Jste zde

Cvičení pro posílení joni - masáž lingamu v joni

Cvičení pro posílení joni - masáž lingamu v joni

Volné pokračování článku "Posilování svalstva pánevního dna".

Mezi mistrovské ženské tantrické techniky bezesporu patří technika řízeného svírání lingamu uvnitř joni. Patří mezi techniky, které se v některých zemích Asie stále předávají a mladé ženy a dívky ji i dnes procvičují. Díky dokonalému zvládnutí ovládání svalstva joni dokáže žena provádět muži podobnou masáž, jako by jej masírovala rukou. Není to samozřejmě běžná technika a také ji nezvládne každá žena, která se o to pokusí bez předcházejícího mnohaletého posilování svalstva pánevního dna. 

V jiné části jsme řešili posilování svalstva pánevního dna a s tím související zvládnutí posílení svalů pochvy. Pravidelným cvičením a hlavně cíleným cvičením ovládání těchto svalů může žena dosáhnout překvapujících výsledků.

Základní rozdíl mezi Kegelova cvičení pro posilování svalstva pánevního dna a svíráním& lingamu je ten, že jde o víc než jen naučit se nějakým způsobem posilovat a svírat svaly pochvy. Pro pochopení této techniky je potřeba podívat se na anatomii pochvy. Její stěny nejsou tvořeny jen jedním svalem, ale několika skupinami svalů, které pochvu obepínají. Můžeme si je představit jako svalové kroužky, které lemují vnitřní stěnu pochvy. Pokud se ženy naučí tyto svalové skupiny rozlišovat a posílí je, pak je mohou vědomě ovládat. Některé z nich je dokáží cíleně stahovat jednotlivě, ve skupinách nebo dokonce po sobě. Ženy, které tuto techniku zvládly na mistrovské úrovni tvrdí, že je možné dokonce tyto svaly ovládat i ze strany na stranu. 

Když žena začne při milování technikou stahování poševních svalů stimulovat vložený penis muže, dopřeje mu zažít podobný pocit, jako by jeho penis byl stěnami pochvy masírovaný.

Tato cvičení pomáhají s posilováním pochvy a svalstva pánevního dna. Žena si pak svoji joni bude daleko více uvědomovat a bude pro ni daleko citlivějším orgánem, jak byla bez cvičení. Protože v horní části pochvy se nachází i oblast bodu G a tato oblast je i částečně inervací spojena s oblastí klitorisu, bude žena daleko více prociťovat stimulaci v těchto oblastech. Ženy, které dokáží ovládat svalstvo pánevního dna a jsou schopné ovládat i svalové skupiny joni intenzivněji prožívají vaginální sex a mohou tak být i lépe připravené prožívat vaginální orgasmus. Není to však samozřejmé a není to ze dne na den. Vyžaduje to pravidelné cvičení posilování svalových skupin joni a po dlouhou dobu. I dílčí zlepšení ovládání svalů pánevního dna však bude pro ženu přínosem a to ani nemluvím o pocitech, které pak dokáže navodit muži při milování.

Dříve, než žena začne provádět posilovací cvičení s lingamem nebo masáže lingamu uvnitř pochvy, musí zvládnout techniku posilování joni s nefritovým vajíčkem. Musí umět zmáčknout nefritové vajíčko vložené do pochvy a rozpoznat, kde vajíčko právě je. Musí mít nacvičené, jak se s ním dá pohybem poševních svalů cíleně manipulovat. Právě toto zaměření se na cílený pohyb nefritového vajíčka v pochvě je hlavní rozdíl od běžných cvičení na posílení svalstva pánevního dna. Cvičení s nefritovým vajíčkem je nezbytná nástavba nad již zvládnutou technikou ovládání poševních svalů.

Pokud se této technice bude žena věnovat a zvládne ji, pak odměnou pro ni bude, že získá schopnost poskytnout muži masáž penisu uvnitř pochvy. Sama přitom bude zpětně prožívat pocity stimulace oblasti bodu G a citlivých částí pochvy především v oblasti poševního vchodu a nervových zakončení poštěváčku ve stěně pochvy. Prožitek pak může být i za klidného spojení bez pohybu zakončen orgasmem muže, případně i s vaginálním orgasmem ženy. Žena, která tuto techniku ovládá je natolik výjimečná, že žádný muž opravdu nemusí přemýšlet o tom, co se dá ještě při milování intenzivnějšího a úžasnějšího prožít. Bude mu to naprosto jasné.

Svírání a masáž lingamu uvnitř joni

Při milování žena můžete svou joni masírovat pouze špičku lingamu svého partnera a dovést ho tak k vysokému vzrušení. Potom na chvíli se stimulací přestane a bude pokračovat vtahováním lingamu do joni "nasáváním" a postupným svíráním lingamu svaly joni. Všechny techniky známé z posilování pomocí nefritového vajíčka při stimulaci lingamu velmi úspěšně uplatní. Střídáním technik svírání, tření, nasávání, posouvání a rotace uvnitř joni svého muže bezpečně dovede až na pokraj vyvrcholení. Tyto techniky masáže lingamu uvnitř joni dají milování zcela nový rozměr. Jedná se o techniky opravdových tantrických mistryň.

 

Literatura a zdroje

(AK)(Z)