Jste zde

Tantrické masáže - nahota při partnerské masáži

Tantrické masáže - nahota při partnerské masáži

Hlavní téma: "Tantra".
Volné pokračování článků "Umění doteku" a "Umění tantrické masáže".
Téma pokračuje článkem "Tantrické masáže - nahota při profesionální masáži".

Častý dotaz k tantrickým masážím se týká nahoty při masáži. Takový dotaz rozhodně není vhodné podceňovat. Lidé, kteří s masážemi a zvláště s tantrickými nemají zkušenosti, často ani neví, co je "čeká". Pokud se odhodlají jít na tantrickou masáž do nějakého Wellness centra nebo masérny, kde takovéto masáže nabízejí, málokdy se o této základní informaci dočtou na jejich stránkách. Někteří si totiž informaci o tom, že bude v rámci masáže bude probíhat také masáž pohlaví nespojí s tím, že u toho logicky budou bez oděvu... Tantrických masáží je více druhů a nemusí být prováděny pouze ve specializovaných zařízeních. Nejvhodnější jsou samozřejmě partnerské masáže, ale ne každý pár se jim věnuje...

Proto začnu tím, že tantrické masáže rozdělím na partnerské a profesionální. Toto rozdělení je velice důležité protože průběh tantrické masáže může (měl by) být u partnerské masáže jiný než u profesionální.

Tantrické masáže mohou být prováděny jako

Nejdříve se tedy budeme zabývat tantrickými masážemi mezi partnery. 

Partnerské masáže

  • partner partnerce
  • partnerka partnerovi
  • partnerka partnerce
  • partner partnerovi

U partnerských masáží nebývá s nahotou problém. Partneři se intimně znají a nahota by pro ně měla být přirozená.

Jako oděv pro tantrické masáže je vhodné mít tradiční tantrické lunghi. Tento oděv nijak nebrání jakýmkoli tantrickým technikám nebo i masážím. Můžete samozřejmě zůstat i bez jakéhokoli oblečení nebo při masáži můžete lunghi svléknout. Přijímající, pokud se zcela nesvlékne, může mít lunghi na nahém těle. Uvolnit lunghi není v průběhu masáže vůbec žádný problém. Dávající má lunghi většinou na nahém těle, může pod ním však mít i spodní prádlo. V lunghi se často procvičují tantrické techniky a provádí některé masáže při částečném zakrytí těla. Výborně se hodí k relaxaci a dá se v něm také pohodlně meditovat.

Přijímající žena může v lunghi absolvovat například tantrickou masáž jonitantrickou masáž prsou, současnou stimulaci vulvy a análu prsty nebo všechny techniky tantrického léčení které jsou určeny ženám. Přijímající muž pak tantrickou masáž lingamu, masáž šourku a varlat, současnou stimulaci lingamu a análu prsty nebo všechny techniky tantrického léčení které jsou určeny mužům.

Téma pokračuje článkem "Tantrické masáže - nahota při profesionální masáži".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)