Jste zde

DOTAZ: "Nemohu dosáhnout orgasmu"

DOTAZ: "Nemohu dosáhnout orgasmu"

Dobrý den.
Před nějakou dobou jsem odešla od manžela, nyní jsme ve stadiu rozvodu.
Našla jsem si nového přítele. Bohužel s novým přítelem nejsem schopná dosáhnou orgasmu.

S bývalým mužem jsem orgasmu dosahovala jen někdy. S novým přítelem bohužel ne. Mluvili jsme o tom spolu, přítel si velice přeje, aby se mi to podařilo. Mluvili jsme i o tom, jakým způsobem probíhal sex s bývalým manželem. Většinou to probíhalo tak, ze manžel dosáhl vyvrcholení a tím vše skončilo. Asi bych měla také zmínit, že sex s manželem se po narození syna stával stále vzácnější a po nějaké době proběhl třeba jen 2 do roka. Postupně jsme spolu přestaly spát úplně. A tím i náš vztah vlastně skončil. Neměli jsme si co říct.syn vyrostl, takže nás vlastně už nic nepotili. Je mi 42 let a rada bych ještě prožila plnohodnotný vztah se vším všudy co k němu patří.

Přítel je toho názoru, že mám blok z manželství (z toho jak nás sex probíhal) a chtěl by mi pomoci.

Při sebeuspokojovani jsem schopná orgasmu dosáhnout.

S přítelem je to však hodně problematické. I když se oba snažíme, možná třeba až moc?
Velice děkuji za odpověď.

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact. Text dotazu byl upraven, odstraněny kontaktní informace.
Poradna sexuologa 2018.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Nemohu dosáhnout orgasmu"

Dobrý den.
Děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru.

Váš problém souvisí s celkovými problémy Vašeho sexuálního života. Nyní jste ve stádiu rozvodu a to je období ( a ještě dlouho být může), kdy to, co spojujete se sexem podvědomě spojujete i s Vaším manželem a vztahem s ním. Každý vztah, který se rozpadne přináší problémy. Někdo je chce překonat, jiný se o to ani moc nesnaží... Pokud je chcete překonat, musíte se o to snažit. Vytěsněte vše, co Vás spojujete s manželem a především v sexu přestaňte řešit to, co bylo a snažte se řešit to, co je nyní.

Váš přítel má pravdu - máte blok z manželství (z toho jak nás sex probíhal). Je správné, že Vám chce pomoci.

Nebudu řešit Váš problém s manželem. Pokusím se navrhnou, co dělat při milování s přítelem.

Musíte začít úplně od nuly. To, že při masturbaci dosahujete vyvrcholení je základem budoucího úspěchu!!!

V první řadě si ZAKAŽTE myslet na to, co bylo dříve!!!

Začněte úplně od začátku. Jako byste se s mužem chtěla milovat úplně poprvé. Soustřeďte se na něžnosti, nesnažte se ani jeden společné intimní chvíle zakončit vyvrcholením. Postupujte několik dnů, jako byste Vy chtěla poznat tělo přítele a on detailně tělo Vaše. Takováto intimní setkání několikrát zakončete bez vyvrcholení jen v obětí...

Potřebujete se naučit znovu přijímat vzrušení a při té příležitosti se ho učte i poskytovat....

Až se trochu "poznáte", začněte spolu společně masturbovat. Ukažte příteli, jak se dokážete vzrušit až k vyvrcholení. On Vám ukáže to samé, takže se nemusíte vzájemně stydět. Tím dosáhnete oba sexuálního uvolnění a ještě se něco naučíte...

Dalším krokem bude orální sex - nejlépe cestou Tahitského orálního milování. Je popsáno na webu www.milovani.cz. Stejně tak tam naleznete i techniky vzájemné masturbace a techniky masturbace od partnera. V roli přijímajícího budete Vy. Toto je cesta, jak dosáhnou s pomocí přítele Vašeho vyvrcholení. Jemu pak nabídněte vyvrcholení při souloži... Při jeho technice (souloži) však neočekávejte vyvrcholení, jen se ponořte do příjemných pocitů, které můžete prožít společně s ním. Tak prožijete vyvrcholení oba dva a to vzájemným dáváním.

Orální sex nebo masturbaci provádějte při každém milování a soustřeďte se na to, abyste vyvrcholení dosáhla Vy jako první. Teprve pak přítel při souloži... Pro Vás bude soulož jen cesta jak poskytnout sexuální uvolnění Vašemu příteli.

Takto postupujete tak dlouho, až se možná jednoho dne dočkáte vyvrcholení při souloži i Vy. Tato metoda dovolí Vám i Vašemu příteli dosahovat při milování vzájemně vyvrcholení. Rozdíl bude v tom, že Vy především orálními technikami a přítel "klasicky". Důležité je naučit se vzrušení přijímat a nemyslet přitom na nic, co by Vás od něho vzdalovalo.

Takto jste se s manželem dříve nikdy dlouhodobě nemilovala a proto nemáte co srovnávat. S přítelem se prostě naučíte společně vše od začátku.

Později můžete větší pozornost věnovat technikám soulože, pro Vás však zůstane orální cesta a masturbace od partnera základem pro dosažení Vašeho vyvrcholení. To se časem může změnit ve prospěch soulože, ani tehdy však nezapomínejte na techniky, které dovedou k vyvrcholení jako první Vás.

Děkuji za důvěru.
Administrátor webu www.milovani.cz.