Jste zde

Tantrické masáže - nahota při partnerské masáži

Tantrické masáže - nahota při partnerské masáži

Hlavní téma: "Tantra".
Volné pokračování článků "Umění doteku" a "Umění tantrické masáže".
Téma pokračuje článkem "Tantrické masáže - nahota při profesionální masáži".

Tantrické masáže jsou pro mnohé vzrušující už jen svým názvem. Mnozí by chtěli zažít jaké to asi je, ale moc si tento prožitek neumí představit ve spojení se sebou, partnerem či partnerkou. Pokud se o tantrické masáže chcete opravdu zajímat, pak je opravdu vhodné si o nich něco zjistit.

Častý dotaz k tantrickým masážím se týká nahoty při masáži. Takový dotaz rozhodně není vhodné podceňovat. Lidé, kteří s masážemi a zvláště s tantrickými nemají zkušenosti, často ani neví co od nich mohou "očekávat".

Začnu tím, že tantrické masáže rozdělím na partnerské a profesionální. Toto rozdělení je velice důležité protože průběh tantrické masáže může (měl by) být u partnerské masáže jiný než u profesionální.

Tantrické masáže mohou být prováděny jako

Nejvhodnější pro partnery jsou samozřejmě partnerské tantrické masáže, při kterých se masírují partneři navzájem, bez přítomnosti další osoby. Problémem však bývá, že ne každý pár se jim věnuje (nebo vůbec hodlá věnovat). Otázka nahoty při partnerských masážích je problémem jen málokdy. Nejdříve se tedy budeme zabývat tantrickými masážemi mezi partnery.

Partnerské masáže

  • partner partnerce
  • partnerka partnerovi
  • partnerka partnerce
  • partner partnerovi

U partnerských masáží nebývá s nahotou problém. Partneři se intimně znají a nahota by pro ně měla být přirozená.

Jako oděv pro tantrické masáže je vhodné mít tradiční tantrické lunghi. Tento oděv nijak nebrání jakýmkoli tantrickým technikám nebo i masážím. Můžete samozřejmě zůstat i bez jakéhokoli oblečení nebo při masáži můžete lunghi svléknout. Přijímající, pokud se zcela nesvlékne, může mít lunghi na nahém těle. Uvolnit lunghi není v průběhu masáže vůbec žádný problém. Dávající má lunghi většinou na nahém těle, může pod ním však mít i spodní prádlo. V lunghi se často procvičují tantrické techniky a provádí některé masáže při částečném zakrytí těla. Výborně se hodí k relaxaci a dá se v něm také pohodlně meditovat.

Přijímající žena může v lunghi absolvovat například tantrickou masáž jonitantrickou masáž prsou, současnou stimulaci vulvy a análu prsty nebo všechny techniky tantrického léčení které jsou určeny ženám. Přijímající muž pak tantrickou masáž lingamu, masáž šourku a varlat, současnou stimulaci lingamu a análu prsty nebo všechny techniky tantrického léčení které jsou určeny mužům.

Za "přijatelnou" formu masáže ve spojení s nějakou formou erotiky se pak pokládají tantrické masáže profesionální. Při těch už však musíte být připraveni na to, že při nich nebudete sami. Pokud se odhodláte jít na tantrickou masáž do nějakého Wellness centra nebo masérny, kde takovéto masáže nabízejí, málokdy se o této základní informaci dočtete na jejich stránkách. Někteří si totiž informaci o tom, že v rámci masáže bude probíhat také masáž pohlaví nespojí s tím, že u toho logicky budou bez oděvu...

Téma pokračuje článkem "Tantrické masáže - nahota při profesionální masáži".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)