Jste zde

DOTAZ: Orgasmus ženy bez stahů vagiíny?

DOTAZ: Orgasmus ženy bez stahů vaginy?

Dobrý večer, je možné že má partnerka orgasmus i když necítím stahy vaginy? U předchozí partnerky byly stahy citelné.

POZNÁMKA:

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact. Zpráva byla upravena, odstraněny kontaktní informace, atd...

Poradna sexuologa 2016.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Orgasmus ženy bez stahů vaginy?"

Dobrý den.

Orgasmus prožívá každá žena jinak. Nedá se takto po internetu posoudit, zda Vaše žena při milování prožívá orgasmus a jak intenzivně. Mohu Vás však ujistit, že pokud jste při orgasmu Vaší předcházející partnerky stahy vnímal zřetelně, pak to neznamená, že je musíte vnímat u té současné. Pokud je nevnímáte, nemusí to ale znamenat, že orgasmus neprožívá naplno a intenzivně. Vaginální orgasmické stahy jsou jen jedním z projevů prožitku vyvrcholení.

Neupřesňujete ani to, za jaké situace stahy nevnímáte. Pokud je to při souloži, pak na tom opravdu nemusí být nic, co by Vás muselo znepokojovat. Intenzita orgasmických stahů vaginy je totiž závislá, mimo jiné, také na celkové pevnosti a pružnosti vaginálních svalů ženské pochvy a ta je u každé ženy jiná. Dále také na tom, jak je pochva ženy "úzká", zda Vaše současná žena již rodila nebo ne, také na tom, jak je její pochva anatomicky tvarovaná a uložená... Těch důvodů může být daleko víc a všechny mohou být příčinou toho, že orgasmické stahy pochvy současné ženy prostě dostatečně zřetelně nevnímáte. Znovu však opakuji, že to není "důkaz" toho, že orgasmus neprožila.

Asi Vás trápí myšlenka, zda Vaše žena orgasmus nepředstírá. I to je samozřejmě možné. Jen si dobře zvažte, zda téma předstírání orgasmu s ní chcete začít na základě Vašeho "podezření" vůbec řešit. Je to velmi citlivé téma a argumentovat tím, že necítíte tak silné stahy jako jste vnímal u dřívější partnerky, nemusí být nejvhodnější. Snadno by se Vám mohlo stát, že z Vaší současné partnerky by se mohla stát bývalá a Vaše otázka by nadále zůstala neobjasněná...

Milování je o vzájemné důvěře. Promluvte si s partnerkou o tom, co cítí, jak orgasmus prožívá a normálně se domluvte na tom, že kdyby to "nešlo", tak se nic neděje a jen si to řeknete... Příště to určitě půjde a i bez vyvrcholení TO přece bylo krásné... Takováto dohoda je podstatně rozumnější, než na ženu zatlačit se svým podezřením, že orgasmus finguje. Podezření že orgasmus předstírá a diskuse na toto téma by určitě Vašemu spokojenému sexuálnímu (i partnerskému) životu moc neprospěla.

Prostě si promluvte a normálně se dohodněte... Vždyť milování je nejen o orgasmu, ale také o důvěře.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz