Jste zde

DOTAZ "Problém při orálním sexu"

DOTAZ "Problém při orálním sexu"

Dobrý den chtěl bych se zeptat čím to je když mě to přítelkyně dělá pusou tak musím třepat aspoň jednou nohou více mě to vzrušuje a rychleji se udělám. Děkuji za odpověď.

Poznámka:
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact. Poradna sexuologa 2022.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Problém při orálním sexu"

Dobrý den.

Děkuji za dotaz a za Vaši důvěru. 

Začnu tím, že pokud Váš dotaz někdo čte a v duchu nebo nahlas si říká, že si děláte legraci, měl by si uvědomit, že každý člověk je jiný a jinak se chová za různých situací. Stejně tak každý prožívá různé životní situace a jinak se při nich chová.

Zrovna sex, a to v jakékoli podobě, je typickou situací, při které se chování lidí nedá porovnávat. Každý se chová tak, jak to vnímá, jak to někde viděl, jak mu to někdo poradil nebo prostě tak, jak to potřebuje. Proto Vám každý sexuolog řekne, že nemá smysl porovnávat chování sexuálních partnerů nebo partnerek se kterými v životě sdílíte intimní okamžiky. Sex není jednorázová záležitost a pokud zjistíte, že Váš sexuální partner se chová jinak než očekáváte, nebo máte možnost porovnat s dřívějšími partnery, přejděte to jako okamžitou zkušenost a nedělejte hned závěry. Pokud se Vám to líbí, pak je vše v pořádku, pokud máte výhrady, počkejte, zda časem nezměníte názor. Pokud máte výhrady a takové chování nebo projevy Vám nevyhovují, pak neváhejte a v příhodný čas si o svých pochybnostech s partnerem nebo partnerkou promluvte.

Než se začnete radit s kamarádkami, kamarády, maminkou nebo tatínkem, řešte to tam, kde je to potřeba řešit a kde se můžete dočkat pravdivých odpovědí, vysvětlení a očekávané změny. Raďte se s tím, koho se Vaše otázky přímo týkají. Pokud neuspějete, nenechte se odradit a postupně se navzájem přesvědčujte o tom, co je pro Váš vztah nejlepší. A platí to nejen v sexu. Pokud vše selže, může Vám poradit odborník, lékař, psycholog, sexuolog.

Omlouvám se za obecný úvod mé odpovědi, ale podobné dotazy nejsou opravdu neobvyklé.

Nyní ke konkrétnímu dotazu.
Píšete: "chtěl bych se zeptat čím to je když mě to přítelkyně dělá pusou tak musím třepat aspoň jednou nohou více mě to vzrušuje a rychleji se udělám".

Proč máte při orálním sexu potřebu "třepat nohou" Vám opravdu asi nikdo nezodpoví. Jedna z možností, proč se tak projevujete může být spojena s tím, že při orálním sexu dochází ke stimulaci penisu ústy a ten je velmi silně inervovaný a na podněty reaguje nejen vzrušením. Klidně tak může docházet k následné reakci, která je spojena se záškuby nohy nebo nohou. Jsou muži, kteří se při orálním sexu smějí, protože je orální laskání k něčemu podobnému nutí. Mají podobný pocit jako by byli lechtáni na celém těle a jejich smích ukončí až vyvrcholení. Jiní muži mají pocit, že při orálním sexu omdlí, další se musí držet rukama hlavy ženy aby věděli v jaké poloze je jejich tělo... Tento výčet rozhodně není úplný a myslím, že nejeden muž by mohl přidat svou, ne zrovna běžnou situaci ve které se při orálním sexu ocitl.

Podobné to mají ženy. Některé se podivují nad tím, že při orálním sexu mají touhu muže přitáhnout za vlasy tak, aby se hlavou zabořil do jejich lůna, jiné svou hlavou kmitají ze strany na stranu a se zvyšujícím se vzrušením hlavou hází tak rychle až mají pocit, že se oddělí od trupu. Některé ženy právě a pouze při orálním sexu vzrušením křičí a sténají tak, až je to za hranicí toho, co by si samy přály. Další rozevírají nohy, až dostávají křeče do pánevních svalů a svalů nohou. Další jsou tak napnuté, že leží jak prkno a nepohnou se ani při vyvrcholení. A jsou ženy, které zrovna a pouze při orálním sexu prožívají mokrý orgasmus a hrozně se za to stydí. Také chování žen může být při orálním sexu jiné, než je běžně "očekávané" a tak by mnohé ženy mohly povídat, co je samotné dokáže překvapit.

Jak vidíte, Váš problém s tím, že musíte "třepat" aspoň jednou nohou a více Vás to vzrušuje, není nic z čeho byste musel mít obavy. Pokud je Vám to příjemné a Vaše partnerka s tím nemá problém, tak to prostě neřešte. Pokud ji to znervózňuje, pak společně hledejte takovou polohu pro orální sex, při které Vaše nutkání škubání nohou potlačíte nebo omezíte. Určitě si ale o Vašem způsobu prožívání orálního sexu spolu promluvte! Možná se jí to líbí a je ráda, že Vás dokáže tak silně vzrušit. Možná si toho nevšimla nebo jí to prostě ani nevadí. Ale pro Váš klid si o tom promluvte, tím nic nepokazíte.

Děkuji za Váš dotaz.
S úctou administrátor webu www.milovani.cz