Jste zde

Tantrická masáž je jiná než jiné masáže

Tantrická masáž je jiná než jiné masáže

Hlavní téma: "Umění doteku".
Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".

Aby se při tantrické masáži mezi partnery mohlo vytvořit intimní spojení, je potřeba se na ni dobře připravit a vytvořit příjemnou atmosféru a vhodné, důstojné prostředí. Musíte samozřejmě zajistit, aby vás při masáži nikdo nerušil a aby mohla probíhat v naprostém soukromí. Za samozřejmost považuji dostatečně teplou místnost ve které intimní tlumené osvětlení zajistí plamínky svíček a mystickou atmosféru vonné tyčinky nebo vonný olej uvolňující exotickou vůni z aroma lampy. Intimní atmosféru dokreslí příjemná, tlumená, nejlépe instrumentální hudba... Příprava na tantrickou masáž je prostě její nedílnou součástí. Aby jste na nic nezapomněli, jsou základní informace shrnuty v článku "Příprava na tantrickou masáž".

Faktem je, že tantrická masáž joni je jiná než masáž lingamu. Pokud si řeknete, že to je přece jasné, možná vás tak trochu překvapím tím, že vlastně nejde o to, že ženské pohlaví se liší od pohlaví muže. Ten zásadní rozdíl je v průběhu vzrušení, které je u ženy diametrálně odlišné od průběhu zrušení muže.


Vraťme se však k průběhu masáže a jejím technikám.
Jako příklad tantrické masáže uvedu Tantrickou masáž lingamu (pohlaví) muže.

Vlastní masáži předchází "Rituály úvodní části tantrických masáží", po kterých následuje vlastní tantrická masáž ("Tantrická masáž lingamu na masážní podložce" - klasická technika masáže orgánu rozkoše nebo "Tantrická masáž lingamu na masážním stole" - snadnější varianta masáže lingamu).

Tantrické masáže jsou zakončeny třemi způsoby. Popsané jsou v článku "Zakončení tantrické masáže lingamu". Masáže je završena "Závěrečným rituálem tantrických masáží".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)