Jste zde

DOTAZ: Mohla jsem otěhotnět z doteku na použitý prezervativ?

DOTAZ: Mohla jsem otěhotnět z doteku na použitý prezervativ?

Dobrý den,
mám celkem bizarní příhodu. Je mi teprve 14. Bydlím s rodiči. Jednou jsem si došla na toaletu a chtěla jsem použít toaletní papír, kde jsem ale zjistila byl zabalený použitý kondom. Asi jsem se ho letmo dotkla, rychle zabalila zpět a použila jiný kus toaletního papíru. Bohužel jsem si mezitím neumyla ruce. K přímému kontaktu ruky a intimní partie nedošlo, ale radši bych se chtěla ujistit, jestli je možné aby se sperma dostalo přes toaletní papír a já náhodou nemohla otěhotnět. Vím, je to asi trapné a bůhvíjak to zní, ale mám celkem obavy a potřebovala bych odbornou radu. Prosím ozvěte se rychle.

Moc děkuji ...

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.kamasutra.cz/contact.
 


 

ODPOVĚĎ: na dotaz "Mohla jsem otěhotnět z doteku na použitý prezervativ?"

Dobrý den.
Děkuji za důvěru.

Pokud jste se použitého kondomu jen dotkla a nesnažila se dostat k jeho obsahu, nemohla jste se potřísnit spermatem. Pokud, jak píšete, jste jej jen zabalila zpět do papíru, nehrozí Vám žádné nebezpečí. I kdyby došlo k potřísnění ruky spermatem, zcela jistě by jste si prst nezaváděla do intimních partií.

Od toho, kdo použitý prezervativ takto odložil, je to maximálně nezodpovědné a nehygienické. Není to Vaše chyba a přesto Vám jeho chování přivodilo spoustu starostí a obav.

Pokud je to vše tak, jak popisujete, pak Vám těhotenství v žádném případě nehrozí. Nemusíte se obávat. Je dobře, že jste napsala, zbytečně byste se trápila. Takhle můžete být opravdu klidná.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz