Jste zde

Technika "Palma"

Technika "Palma"

Hlavní téma: "Umění tantrické masáže".
Volné pokračování článku "Tantrická masáž lingamu".
Technika patří mezi "Základní techniky tantrické masáže lingamu".

Této masážní technice se v tantrické literatuře říká "Nebezpečná dlaň", ale setkal jsem se i s názvem "Pohlazení dlaní". Asi není tak úplně podstatné, jak ji autoři masážních sestav masáže lingamu nazývají, ale to, jak se provádí. V tom se tato technika neliší.

Masážní technika "Palma" se provádí jako

  • jedna z technik tantrické masáže
  • není příliš vhodná pro závěrečné navýšení vzrušení, které přeroste ve vyvrcholení. Neznamená to ale, že by při ní k vyvrcholení nemohlo dojít.

Je vhodná jak pro masáže prováděné heterosexuálními páry, které provádí žena muži, ale také pro masáže homosexuálních mužů.

Základem je jednou rukou lingam dobře uchytit, stáhnout předkožku, obnažit žalud a ten pak druhou rukou velmi jemně hladit dlaní. Tak to je v kostce tajemství této techniky.... Aby to však bylo naprosto jasné každému, upřesním to ještě trochu více.

Levou rukou nejdříve technikou stažení předkožky předkožku stáhněte a napněte. Pak lingam uchopte do dlaně a lehce ho v ní sevřete. Palec a ukazováček levé ruky bude spojen do O pod žaludem a prsty ruky budou lingam obepínat. Protože takovéto uchopení a příprava lingamu se dá provést i při jeho nedostatečné erekci, je tato technika použitelná i v případech, kdy muž má problémy s erekcí nebo jeho erekce při masáži ještě není dostatečná.

Pokud je problém s erekcí zatím "vážný", technika se dá udělat tak, že prostě stáhnete předkožku, obnažíte žalud a tvar lingamu dáte tím, že ho obejmete prsty a uchopíte těsně pod žaludem. Pro tuto techniku je totiž především potřeba obnažit žalud a správně ho stimulovat dobře naolejovanou dlaní. Dostatečná lubrikace, nejlépe teplým olejem je naprosto nezbytná.

Druhou (pravou) naolejovanou dlaň přiložte na žalud a lehce ho do ní sevřete. Nemusíte spěchat. Ten okamžik má pro muže mnohem hlubší význam. Žena mu jednou rukou svírá lingam a druhu rukou mu ho chrání... Muž vnímá nejen posvátnost okamžiku, ale také teplo dlaně a sevření ruky. Už tyto pocity jsou pro může pádným důvodem ke vzrušení. Pokud se erekce penisu začne "zlepšovat", pak při takovémto uchopení penisu to muž okamžitě pozná... 

Po chvíli klidného sevření žaludu v dlani pravé ruky jí po něm začněte velmi jemně kroužit. Dlaň pravé ruky by měla být na žalud položena uvolněně, aby žalud pokrývala po celém jeho povrchu. Lehký, kruhový a hlavně pomalý pohyb veďte po celém povrchu žaludu, včetně ústí močové trubice. Horní plocha žaludu je reflexní zóna pro korunovou čakru. Ústí močové trubice je velmi citlivé na dotek i při vzrušení, proto musíte postupovat pomalu a jemně! Čím slabší erekci muž má, tím víc je celý žalud lingamu a hlavně ústí močové trubice citlivé na dotek. S nastupujícím vzrušením se citlivost lingamu na jakýkoli dotek snižuje a erekce sílí! Na to pamatujte a nepřiměřeným dotekům se vyhýbejte!!! Pokud by tření dlaně na žaludu muže bolelo, jeho erekce by velmi rychle odezněla nebo by se určitě snížila.

Pohyb kroužení se dá provádět dvěma způsoby

Ten první je, že pohybujete celou rukou a tak se i dlaň jemně hýbe v kruhovém pohybu i po žaludu. Druhý pohyb může být navozen pouze pohybem zápěstí. Nejdříve si to vyzkoušejte mimo masáž.

  • Zpevněte zápěstí a jemně, krouživým pohybem pohybujte celou rukou.
  • Zpevněte ruku a jemně krouživým pohybem pohybujte zápěstím.

Někteří muži mají se stimulací ústí močové trubice problémy protože jsou v těchto místech příliš vnímaví. Jiné muže naopak takováto stimulace nesmírně vzruší... V obou případech je nutné postupovat pomalu, jemně a hlavě dostatečně lubrikovat!!!

Na závěr bloku opakování techniky žalud sevřete v dlani a nechejte doznít pocity, které tato masážní technika vyvolala.

Určitě stojí za to připomenout, že levou rukou penis svíráte v dlani, kdy palec a ukazováček jsou pod žaludem spojené ve tvaru O. To, co žena bude při masáži vnímat, je zpevnění erekce. Prostě pozná, že když se technika líbí, hned se to projeví ne erekci. Pokud erekce doposud nebyla žádná nebo slabá, pak se polepší a u té silné se vylepší...

Na oleji při masáži nešetřete a také i zkontrolujte, zda nemáte na dlani nějakou záděru nebo zatvrdlou kůži. Žalud a ústí močové trubice jsou opravdu velmi citlivá místa mužského přirození.

Technika "Palma" není příliš vhodná pro navýšení závěrečného vzrušení muže až k hranici vyvrcholení. Pro tento cíl si raději vyberte techniky zařazené do sestavy technik masáže lingamu, které bezpečně vedou k vyvrcholení. Pokud však při jejím provádění vyvrcholení nastoupí, nepřestávejte v pohybu, ale zpomalte ho a výrazně snižte úroveň přítlaku dlaně pravé ruky na žalud. Po vyvrcholení je žalud penisu mimořádně citlivý na dotek a tak postupně tlak a rychlost pohybu snižte až na úroveň velmi jemného hlazení. Ústí močové trubice se raději vyhýbejte úplně. Na závěr masáže žalud v dlani jemně sevřete a zůstaňte v klidu. 

Doporučený počet opakování techniky:

  • 3x při nácviku "výdrže" s mužem. který má problémy s předčasnou ejakulací. Technika se provádí pomalu a jemně!
  • 6x v případě kratších masáží
  • 9x v případě tantrické masáže hodinové

Rizika: při dostatečné lubrikaci a ohleduplném doteku žádné nehrozí. Pokud však bude technika prováděna příliš razantně a nastoupí bolest, poznáte to okamžitě na ztrátě erekce.

Důležitá poznámka:

Ideálně tuto techniku můžete procvičovat cestou do práce a z práce na hlavici řadící páky Vašeho automobilu. Pokud zrovna nemáte automatickou převodovku, tak než dojedete domů, budete techniku zvládat na úrovni tantrické mistryně...

 

Články s podobnou tenatikou: