Jste zde

Jak omezit průnik penisu do pochvy - souhrn metod

Jak omezit průnik penisu do pochvy - souhrn metod

Metody omezení průniku "příliš dlouhého" penisu do "příliš krátké" pochvy.
Volné pokračování článku "Pohlavní styk - soulož", "Bolest při sexu a velikost penisu" a "Jak omezit průnik penisu do pochvy - souhrn metod".


Většina mužů (ale i žen) při soulož neřeší, jak by měl muž "správně" zasunout penis do pochvy ženy. Pokud se tato otázka "řeší", pak je to většinou jen před prvním milováním, kdy dívka prožije defloraci a stane se ženou. Tehdy se doporučuje, v jakých polohách by první milování mělo probíhat, aby deflorace proběhla snadno a pokud možno bezbolestně. Pro některé ženy však deflorací otázka vhodné penetrace končit nemusí.

Jsou ženy, jejich pochva je nepoměrně "malá" oproti velikosti penisu jejich muže. Nemusí to být tím, že by pochva byla opravdu moc malá, může to být tím, že mužův penis je prostě "příliš velký". Velikost penisu se samozřejmě nedá ovlivnit, podobně jako se nedá ovlivnit velikost ženské pochvy. Tyto rozměry jsou dány anatomicky a záleží na fyzických dispozicích konkretní ženy a konkretního muže.

Některé sexuální polohy nejsou pro sex s mužem, který má penis extrémně velký, příliš vhodné. Tento problém se dá nejsnadněji řešit správnou volbou sexuální polohy. Někdy však chce žena vyzkoušet, jaké by bylo milování v poloze, ze které může mít jinak oprávněný strach. Hlavní "parametry" pro hodnocení velikosti penisu v kategorii "velký" jsou jeho tloušťka a délka. Tloušťka penisu takovým zásadním problémem nebývá. Ale opravdu dlouhý penis pro ženu s "kratší" pochvou problém představuje.

Ženská pochva je orgán nesmírně elastický a poradí si jak s penisem tlustým, tak dlouhým. Má ale své omezení a pokud je penis muže opravdu "extrémně tlustý" nebo "extrémně dlouhý", může mít s jeho přijetím potíže.

  • Extrémně tlustý penis se dá zvládnout tehdy, když je muž ohleduplný a poskytne ženě dostatek času na uvolnění. Poté, co se žena uvolnila a muž pomaličku zasunul penis do pochvy, potřebuje žena ještě chvíli klidu na to, aby si na pocity roztažené pochvy zvykla a ještě více se uvolnila. Jen připomínám, že naprosto nezbytná je dokonalá lubrikace, ať už přirozená nebo pomocí kvalitního lubrikantu. Pak je soulož s mužem s tlustým penisem možná...
  • Horší je to v případě muže, který má penis extrémně dlouhý. Tady nevadí jeho tloušťka, ale délka. Pochva se s dlouhým penisem vyrovnává podstatně obtížněji než s jeho tloušťkou.
  • Samostatnou kapitolou je pak penis "extrémně tlustý a zároveň "extrémně dlouhý"... Tady každá rada drahá...

Jak tedy omezit průnik penisu do pochvy?

Bez ohleduplnosti muže, je jakákoli snaha, jak zabránit průniku "na doraz", marná. Muž s dlouhým penisem prostě musí být ke své partnerce ohleduplný!!! Jiné řešení není

Muž s vysokou kázní a ohleduplností

Ideální je muž "vybavený" nejen velkým přirozením, ale také vysokou kázní a ohleduplností. Takový muž si je plně vědom toho, že při souloži je ženě hluboký průnik nebo rychlé narážení penisu na zadní stěnu pochvy s děložním čípkem nepříjemné až bolestivé. Pokud vědomě a ohleduplně omezí penetraci na takovou hloubku, jaká je jeho partnerce ještě příjemná, může žena očekávat nevšední zážitky z milování.

Ohleduplnost je však na místě s jakoukoli dodatečnou ochranou omezující příliš hluboké zasunutí penisu do pochvy. I ta nejlepší pomůcka může selhat ...

Řešení, jak omezit průnik extrémně dlouhého penisu do pochvy, je několik:

Každá metoda má své výhody

V polohách, při kterých je "Žena nahoře", využije zábranu omezující průnik penisu do pochvy dokonale. Nejbezpečnější je metoda omezení průniku penisu do pochvy límcem. Na muže se žena posadí až tehdy, když kolem jeho penisu nasadí podkovu polštářku. Pak může bez obav dosednout. Polštářek bezpečně vymezí maximální průnik penisu do pochvy... Bezpečná je i pro "urostlé" ženy, jejich vyšší hmotnost nafukovací límec nebo límec z pevnějšího molitanu bezpečně zvládne. Absorbuje i rázy při pohybech těl. Především v polohách kdy je "Žena nahoře", se jedná o bezpečnější variantu ochrany než by mohla zajistit metoda omezení průniku penisu do pochvy rukou nebo metoda omezení průniku penisu do pochvy masturbátorem.

Naproti tomu v polohách "Tváří v tvář" je výhodnější metoda omezení průniku penisu do pochvy masturbátorem nebo omezení průniku penisu do pochvy rukou.

Pokud použijete omezení pomocí kroužku prstů palce a ukazováčku ve tvaru O, pak zaznamená muž vedlejší efekt, který ho nejspíš příjemně překvapí. Obepnutím kořene penisu prsty dojde k sevření kůže penisu a jejímu lehlému stažení směrem dolů ke kořeni penisu. Kůže předkožky bude lehce napnutá, případně se předkožka stáhne za žalud. Díky tomu se zvýší jak citlivost žaludu, tak také límce předkožky a to může být při souloži pro muže překvapivě příjemné.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)