-A A +A

Jste zde

Milostná předehra, orální sex a orální milování

Milostná předehra, orální sex a orální milování

Pojmy "orální techniky" nebo "techniky orálního sexu" se běžně spojují s orálním sexem. Orální techniky a polohy vhodné pro jejich poskytování je možné využít pro něžnou milostnou předehru. Techniky orálního sexu jsou techniky orální stimulace, stejně důležité však je najít vhodné sexuální polohy, ve kterých takováto stimulace bude nejúčinnější.

V článcích na webu www.milovani.cz si ale dovolím místo orálního sexu používat také termín "orální milování". Někomu to může připadat významově stejné, ale orální milování není "jen" orální sex. Je to přece jen něco víc... Tento termín zatím asi nenajdete v žádném sexuologickém slovníku, ale někdo ho přece musel vymyslet jako první ....

Orální milování proto, že techniky orálního sexu mohou být velmi dobře využity pro delší milování při kterém může, ale i nemusí muž nebo žena dosáhnout vyvrcholení.

Rozdíl mezi použitím orálních technik v rámci milostné předehry nebo orálním milováním vidím hlavně v tom, že u milostné předehry jde především o navození vzrušení, zatímco u orálního milování se předpokládá dlouhá doba poskytování rozkoše orálními technikami. Proto je k orálnímu milování nutná i delší příprava a nalezení pohodlné polohy pro oba dva partnery. U orálního milování je také potřeba oddělit role dávajícího a přijímajícího.

Jedná se o techniky využívané v tantře, nebo při tantrických meditacích, které jsou většinou zakončené dosažením orgasmu. Tyto techniky pomalého orálního milování se využívají i při "pomalém milování" nebo něžné technice, které se říká "Karezza".

Sexuální polohy pro orální milování jsou samozřejmě stejné, jen se v nich musíte lépe "zabydlet" tak, aby pro dávajícího i přijímajícího partnera nebo partnerku byly dlouhodobě pohodlné a příjemné. Pro orální milování se zrovna moc nehodí polohy pro "vyvolené" kaskadéry...

Využívání různých sexuálních poloh při milování je kořením milování. Nápaditost a změna je přesně to, co milování potřebuje. Některé techniky a polohy jsou společné pro celý svět, jiné jsou více využívané jen v určitých státech nebo některými národy a etniky. Některé jsou exotické a zvládne jen akrobaticky schopný pár. Většina z nich je však dostupná každému, kdo se o ně pokusí.

Ještě si připomeneme formy orálního sexu a pak se můžeme věnovat polohám pro orální sex.

  • Orální sex - obecně stimulace pohlavních orgánů použitím úst, rtů, jazyka, zubů a sání.
  • Felace - uspokojování muže ústy. Dávajícím může být žena, ale také muž, záleží na tom, zda se jedná o heterosexuální nebo homosexuální pár.
  • Autofelace - vlastní uspokojování muže ústy - náročná a málo častá technika.
  • Cunnilingus - uspokojování ženy ústy.
  • Autocunnilingus - vlastní uspokojování ženy ústy - náročná a málo častá technika.
  • Anilingus (rimming) - uspokojování anální oblasti jazykem

Všechny polohy orálního sexu mohou být využity páry heterosexuální, homosexuálními i lesbickými.

 

Články s podobnou tematikou