Jste zde

Rychlovka - rychlý sex

Rychlovka - rychlý sex

Volné pokračování článku "Sexuální praktiky - přehled".

Jako rychlovka (rychlý sex) se označuje spontánní sexuální aktivita, která se odehraje ve velmi krátkém časovém úseku. Při této činnosti většinou dojde k přeskočení milostné předehry a většinou alespoň jeden z partnerů dojde až k vyvrcholení. Nemusí přitom ani dojít ke klasickému pohlavnímu styku, často postačuje orální sex či vzájemná masturbace. Mnohdy se rychlovka v heterosexuálním páru považuje za akt vyjadřující pouze mužovu touhu.

Nemusí tomu tak však být pokaždé. I ženy mají okamžiky nezvladatelné sexuální touhy, která potřebuje okamžití řešení. Pro některé lidi je rychlovka naprosto nepřijatelná a považují ji za důsledek nesouladu sexuální touhy ve vztahu. Pro jiné je to akt vyjádření touhy, náruživosti, spontánnosti a sexuální síly. Pokud je to však jediná forma sexu, pak je velmi pravděpodobné, že jeden z partnerů může ve vztahu trpět a mít pocit, že je pouze objektem k uvolnění sexuálního napětí partnera.

Za zaručenou sexuální polohu pro "rychlý sex" je považovaná poloha "Na pejska".

Rychlovka je změna

Jedná se o oblíbenou sexuální aktivitu, která dokáže okořenit do stereotypu upadající dlouhodobý vztah, zvláště v případech, kdy je milostného aktu realizovaný mimo soukromí ložnice. Pokud je realizovaná na neobvyklých místech, pak je vzrušení milostné předehry nahrazeno vzrušením z možnosti odhalení nebo i z pasivní možné přítomností dalších osob. Hloubka prožitku partnerů při rychlovce většinou není závislá na délce trvání sexuální aktivity. Vjemy jsou totiž řízeny mozkem, který, když je správně naladěn, dokáže prožívat hluboké emoce nezávisle na kvantitě dráždění erotogenních oblastí.

Ne všichni partneři jsou však na rychlovku kdekoli a kdykoli připraveni a psychicky ji zvládnou. Mnoho mužů i žen jen obtížně zvládají představu, že milování bude probíhat bez předcházející osobní hygieny. Pokud roztouženého partnera s tímto důvodem odmítnou a nejdříve uskuteční důkladnou hygienu. pak je většinou spontánní kouzlo rychlovky pryč a sex bude probíhat spíše v zavedených mantinelech.

Pokud je rychlovka ze strany muže omezena pouze na okamžité požadování penetračního sexu, pak to pro ženu může být poměrně velký problém a může jí to být i nepříjemné. Žena na penetrační sex není připravena okamžitě jen proto, že muž zváží, že "už by to šlo ...." Žena potřebuje alespoň nějaký čas a dostatek stimulace k tomu, aby přirozeně zvlhla a na penetrační sex byla fyzicky připravena. Přirozené zvlhnutí je možné nahradit alespoň použitím lubrikantu. Zabráníte tím bolestivému styku o odření sliznice pochvy na straně ženy. Pokud je rychlovka zaměřena na uspokojení ženy orálně, pak to pro ni může být i bez jakékoli jiné milostné předehry velmi silný zážitek.

I v manželství je rychlovka příjemná změna

Manželství není jen o sexu a milování. Povinnosti jako je chodit vydělávat peníze, plnit rodičovské povinnosti, starat se o děti, pečovat o domácnost, řešit problémy s bydlením a tedy se soukromím mnoho dalších úkolů a starostí a navíc ještě SEX.....Na všechno je však potřeba najít čas a rozumnou míru vzájemné pozornosti. určitě přijdou i chvíle, kdy je prostě na sex málo času, ale odpírat si milování není tou správnou cestou. Pokud máte na sex chuť, nemusí to být pokaždé dlouhé milování. Je úplně jedno, kdo s nápadem na milování přijde, důležité je využít situace a prožít něco nového. Někdy to ani není tak jednoduché, protože před dětmi se jen tak neschováte. Dlouhé a klidné milování se s dětmi stává obtížně realizovatelné, ale i tak se dá najít čas na kratší rychlý, ale intenzivní sex.

Největším problémem sexuálního života mladých párů je nedostatek soukromí a malé děti. I to se však dá zvládnout. Prostě si na sex musíte umět najít čas a prostor. Někdy se stačí na chvíli zamknout v ložnici, chvilku se mazlit a navzájem vzrušovat, jindy si najdete tolik času, aby bylo možné prožívat sex naplno bez omezení. Nedejte se mýlit, i rychlovka může být nesmírně vzrušující a děti ani rodiče vůbec nemusí zaznamenat, že jste od nich na chvíli zmizeli. Bude o to víc vzrušující, že nikdo nic nepoznal a vy máte o jedno erotické tajemství víc.

Rychlovku si můžete dopřát i místo sledování televize. Najednou na sebe budete mít mnohem více času, než jste si uměli představit. Ve společném párovém životě často nastávají situace, kdy se v noci probudíte a zjistíte, že partner měl asi erotický sen a začíná ho prakticky realizovat. Vzrušení je nakažlivé a tak se může lehce stát, že i v hluboké noci prožijete překvapivě silný sex, na který budete ráno společně spokojeně vzpomínat. V hluboké noci naplněné touhou je rychlovka většinou otázkou ani ne čtvrt hodiny. Nebraňte se takovému spontánnímu milování se zavřenýma očima. Jen pozor na to, aby jste na ně nevzpomínali až do konce života....

 

Poznámka:
Rychlovka, rychlý sex - anglicky Quickie.

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)