovat. Podívejte se v obchodě, jak taková pomůcka vypadá, jak je měkká a pružná a jak se chová při stlačení. Ostatní vám pak už bude jasné...

Pro potřeby omezení průniku příliš velkého penisu do "příliš malé pochvy" se pomůcka sice nasazuje na penis, nepoužije se však pro masturbaci, ale jako "nárazník", proto se také při jejím nasazování nepoužívá lubrikant.

Jediné omezení v typu pomůcky spočívá v tom, že by otvory na obou koncích rukávu měly být stejné. Některé pomůcky jsou totiž vyrobeny tak, že na jedné straně je otvor pro zasunutí penisu a na druhé jen malý otvor pro odtok ejakulátu. Pro potřeby omezení průniku penisu do pochvy si pořiďte takový masturbační rukáv, jehož oba otvory jsou stejně velké (pro velikost penisu).

Pomůcku nasuňte na penis v erekci a na penis ji celou navlékněte. Na jedné straně se opře o kořen penisu a bude na něj tlačit, ze druhé strany bude vystupovat penis tak daleko, jak budete potřebovat aby mohl vstoupit do pochvy ženy. Každý výrobce u svého modelu uvádí jinou délku masturbačního rukávu. Vyberte si takovou délku rukávu, která zajistí, aby délka penisu, která bude vystupovat z nasazeného rukávu, byla někde mezi třetinou až polovinou normální délky Vašeho penisu v erekci. Nasazená (navléknutá) masturbační pomůcka je měkká, elastická a pružná, přitom na omak příjemná a dokonce skoro podobná lidské kůži. Nepůsobí ani chladným dojmem ani nestudí. 

Délka pomůcka se dá případně upravit, tedy zkrátit podle konkretní potřeby (délky mužova penisu).

Pozor - tím "případně zkrátit" je myšlena masturbační pomůcka, NE penis!

Při souloži délka masturbačního rukávu omezuje zasunutí penisu do pochvy. Muž souloží jak potřebuje, obě ruce má volné a nemusí se obávat, že ani ve chvílích největší vášně penisem do ženy pronikne příliš hluboko. Masturbační rukáv se na jedné straně opírá o stydkou kost muže, při zasunutí druhá strana rukávu dorazí na stydké pysky vulvy a dále penis do pochvy zasunout nedovolí. Masturbační rukáv se při souloži může tlakem stlačit, nikdy však nedovolí, aby penis do pochvy vnikl více, než potřebujete a dovolíte.

Tato metoda muže nijak neomezuje a ženě zajišťuje pocit jistoty a bezpečí. Muž se může chovat tak, jak by se choval při běžné délce penisu. Metoda muže výrazně neomezuje ani v technikách penetrace, ani neomezuje používané sexuální polohy.

Metoda pro většinu sexuálních poloh vyhovuje

Nejčastěji se používá v sexuálních polohách, kdy muž má kontrolu nad penetrací, tedy v polohách, kdy muž je dominantní. Mezi takové polohy patří polohy "Tváří v tvář" nebo v polohy "Zezadu". Při trošce šikovnosti a zvýšené ohleduplnosti se však dá používat i v sexuálních polohách, kdy má kontrolu nad spojením žena. Typicky jsou to polohy "Žena nahoře", kdy si žena na mužův penis nasedne. Ani tehdy masturbátor nezklame, jen žena nesmí nasedat plnou vahou. To by stlačení pomůcky mohlo být tak velké, že by původně plánovaná délka omezení zasunutí už mohla být překročena. Je to však jen otázka zvyku, opatrnosti a zvolení vhodných technik nasednutí a pohybů při souloži. Pro polohy  je rozumnější používat metodu omezení průniku penisu do pochvy límcem. Je z tohoto pohledu bezpečnější a je vhodná i pro "prostorově výraznější" ženy.

Pokud se obáváte, že by masturbační rukáv (masturbátor) mohl při spojení rušit, mohu Vás uklidnit - neruší. Vnitřní struktura rukávu, určená původně pro masturbaci, příjemně dráždí povrch mužova penisu a jeho kořen, a okraj pomůcky, který doráží na stydké pysky, je příjemně masíruje. Podobně tlakem a třením nepřímo nebo i přímo stimuluje klitoris.

Tato metoda je pro oba partnery mnohem pohodlnější a příjemnější, než omezení průniku penisu do pochvy rukou. Vyzkoušejte - už u této metody zůstanete.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje