Jste zde

DOTAZ: Jsem bisexuální, ale mám problém se ženami

DOTAZ: Jsem bisexuální, ale mám problém se ženami

Datum: 12.06.2016 14:52
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact.

Dobrý den, je mi 24 let a myslím si, že jsem bisexuální. V životě jsem měl sex s ženou i s mužem a nemůžu s určitostí říci, co mě víc přitahovalo. Měl jsem 3 letý vztah s jednou ženou, ale příliš mě to neuspokojovalo, protože se mi tolik nelíbila a bál jsem se jí ublížit tím, že bych od ní odešel. Nicméně měl jsem v životě více žen a s těmi jsem byl v této oblasti opravdu spokojený. Dokonce jsem vynikal v sexuální aktivitě (podle jejich názoru). Také jsem se do jedné ženy zamiloval, to se mi u muže nestalo.

Mám ale problém sbalit ženu, která se mi líbí a kterou chci. Když jsem byl na rande, tak to potom nevyšlo a ony mne nechtěly, přitom mi spousta lidí říká, že vypadám jako chlap dobře. Napadá mě, jestli nemám nějaký vnitřní blok, který se takto projevuje - třeba, jestli nemůžu být nepřiznaný homosexuál, nebo tak. Nebo si myslím, že jako bisexuál bych pro ty ženy nebyl dost dobrý. Mohli byste mi s tímto poradit?
Děkuji

POZNÁMKA:
Text dotazu byl upraven. Odstraněny kontaktní informace a adresy.

Poradna sexuologa 2016.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Jsem bisexuální, ale mám problém se ženami"

Dobrý den.

Děkuji za dotaz a za důvěru.

Osobně si myslím, že Vaše zkušenost s mužem byla spíše určitým "úletem". Rozhodně, podle toho co píšete, nejste ani homosexuál, ale možná ani bisexuál... Spíše jste jen nezralá osobnost, mladý muž který hledá cestu svým životem a zkouší kde, co... proto jste nejspíš měl pohlavní nebo erotický zážitek s mužem. Jaký byl důvod toho úletu, to si musíte vyhodnotit Vy sám.

Nemyslím si, že jste "nepřiznaný homosexuál". Váš problém není, jak píšete - "Napadá mě, jestli nemám nějaký vnitřní blok, který se takto projevuje - třeba, jestli nemůžu být nepřiznaný homosexuál, nebo tak". Váš problém bude nejspíš v tom, že sám sebe hodnotíte možná lépe a výše, než Vás hodnotí jiní lidé. 

Píšete "Mám ale problém sbalit ženu, která se mi líbí a kterou chci. Když jsem byl na rande, tak to potom nevyšlo a ony mne nechtěly, přitom mi spousta lidí říká, že vypadám jako chlap dobře."

To není problém těch žen, to je problém Vás. Nejspíš jste zvyklý na to, že všichni dělají to, co chcete Vy. Nedivte se tedy, když Vás ženy, kterým se Váš přístup k nim nejspíš nelíbí, nejsou ochotné přijmout za partnera. Není to jejich povinnost Vám vyjít vstříc... a nechat se sbalit...

Pokud Vám někdo říká, že "jako chlap vypadáte dobře", pak se mu nejspíš líbíte. Proto Vám doporučuji sbalit ty, kteří Vás takto hodnotí, těm nejspíš imponujete...

Cožpak si neuvědomujete, že vztah se ženou není o sbalení? Sbalit můžete prostitutku, ta na to čeká... Pokud hledáte vztah se ženou která se Vám líbí, budete se muset více snažit, než ji jenom "balit"... Spíše než se sexuální orientací, máte problémy sám se sebou. Změňte svůj přístup k ženám a ony změní svůj přístup k Vám.

Ještě jedna poznámka - píšete - "Nebo si myslím, že jako bisexuál bych pro ty ženy nebyl dost dobrý". Pokud nějaké ženě na rande vysvětlujete, že jste bisexuál, pak se nedivte, že jsou opatrné... Něco podobného můžete svěřit své partnerce až po delší známosti. Určitě až tehdy, když o Vás něco ví a dokáže ocenit Vaše kladné vlastnosti. Některá žena také vůbec nemusí vědět, co to bisexualita vlastně je. Jsem však přesvědčen, že Vy bisexuál nejste, ale k tomuto tématu jsem se už vyjádřil.

 

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz