Jste zde

Poloha "Tváří v tvář" - žena má nohy rozevřené do V

Poloha "Tváří v tvář" - žena má nohy rozevřené do V

Jedná se asi pro muže o jednu z emočně nejsilnějších poloh. Žena leží na zádech a má nohy rozevření do V. Muž ji drží za kotníky, nohy jí ještě více otevírá a tím ještě více rozevírá její stehna a pohlaví. Pokud má žena podložený zadeček polštářkem a muž jí zeširoka klečí mezi nohama, pak jeho lingam směřuje přímo proti rozevření joni.Muž se může se ženou spojit nebo jí může žaludem hladit stydké pysky a pomalu pronikat mezi nimi do poševního vchodu. Libovolně může měnit hloubku penetrace, rychlost pohybů i techniku pohybů. Hloubka pronikání ale především úhel pronikání dokonale stimuluje oblast bodu G a díky možnosti velmi hlubokých zasunutí i oblast děložního čípku. Když si muž se ženou bude chtít hrát, pak snadno může velmi intenzivně dráždit stydké pysky a poševní vchod. Stačí volit mělká zasunutí a při vytažení joni zcela opustit. Tím dochází v velmi intenzivnímu dráždění těchto partií. 

Pokud žena nohy napne a rozevře je napnuté do písmene „V“ směrem k hlavě nebo nad hlavou, změní tím výrazně úhel pronikání penisu a tím i intenzitu dráždění. Mnoho žen však takto doširoka ani není schopno nohy rozevřít a když, tak jen na chvíli. Při této variantě má muž větší stabilitu a tím i lepší kontrolu nad pronikáním, může být více vzpřímený a to mu umožní snadno dráždit poštěváček, hladit boky, stehna, bříško a prsa. Masáž poštěváčku může být podstatně delší a žena pak dosáhne většího vzrušení. Muži s větším údem musí být na ženu ohleduplní, protože v této poloze mohou vstupovat velmi hluboko do vagíny, což může některé ženy bolet a jejich vzrušení samozřejmě opadne a možná i budou chtít polohu změnit za jinou. Pokud je to pro ženu příjemné, může nohy přidržovat za současného pohupování pánví, což vytvoří a přidá zcela nové pocity při průběžných změnách úhlu a hloubky pronikání. Ideální je ještě navíc stahovat poševní svaly, což ale pří maximálním roztažení nohou většinou moc nejde. Zato u přinožených mohou lze takto výrazně měnit intenzitu sevření údu.

Pro vynalézavé muže ještě jedena technika - dráždění žaludem a penisem oblast poštěváčku. když muž penis nezasune, ale jen jej přiloží na poštěváček, pak jeho pohybem bude velmi intenzivně stimulovat ženinu nejcitlivější erotogenní zónu. Pokud pak začne vykonávat kopulační pohyby aniž by penis zasunul do pochvy, bude žalud a penis svojí dolní částí přejíždět po poštěváčku směrem k Venušinu pahorku a stimulace bude opravdu intenzivní. Díky kombinaci této techniky stimulace klitorisu a techniky devíti vniknutí bude žena prožívat nesmírně intenzivní pocity vzrušení. Dráždění klitorisu, oblasti bodu G a oblasti děložního čípku se sčítá a žena může zažít velmi intenzivní prožitek klitoriálního, vaginálního nebo kombinovaného orgasmu. 

Z tantrického pohledu 
se jedná o polohu při které má muž velmi dobrou kontrolu nad svým vzrušením a může ovládat prodlužovaný orgasmus případně snadněji zvládne techniky orgasmu bez ejakulace. Je to poloh vhodná i pro začátečníky. Zkušený muž znalý technik prodlužování orgasmu ženy může intenzitou ale i jemností doteků a kopulačních pohybů ženu přivést do stavu, kdy její sexuální energie naroste to takové výše, že se ženě podaří probudit energii Kundalini energii a ona se dostane do stavu vyšších energetických hladin ve kterých pak bude prožívat narůstající vlny orgasmů. Prožije "Jízdu na vlnách rozkoše".

Sexuální energii je potřeba rozvádět z pánevní oblasti podél páteře až do hlavy - na temeno hlavy. Na tento cíl je potřeba zaměřit svoji pozornost v období nastupujícího orgasmu.

 

Literatura a zdroje

(AK)