Jste zde

O nás

Než jsem se odhodlal začít pracovat na projektu www.milovani.cz a www.kamasutra.cz uplynulo hodně vody. Nakonec jsem se však rozhodl pracovat na tématech, která jsou notoricky známá a na internetu tisíckrát zveřejněná. Chci o sexu psát slušně a rád si nechám poradit i od Vás čtenářů.

Po zpracování základních bloků bude ke spolupráci přizvána řada odborníků, sexuologů, gynekologů, psychologů i lidí z alternativních směrů jako je tantra, tantra-jóga, jóga, meditace a další. Již dnes mi pomáhají v práci na jednotlivých blocích, naplno však spolupráce začne až po uvedení webu do ostrého provozu.

Když už jsou domény www.milovani.cz a www.kamasutra.cz k dispozici, musí být smysluplně využity.

Weby jsou viditelné již nyní, i když se na nich pracuje. V textech je spousta chyb a překlepů, to se však postupem času vyčistí .... Prosím Vás, napište v příspěvku pod kterýmkoli článkem, co se Vám nelíbí, co by Vás zajímalo, případně jaké chyby jste zaznamenali. Web si programuji v Drupalu sám a tak tuto vynikající programátorskou platformu musím postupně zvládat. Jsem teprve na začátku a ještě se mám co učit.

Je jasné, že jsem veškerý obsah webu nevymyslel sám, takový sexuální guru nejsem. Studuji, čtu a nechávám se inspirovat materiály a články v knihách, časopisech i na internetu. Mnohdy jsou informace dost povrchní, jinde moc odborné, na dalších místech spíše novinářské .... a tak hledám kompromis. Seznam použité literatury a odkazy na internetové zdroje budou spuštěny při uvedení webu do plného provozu. Chci si vše nejdřív v klidu ověřit a pak Vás budu odkazovat na seriozní zdroje a názory.

Nyní jsou jednotlivé bloky dost "suché", plánuji ale změnu k veselejší podobě s pohledy z různých úhlů, fotografiemi, videi i animacemi a především snad i s trochou humoru.

Za nějakou dobu se k představení projektu vrátím. To až bude alespoň trochu podle mých představ.

S úctou Administrátor webu www.milovani.cz

 

Takže neberte vše tak vážně...

Pro zamyšlení:

Všichni dnes mluví o sexu. Není mně však jasné, kde na něj berou čas.
(Brigitte Bardotová)