Jste zde

Muži a ženský zadek - muži "dolňáci"

Muži a ženský zadek - muži "dolňáci"

Hlavní téma: "Anální sex".
Volné pokračování článku "Sex bez penetrace".

Jeden z dotazů, který došel v mailové korespondenci byl dotaz na to, zda muž netrpí nějakou úchylkou, když ho vzrušuje zadeček jeho partnerky. Protože tento dotaz nebyl první, bude asi potřeba, podívat se na tuto erotogenní zónu ženy podrobněji. V tomto článku se zaměříme především na vztah mužů k ženskému zadečku.

Někteří muži mají při polohách "zezadu" problém s výdrží. Mnohdy to přisuzují tomu, že při této poloze je jejich penis intenzívněji drážděn než v jiných sexuálních polohách. Samozřejmě to může být jedno z vysvětlení. Jenže často ať dělají, co dělají, vždy to skončí "předčasnou ejakulací". Možná ani ne tak předčasnou z pohledu jejich běžných výkonů, ale předčasnou z pohledu jejich touhy, aby soulož v této poloze trvala co nejdéle.

Jedno z vysvětlení je jiný způsob dráždění v poloze "Zezadu". Úhel pod kterým penis proniká do pochvy záleží především na tom, jakou variantu polohy "Zezadu" partneři zvolili. I klasická poloha "zezadu" "Na pejska" umožňuje měnit úhel penetrace. Proto doporučuji vyzkoušet,jaký úhel penetrace přináší největší potěšení ženě a naopak pro muže představuje méně dráždivé podněty na penisu. Vhodnou volbou úhlu penetrace se dá jak intenzita dráždění muže zvýšit, tak i snížit. to samozřejmě zpětně platí i pro ženy. Některý úhel pronikání penisu jí může přinášet intenzivnější dráždění pochvy, jiný menší, hodně záleží na konkretní anatomii pochvy partnerky a na citlivosti stěn pochvy na tření penisu o pochvu. Výsledný dojem z penetrace pak samozřejmě ovlivní rychlost penetrace a především ženino přirozené zvlhnutí nebo použití vhodného lubrikantu. Čím bude lubrikace větší, tím bude dráždění penisu menší a muž soulož vydrží déle. Čím rychlejší bude pohyb penisu v pochvě, tím intenzivnější dráždění bude vyvolávat a tím kratší doba bude potřeba k dosažení vyvrcholení, především ale na straně muže.

Protože nejde jen o výdrž muže, ale i o prožitky ze spojení na straně ženy, je potřeba si o průběhu vzrušení a o tom, co se líbí víc a co méně, společně otevřeně promluvit. To mnohdy vyřeší velkou část problémů nejen v sexu. Prostě se musíte domluvit a najít pro oba to nejlepší možné.

Polohy "Zezadu" jsou jen jednou z variant sexuálních poloh penetračního sexu. Z tohoto pohledu se tedy nedá jednoznačně určit, proč se mužům právě tyto polohy tak líbí, že v nich tak rychle dosahují vyvrcholení. A hlavně nám to nevysvětluje, proč muže tak vzrušuje ženin zadeček. Těmito otázkami se ale částečně zabývá článek "Proč je poloha "Na pejska" považovaná za "rychlý sex". dále se tedy pokusíme hledat i jiné důvody. proč je pro muže ženin zadeček tak nesmírně vzrušujícím erotickým podnětem.

Proč muže vzrušuje ženský zadeček?

Většina mužů sice mluví o tom, že je na ženách přitahují především prsa, ale tak trochu mlčí o tom, že kdyby si měli vybrat, tak by se možná rozhodli pro pohled na odhalený ženský zadeček. Nyní pomíjím to, že naprostá většina těch mužů by k pohledu na zadeček nepohrdla ještě malým bonusovým pohledem na ženské přirození... Prostě muže pohled na ženské pozadí zajímá a skoro bych řekl že přímo baví... Tato část ženského těla muže přitahuje, vzrušuje a je pro ně silným erotickým podnětem vzrušení. Pokud si tyto mužské touhy zařadíme podle podnětů sexuálního vzrušení, pak to budou asi tyto:

Zrakové podněty

Zrakové podněty patří mezi ty nejsilnější erotické podněty vůbec. Vždyť díky pohledu na erotický objekt nastupuje většina těch dalších, jako například představivost, touha, vzrušení... Pohled na ženský zadeček však není erotický jen v případě, že žena je svlečená. Když muž pohledem "skenuje" ženské tělo, pak prsa a zadeček jsou dvě místa, kde se "zdrží"... A co se týká erotických představ a tužeb, pak představa, že žena nenosí kalhotky nebo že jí vítr nadzvedne ve správný okamžik sukně asi patří mezi ty nejerotičtější. Zkuste si představit, že když se budete v nějaké veselé společnosti dobře bavit, při nějaké hře žena sundá kalhotky a pod sukní zůstane jen tak. Většina mužů z ní už nespustí oči a to i tehdy, když by za to mohli být svými partnerkami "řešeni". Prostě už jen ta představa je silně erotická. Proto také řada žen, které to o mužích ví, vyzkouší, jak bude muž například na schůzce (rande) reagovat, když zjistí, že žena na schůzku přišla "naostro".

Erotické přitažlivosti pohledu na ženský zadeček využívají i tanečnice břišních tanců. Pohyb zadečkem, natřásání a kroužení pávi evokují v mužích sexuální touhu a když ne zrovna touhu, tak se alespoň rádi podívají. Navíc ženy, které takovéto tance zvládají, byly vždy považované za výjimečně přitažlivé. Břišní tanec hezky formuje ženskou postavu a to včetně zadečku. Asi nebude žádným tajemstvím, že chrámové tanečnice tento druh pohybu pánví ovládaly dokonale a také za to byly náležitě oceňované.

Doba však pokročila a chrámové tanečnice a tanečnice na dvorech sultánů a vladařů vystřídaly mladé ženy tančící dnešní erotické tance. Moderní podoba erotického tance by se zcela jistě líbila i dávným panovníkům i mužům té doby. Dnešní erotické tance, například "Twerking", jsou však podobně náročné jako jsou břišní tance. Jsou však mnohem více vyzývavé a snaží se působit především na erotické představy mužů. Takovéto pohyby zadečku se dají využít nejen při erotickém tanci, ale i ke svádění muže a při milování...

Když už vypočítávám erotické tance, pak vy se rozhodně neměl opomenout erotický tanec u tyče. Rozhodně to není nic snadného a jen těžko uspějete s improvizací. Při tanci u tyče je možné využít nejen svůdnosti zadečku, ale i celého ženského těla. Jako erotická předehra před milováním je to naprosto dokonalý nápad. Jen je potřeba se na takovýto tanec poměrně náročně, intenzivně a hlavně dlouho připravovat...

Ženský zadeček při sexu v polohách "Zezadu" pro mnoho mužů co do vzrušivosti nemá srovnání. Většinu mužů při sexu pohled na hýbající se vystrčený a rozevřený ženský zadeček vzrušuje. Právě tento pohled je pro mnohé muže cesta ke snadnému, intenzivnímu a rychlému vyvrcholení. Proto jsou polohy "Zezadu" a zvláště poloha "Na pejska" považovaná za "rychlý sex"

Hmatové podněty, dotek a blízkost

Hmatové podněty, dotek a fyzická blízkost jsou samozřejmou součástí milování. Ženy ale i muži hlazení mají rádi. Ženy je přímo zbožňují. Mnohé ženy mají hlazení a něžnosti často raději, než vlastní sex. Rozhodně hlazení upřednostňují v první fázi milostné předehry. Není nic divého na tom, že hlazení ženského zadečku je ženám příjemné až vzrušující a muže bezpochyby vzrušuje. Jakékoli hlazení ve správnou chvíli je příjemné. Nemyslím teď situaci při které by muž majetnicky nebo chlípně ženu poplácal po zadečku. Na mysli mám jemné, něžné pohlazení, zvláště pak příjemnou masáž. Doteky na celém těle uvolňují napětí, rozpouštějí blokace a navozují příjemnou náladu. Hlazení zadečku je doporučovanou součástí milostné předehry a je zcela jistě neodmyslitelnou částí erotické, tantrické nebo senzuální masáže.

Mezi doteky nemusíme počítat jen doteky rukou. V sexu je celá řada technik při kterých je možné hladit zadeček nejen rukou, ale i celým tělem, vlasy, vousy, a podobně. Pokud erotickou nebo tantrickou masáž provádí žena, pak je možné hlazení zadečku také prsy. Pokud masáž provádí muž, nejsou výjimkou jemné doteky nebo masáž penisem. Dokonce je mezi technikami nepenetračního sexu jedna, která třením penisu o ženský zadeček může končit i vyvrcholením muže.

Tření penisu mezi půlkami zadečku

Tato technika patří do technik nepenetračního sexu. Vzrušující je nejen pro muže, ale i pro ženu mimo jiné také proto, že je to technika neobvyklá a tak trochu "zakázaná". U ženy se jedná o stimulaci konečníku a jeho okolí a v neposlední řadě i hráze. Navíc v nezvyklé podobě zezadu, kdy žena na muže nevidí, ale o to intenzivněji vnímá, co muž dělá. Podněty tření na hrázi, konečníku a o kůži mezi půlkami stimulují velké množství nervových zakončení, které se v této oblasti nacházejí. Proto se této technice většina žen ani nebrání, zvláště když zjistí, že muž nechce nic víc, než třít penis mezi jejími půlkami zadečku...

Pro muže se jedná o novou, intenzivní a mnohdy dosud nepoznanou stimulaci penisu. Je potřeba použít dostatek lubrikantu a pak je bez větších problémů možné dojíti k vyvrcholení. Muž sice zažívá "klasickou" stimulaci penisu třením, ale v naprosto nové a nesmírně erotické podobě. Proto také značná část mužů dosáhne velmi snadno vyvrcholení. Jen je potřeba mít na paměti, že při vyvrcholení muže je vypuzeno sperma a to z části odstříkne na ženina záda a zčásti na její zadeček. A odtud může snadno zatéct do pochvy a ženu oplodnit. Tedy pokud není použitý kondom nebo antikoncepce. Při těchto technikách je potřeba dbát velmi velké obezřetnosti a dodržovat zásady bezpečného sexu. Viz článek "Interglutealní sex - tření penisu mezi půlkami zadečku"

Sluchové podněty

Mezi sluchové podněty které jsou některým mužům velmi erotické, patří zvuk plácnutí ženy po zadečku. V polohách "Zezadu" řada mužů neodolá možnosti ženu nejen po zadečku hladit a vzrušovat tak ji i sebe, ale často si rádi plácnou. Kupodivu takovéto plácnutí nepovažují ani ženy za něco nepatřičného. Plácnutí po zadečku dráždí nejen nervová zakončení na jeho kůži, ale také probouzí řadu dalších erotických představ. To vše dohromady přináší další fyzické a psychické vzrušení nejen mužům, ale i ženám. Je to samozřejmě také důsledek hormonu serotoninu, jehož tvorba vzrušení provází.

Erotické představy

Mezi časté erotické představy, myšlenky a erotické sny mužů patří i možnost zakončit své vyvrcholení ejakulací na ženin zadeček. Pro muže je to určitá forma zakončení jejich dominantní sexuální polohy "Zezadu". Ženy tuto polohu nijak zvláště nemilují, ale rády ji mužům dopřejí. A k ní pak patří i ono časté zakončení vyvrcholení ejakulací na zadeček. Muži tuto polohu považují za nesmírně přitažlivou a ejakulace na zadeček je pro ně velmi sexy.... I proto jim ji ženy dopřávají.

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)

Štítky: