Jste zde

Poloha pro "Španělský sex", kdy muž stojí a žena u něj klečí

Poloha pro "Španělský sex", kdy muž stojí a žena u něj klečí

Volné pokračování článků "Ženská prsa","Sexuální polohy", "Polohy pro nepenetrační sex" a článku "Polohy pro soulož mezi prsy - pro "Španělský sex"".

Tato varianta je vhodná pro situace, kdy muž například stojí u postele a žena na ní klečí. Dá se však použíti tak, že muž stát a žena si klekne k jeho nohám. Obě varianty mají své výhody a nevýhody. Snadno se tak dá vyrovnat nestejná výška partnerů Je potřeba vyzkoušet, která varianta je vzhledem k poměru vašich výšek pro vás vhodnější. Pro muže je zajímavé, když žena mění intenzitu stisku prsů. Může se tak střídat intenzivní dráždění s klidným, volným třením penisu mezi prsy. Volné proklouzávání penisu mezi prsy zajistí muži méně intenzivní stimulací a ten pak vydrží déle...

Podívejme se na variantu polohy kdy muž stojí a žena před ním klečí na podlaze před ním. Žena sevře mezi prsy mužův penis a muž může z počátku pomalými pohyby souložit mezi její prsy. Svíráním prsou dlaněmi z boku prsou může žena měnit intenzitu sevření penisu. Žena by si měla předem zajistit dostatek pohodlí. Vhodné je si kleknout na měkkou podložku nebo polštář, případně si pohodlně sednout na okraj postele nebo na židli s opěradlem. Boční sevření prsou dlaněmi je potřeba pro vytvoření prostoru pro pohyb penisu mezi prsy. Žena může být pasivní nebo se do třecích pohybů může zapojit pohybem svého těla. Pro muže bude velice vzrušující, když bude klidně stát a žena bude třecí pohyby prsou po penisu dělat sama.

Nabízí se tak tři varianty pohybu:

  • Muž vytváří kopulační pohyby pohybem svého těla, žena v klidu sedí nebo klečí.
  • Muž v klidu stojí a žena vytváří třecí pohyby pohybem prsou po penisu.
    Muž i žena se pohybují.

Při variantě, kdy se oba partneři pohybují může občas docházet k vyklouzávání penisu z prostoru mezi prsy. Tato technika vyžaduje jistou míru sladění pohybů obou partnerů.

Kombinace s orálním sexem je pro ženu možná, ale náročnější. Soulož mezi prsy tak může být doplněna i laskáním žaludu penisu vyjíždějícího z prostoru mezi prsy jazykem. Případně je možné kombinovat techniku soulože mezi prsy s felací - orálním sexem. Jazykem může dráždit špičku penisu, uzdičku, občas nechat penis zasunout do úst. Orální sex ve spojitosti se Španělským sexem" je pro ženu náročnější a nedá se dělat moc dlouho. Je to však velmi příjemné zpestření dráždění penisu.

V okamžiku ejakulace při této pozici může dojít k výstřiku ejakulátu na tvář ženy, případně na krk a samozřejmě na prsa. Žena by s tím měla počítat a v případě, že nechce, aby ejakulace zasáhla její tvář, může penis při ejakulaci zastínit rukou. Většinou to však ženy až tak neřeší a hlavu jen odkloní.

Tato poloha ve velmi vhodná pro ženy s malými prsy. Muž může penisem třít o ženina prsa, dvorce a bradavky. Když žena položí přes penis na prsa dlaně a vytvoří prostor pro intenzivní tření a sevření penisu. Ruce a především jemné dlaně nahradí přitisknutí větších prsou k sobě. Dlaně nahradí prostor mezi prsy. Pocity pro muže jsou pak naprosto srovnatelní. Navíc vynalézavá žena může přidat jemnou masturbaci a další dráždění penisu a varlat rukou. Vhodná je i kombinace s orálním drážděním nebo felací. Dostatek lubrikantu nebo kvalitního olejíčku musí být samozřejmostí. Vše je tedy pouze o vynalézavosti a něžnostech.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje:

(AK)(Z)(L)