Jste zde

Milostná předehra, orální sex a orální milování

Milostná předehra, orální sex a orální milování

Hlavní téma: "Milostná předehra".
Volné pokračování článku: "Kniha Kama Sutra - Kámasútra".

Pojmy "orální techniky" nebo "techniky orálního sexu" se běžně spojují s orálním sexem. Techniky orálního sexu jsou techniky orální stimulace, pro které je vhodné znát sexuální polohy, ve kterých bude takováto stimulace nejúčinnější. Techniky orální stimulace a polohy vhodné pro jejich poskytování je možné využít pro něžnou milostnou předehru nebo pro dosažení vzrušení a vyvrcholení.

V článcích na webu www.milovani.cz si ale dovolím místo orálního sexu používat také termín "orální milování". Někomu to může připadat významově stejné, ale orální milování není "jen" orální sex. Je to přece jen něco víc... Tento termín zatím asi nenajdete v žádném sexuologickém slovníku, ale někdo ho přece musel vymyslet jako první ....

Orální milování proto, že techniky orálního sexu mohou být velmi dobře využity pro delší milování při kterém může, ale i nemusí muž nebo žena dosáhnout vyvrcholení.

Rozdíl mezi použitím orálních technik v rámci milostné předehry nebo při orálním milováním vidím hlavně v tom, že u milostné předehry jde především o navození vzrušení, zatímco u orálního milování se předpokládá dlouhá doba poskytování rozkoše orálními technikami. Proto je k orálnímu milování nutná i delší příprava a nalezení pohodlné polohy pro oba dva partnery. U orálního milování je také potřeba oddělit role dávajícího a přijímajícího.

Jedná se o techniky využívané v tantře, nebo při tantrických meditacích, které jsou většinou zakončené dosažením orgasmu. Tyto techniky pomalého orálního milování se využívají i při "pomalém milování" nebo něžné technice, které se říká "Karezza".

Polohy pro orální milování jsou stejné nebo podobné jako pro penetrační sex. Jen je potřeba se v nich lépe "zabydlet" tak, aby pro dávajícího i přijímajícího partnera nebo partnerku byly dlouhodobě pohodlné a příjemné. Pro orální milování se zrovna moc nehodí polohy penetračního sexu pro "vyvolené" kaskadéry... Využívání různých sexuálních poloh při milování je kořením milování. Nápaditost a změna je přesně to, co milování potřebuje. Některé techniky a polohy orálního sexu jsou společné pro celý svět, jiné jsou více využívané jen v určitých státech nebo některými národy a etniky. Některé jsou "exotické" a zvládne jen akrobaticky schopný pár. Většina z nich je však dostupná každému, kdo se o ně pokusí.

Ještě si připomeneme formy orálního sexu a pak se můžeme věnovat polohám pro orální sex.

  • Orální sex - obecně stimulace pohlavních orgánů použitím úst, rtů, jazyka, zubů a sání.
  • Felace - uspokojování muže ústy. Dávajícím může být žena, ale také muž, záleží na tom, zda se jedná o heterosexuální nebo homosexuální pár.
  • Autofelace - vlastní uspokojování muže ústy - náročná a málo častá technika.
  • Cunnilingus - uspokojování ženy ústy.
  • Autocunnilingus - vlastní uspokojování ženy ústy - náročná a málo častá technika.
  • Anilingus (rimming) - uspokojování anální oblasti jazykem

Všechny polohy orálního sexu mohou být využity páry heterosexuální, homosexuálními i lesbickými.

 

Články s podobnou tematikou