Jste zde

Facesitting - nábytek pro facesitting

Facesitting - nábytek pro facesitting

Hlavní téma: "Facesitting" a BDSM praktiky"
Pokračování článků "../node/765" target="_blank" title="Polohy pro orální sex nebo orální milování">Polohy pro orální sex nebo orální milování" a "Facesitting" - poloha pro orální sex".

Někdy se používá speciální nábytek, jako je například "stolička queening" někdy nazývaná "smotherbox" (nebo dusící box).
Queening je nízká sedačka, která se používá pro plnění submisivní role při orálním sexu. Obsahuje otvor, který umožňuje orálně-genitální nebo orálně-anální stimulaci dominantního partnera vsedě. V moderním pojetí BDSM praktik, stolička queening umožňuje volný přístup k rozkroku vsedě. Poloha vsedě uvolňuje svaly pánevního dna a při roztažení ženiných nohou proto často dochází k rozevření velkých stydkých pysků a někdy částečně i malých stydkých pysků. Ženina vulva je tak velmi dobře přístupná pro intimní doteky jazykem a ústy. Svaly Gluteus Maximus a Ani Levator, hlavní svaly v rozkroku, jsou uvolněné a nejsou napínané, což umožňuje snadný přístup do pochvy ale i konečníku.

Umělecké ztvárnění smotherbox (http://en.wikipedia.org/wiki/Facesitting)

Smotherbox dává poskytuje silný zážitek pro oba partnery. Jedná se obvykle zakázkový kus nábytku, které pro jejich uživatele může mít silný erotický význam. Vetšinou jsou vyrobeny z drahého dřeva, případně jsou opatřeny sedátkem z pravé kůže. Smotherbox má dva otvory. Jeden z nich je ve svislé straně boxu pro vkládání hlavy, případně krku poskytujícího partnera, který tak může mít hlavu uvnitř boxu. V horní část bohu je druhý otvor nad který si přijímající partner sedne a zpřístupní své pohlaví pro stimulaci. Vnitřek boxu bývá upraven pro bezpečnou podporu krku a pohodlné uložení hlavy, aby stimulace pohlaví mohla být prováděna po dlouhou dobu. V případě, že je zařízení využíváno při BDSM praktikách, může být vnitřek boxu upraven méně pohodlně, případně zabraňuje pohybu hlavy. Výplň boxu většinou bývá polstrována, tím se utlumí hluk zvenčí, což má velmi zklidňující účinek a zároveň zesiluje vjemy ostatních smyslů.

 

Články s podobnou tematikou

Litaratura a zdroje

(AK)(Z)(L)