Jste zde

DOTAZ: "Stále toužím po dotecích a vzrušení"

DOTAZ: "Stále toužím po dotecích a vzrušení"

Dobrý den ,
po dvaceti letech jsme se rozešli s manželem, posledních pár let nic nefungovalo. Potkala jsem človíčka, který mi byl velmi sympatický, posléze jsem jej měla ráda a i on mě, samozřejmě, že je mezi námi i milování, náš vztah trvá již přes rok a stále se oťukáváme a i v té intimní stránce.

Chtěla bych vědět, nebo znát názor, kde je chyba, problém, a z jaké strany? Náš začáteční pohlavní vztah byl poznávací a je i dál, zkoušíme různé polohy a i předměty ...

Jenže pro mě je každé milování úplně jiné a moc hezké, při dotecích a různých polohách cítím vzrušení, vášeň a spousty věcí, které se mi líbí víc a víc a chci to vlastně se dá říci stále, myslím si, že je to následkem z manželství, kde vlastně ke konci vůbec nic nefungovalo a já se utlumila a vše to vzrušení, touhu, vášeň jsem držela v sobě, než jsem potkala přítele, tak jsem si myslela, že už nikdy se nedokážu milovat. Ale teď zjišťuji, že je to krásné, vzrušující atd. s partnerem si vyhovujeme i v běžném životě, jenže teď po milování, prostě cítím, že chci ještě a toužím po dotecích vzrušení atd. ... ještě ...

Jsme z toho docela vedle, protože nevíme co se děje, i když naše milování je s předehrou a trvá dlouho, nebo je to jen v zápalu vzrušení, vášně. Kde myslíte, že je chyba, nebo co myslíte, že by bylo potřeba s tím udělat ???
Moc děkuji za radu.

Poznámka:
Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.kamasutra.cz/contact. Zpráva byla upravena, odstraněny kontaktní informace.
Poradna sexuologa 2018


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Stále toužím po dotecích a vzrušení"

Dobrý den.
Děkuji za dotaz a za Vaši důvěru.

Váš dotaz patří mezi ty, ze kterých mám upřímnou radost. Vás trápí to, že nevíte proč v sobě najednou cítíte obrovské množství lásky, touhy, vzrušení a neukojitelnou potřebu milovat a být milována.

To je přece ten nejkrásnější problém, se kterým se nás někdo může obracet...!!!

Našla jste přítele, partnera se kterým se cítíte dobře a který Vás dokázal "probudit". Možná Vás ani probouzet moc nemusel, protože Vás prostě stačilo "netlumit". Stav, ve kterém se nacházíte je darem. Nejspíš jste si to zasloužila a nyní stačí, když tento nový stav vašeho vnímání sexuality budete opečovávat a rozvíjet.

Není to běžné, ale někdy lidí chytí "druhou mízu" a ta může být , v některých případech, podstatně intenzivnější než ta, kterou prožili v období zahájení sexuálního života. Určitě na tom má velkou zásluhu Váš partner a určitě mu za to náleží velké poděkování. Především je to však zásluha Vás. Přestala jste se obávat prožívat svou sexualitu a své vzrušení naplno, bez zábran.

Važte si toho, nic netlumte a naplno berte a dávejte.

Dejte všemu naprosto volný průběh a naplno s oba užívejte vzájemné blízkosti, doteků, něžností, vzrušení i uvolnění. Váš partner je nejspíš pozorný a dokáže pochopit Vaš potřeby. To je přímo úžasné a tak nic neřešte a žijte naplno.

Jen si dovolím malou poznámku:
Píšete "... prostě cítím, že chci ještě a toužím po dotecích vzrušení atd. ... ještě ..."
Řešte své pocity, touhy a potřeby společně s partnerem. Vysvětlete mu, co prožíváte a jak Vás milování s ním naplňuje. Také mu řekněte, že pokud by ho začala přemíra sexu vysilovat, že Vám to má sdělit. Muži se někdy snaží za každou cenu dokazovat, že na potřeby ženy stačí a najednou zjistí, že už to nejde... Někteří miži se pak "stáhnou" a raději se sexu začnou vyhýbat... Naplnit Vaše potřeby a touhy v souladu a společně s ním nemusí být problém. Jen je vhodné si o tom dopředu velmi vhodnou formou promluvit a domluvit se na tom, že když to nepůjde, nic se neděje a že Vám bude stačit i něha a jeho přítomnost... a o zbytek se postaráte spolu.... nebo sama... Tato poznámka je spíš preventivní, protože někdy může být časem žena překvapená, zklamaná a nerozumí tomu, proč muž už nemůže, když jí se to tak líbí...

To, co prožíváte není žádný problém. Je to dar!!!

S úctpu administrátor webu www.milovani.cz.