Jste zde

Jaká jsou rizika vodní stimulace pohlaví

Jaká jsou rizika vodní stimulace pohlaví

Volné pokračování článku "Masturbace - vzrušení navozené vodní stimulací".

Vzhledem k tomu, že stimulace pohlavních orgánů je prováděna vodou, je v zásadě potřeba dát pozor na čtyři hlavní rizikové faktory:

  • čistotu vody
  • teplotu vody
  • tlak vody
  • rizikové použití vodního paprsku

Čistota vody používané ve sprše nebo sprchovacích tryskách by měla být garantována tím, že se u nás na koupání používá stejná pitná voda jako vaření a pití. Její kvalita je garantována a musí splňovat nároky na pitnou vodu a tedy i bakteriální nezávadnost. S čistotou vody z veřejných zdrojů by tedy problémy nastat neměly. Jiná situace však může být u vody z neověřovaných vodních zdrojů v domácnostech, které nejsou napojeny na veřejné zdroje vody z vodáren. Kvalita vody ve studních je ověřována jen málokde a tak záleží na konkrétním vodním zdroji a na jeho mikrobiologické nezávadnosti. Nečistoty ve vodě a případní mikrobi se mohou stát problémem především pro ženy a to z důvodu možné infekce nebo zánětu močových cest, případně pochvy. Muži problémy tohoto typu většinou nemají, jedině snad, kdyby z velmi nerozumných důvodů směřovali ostrý vodní paprsek do močové trubice a její podráždění a následnou infekci si způsobili touto cestou.

Jiná situace je ve veřejných masážních vířivkách a veřejných masážních vanách. Jen připomínám, že veřejnou vířivku si můžete pronajmout a tak si zajistit naprosté soukromí...Voda však může být buď silně přechlorovaná nebo může být naopak nečistá, případně i mikrobiologicky závadná. Vířivky sice mají filtry a jsou denně kontrolovány, voda v nich však má teplotu 35 a více stupňů a tak se v ní mohou mikrobi rychle rozmnožit. Proto je vždy vhodné prověřit si, do jaké vody ve veřejných vířivkách vstupujete. Ujistěte se, že voda je čistá, určitě to stojí za tu námahu. Jen je dobré si uvědomit, že veřejná nebo privátní (pronajatá) vířivka je prioritně určena k něčemu jinému než je masturbace vodním proudem...

Teplota vody je poměrně velkým rizikem. Je třeba se vyvarovat použití příliš horké vody, která může způsobit až podráždění, v horším případě i popálení. Pokud se voda ohřívá ve velkých zásobnících, je změna teploty na výstupu sprchy jen velmi malá. Díky využití termostatických hlavic se někdy její teplota vůbec nemění. Jiná situace je u průtokových ohřívačů, kde teplota vody může výrazně kolísat v řádu několika stupňů. Regulace teploty vody je zde mnohem složitější a někdy až nemožná. Tehdy je opravdu potřeba dávat pozor na možné opaření horkou vodou.

V okamžicích vzrušení vnímáte teplotu vody výrazně jinak, než po odeznění vyvrcholení. Vzrušení snižuje pocit boleti nebo vnímání teploty. Mějte to na paměti a dejte si pozor i na teplotu vodu po prožití orgasmu abyste krásný pocit z uvolnění nevyměnili za nepříjemný z příliš horké vody. Je prostě potřeba být opatrný.

Tlak vody je dalším rizikovým faktorem. Příliš velký tlak může působit až bolestivě a při neopatrném nasměrování paprsku vody může podráždit citlivou sliznici vulvy, močové trubice, jejího okolí, pochvy a především poštěváčku. Uvědomte si, že ženské přirození není na takovýto druh zatížení předurčené. U mužů je podobná situace při neopatrném nasměrování příliš silného vodního proudu přímo na žalud nebo do močové trubice. Pocity a následky jsou stejné jako u žen. Opět je potřebná velké opatrnost a rozumný přístup.

Velmi nebezpečné je nerozvážné použití kombinované tlakové a vzduchové trysky vířivky která má do tlakové vody přisávaný vzduch ve formě malých bublinek. Tlaková voda s tlakovým vzduchem ve formě vzduchové perličky může v pochvě způsobit přetlak a vyvolat vážné zdravotní problémy.

Jedná se o vysoce rizikový způsob použití vodního paprsku v kombinaci a tlakovým vzduchem. Tomu se ženy musí důsledně vyvarovat!!!

Přetlak vzduchu v pochvě může ženě způsobit až smrt nebo velmi vážné zdravotní komplikace!!!.

Někdy se vyskytují obavy z poškození nervových zakončení na klitorisu nebo penisu tlakovou vodou. Tyto obavy nejsou na místě. Bolest by musela tak silná, že by vás určitě napadlo proud vody ztlumit. Pokud budete mít po orgasmu pocit, že citlivost vašeho přirození je dočasně jiná, jak byla dříve, tak to bude pravděpodobně způsobeno tím, že přece jen masturbace vodou je jiná jak rukou nebo sexuální pomůckou. Delší působení vody prostě vyvolá jiné pocity, než na jaké jste běžně zvyklí. Nikdy však nepoužívejte zbytečně silný tlak nebo příliš silný proud vody z trasky sprchy. Je to zbytečné a prožitek silnější určitě nebude.

Ještě se zastavím u bidetu. Je to zařízení v našich končinách není moc známé. Slouží pro ženy k vykonání močení a umožňuje následné omytí přirození. Je to analogie dokonalejší mušle pro močení mužů. Bidet je vybaven vodní tryskou která je nasměrována na vulvu a umožňuje ženě umýt se po vykonání potřeby. Teplota vody se dá nastavit a tak, světe div se, leckterá žena zjistila, že proud vody namířený na poštěváček je více jak příjemný. Pokud budete bidet a jeho trysku používat takto, je vše v pořádku... Pozor však dejte na přetlak vody v případě, že by proud vody z trysky byl nasměrováný do pochvy. Pak platí všechna výše uvedená rizika použití tlakové vody a přetlaku vzduchu.

Rizikové použití vodního paprsku přichází u žen do úvahy v případě, že žena proud vody nasměruje do močové trubice nebo do pochvy. Tlaková voda může způsobit přetlak vzduchu v pochvě a ten může proniknout přes děložní čípek až do dělohy a dál cestou vejcovodu do těla, kde může způsobit zdravotní komplikace. Byly zaznamenány případy, kdy při podobné stimulaci vodou byl způsoben přetlak vzduchu uvnitř těla, který následně způsobil velmi vážné zdravotní problémy - embolii. Vzduch se dostane z pochvy přes prasklý vejcovod do krve a cestou krve do srdce. Následně způsobí srdeční infarkt ... Lepší to není ani v případech kdy se vzduch dostane do mozku, kde způsobí mozkovou mrtvici. Byly zaznamenány i případy plicní embolie s podobnými následky. Přetlak vzduchu v pochvě tedy může způsobit zdravotní komplikace se zdravotními následky a může skončit až smrtí.

Speciálně ještě jednou připomínám, že snad nejrizikovější použití tlakové vody k erotickým hrátkám může být při nasednutí ženy na vodní nebo vzduchovou trysku ve vířivce. Trysky vířivky totiž do tlakové vody většinou přisávají vzduch ve formě malých bublinek (perličky). Ty mají zajistit jemnou masáž pokožky. Tlaková vody s tlakovým vzduchem ve formě vzduchové perličky však v pochvě způsobí přetlak a ten většinou vyvolá vážné zdravotní problémy. Podobně je tomu u trysek vzduchových, které jsou určeny k masáži pokožky vzduchovou perličkou, ale při cíleném nasednutí na trysku tlakový vzduch z trysky v ženě způsobí velký přetlak a přes děložní čípek může až nafouknout dělohu. Tady již nejde o rozkoš, ale o život!!! Přetlak vzduchu v pochvě může ženě způsobit velmi vážné zdravotní komplikace a v krajním případě i smrt!!!.

Přetlak vyvolaný vodním proudem můžeme analogicky přirovnat k foukání vzduchu do pochvy při orálním sexu, kde následky mohou být stejné. Takže jen připomínám, že při orálním sexu se ženě nikdy nesmí fouknout vzduch do pochvy. Následky by mohly být fatální.

Na závěr

Pokud ke stimulaci pohlavních orgánů přistupujete se zdravým rozumem, může vám být teplá voda při sexuální stimulaci výborným pomocníkem a stimulace vás překvapí svou nezvyklostí a novými pocity. Orgasmus můžete prožít zase trochu jinak... Mnoho lidí tento prožitek natolik osloví, že se k němu s oblibou vrací... Dokonce se vám může stát, že představa vany pro vás bude přímo erotickým podnětem... časem zjistíte, že si koupel spojenou s vodní erotikou dopřejete častěji, jak dříve tu obyčejnou. Z vaší joupelky se stane snadno dostupné erotické masážní a relaxační centrum...

Když pak zvládnete vodní hrátky sami se sebou, můžete je případně vyzkoušet i s partnerem nebo partnerkou. Otevře se vám nový prostor pro milostnou předehru nebo přímo pro vodní milování.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: