Jste zde

Chuťové podněty vedoucí ke vzrušení

Chuťové podněty vedoucí ke vzrušení

Volné pokračování článku "Sexuální vzrušení".

Ne nadarmo se říká, že "Láska prochází žaludkem". Dobré jídlo a lahodné nápoje zaručeně podpoří sexuální touhu, zvýší libido a zlepší náladu i chuť na sex... Je známé, že hodně psychických spolení mezi touhou a tělem začíná u jídelníčku! Ale o přírodních afrodiziakách a doporučených potravinách tento článek nebude...

V případě chuťových podnětů vedoucích ke vzrušení se ovšem jedná spíše o chuťový zážitek spojený s tělem partnera nebo partnerky. Přirozená vůně a chuť potu, tělesných šťáv a pohlavních orgánů je jeden z velmi silných stimulů vedoucích ke vzrušení jak muže, tak i ženy. Především pro muže je vůně ženského pohlaví velmi silným afrodiziakem. Je jasné, že při tělesném kontaktu milenců a jejich vzrušení, se právě vůně a chuť vzájemně dokonale doplňují. Přirozená vůně a chuť čistého těla mezi partnery vyvolává intenzivní vzrušení a touhu po dalším pokračování milostného aktu. Při milování a zvláště pak při orálním sexu, se navzájem velmi důvěrně seznámíte se svými pohlavními orgány a jejich tělesnými tekutinami, nejvíce však při vzrušení a orgasmu. Navzájem budete časem dokonale znát tyto vůně i chutě a to ještě ještě  více prohloubí intimitu vašeho vztahu. Předpokládá to samozřejmě, že si vzájemně musíte věřit a nemůžete se za své vůně a chuť svého těla vzájemně stydět.

Čisté tělo je samozřejmě základním předpokladem jakýchkoli sexuálních aktivit. U orálního sexu to platí dvojnásobně. Není třeba se však při koupeli drhnout až do krve. Úplně postačí trochu více důsledná celková a detailnější intimní hygiena. Naprosto ideální je společná koupel, při které se v rámci milostné předehry můžete vzájemně umývat a přitom i tak trochu vzrušit. Když se dobře umyjte mýdlem a případně tělovým šamponem, nemusíte mít ze své tělesné vůně ani chuti svého těla žádné obavy. Přirozená vůně potu na umytém těle je pak erotickým stimulem vedoucím ke vzrušení. A chuť a vůně vzrušených pohlavních orgánů jsou tím nejsilnějším stimulem vůbec.

Vyhýbejte se však používání jakýchkoli parfémů v oblasti pohlaví. Zbytečně připravíte partnera nebo partnerku o slast z vaší přirozené vzrušené vůně a chuti. Parfémy je vhodné používat výhradně u žen a to stačí jedna až dvě kapky na hrudník a trošku, která zbyla na prstu, rozetřít za ušima a na šíji. Muži vůni ocení, ale na hrudi a na šíji. V oblasti pohlaví očekávají jinou vůni než značkový parfém! Některé zkušené ženy si po umytí lehce rozetřou trošičku svých tělesných tekutin z pohlaví za ušima a ví, že tato vůně jejich muže zaujme více, jak francouzský parfém. Je však potřeba nejdříve zjistit, co vašeho muže zaujme a naladí a později můžete začít experimentovat. Pro milování jsou dokonalé spíše těžké vůně, exotické, erotické, ale jen v jedné kapce na hrudník, prsa, za ušima a na šíji. Jedna maximálně dvě kapičky úplně stačí!!!

Pohlaví však rozhodně neparfémujte!!!

Tělo muže i ženy bude mít po koupeli příjemnou vůni mýdla nebo tělového šamponu a proto není třeba cokoli přidávat.

Článek začínal tím, že ne nadarmo se říká, že "Láska prochází žaludkem". Tak ho zakončím několika "zaručenými doporučeními, která vám s touhou na se mohou nenápadně pomoci.

Dokud se nic nevědělo o přípravcích nebo potravinových doplňcích na podporu erekce, naše babičky a prababičky ráno dědečkovi nebo pradědečkovi uvařily kopřivový nebo zázvorový čaj... a pro jistotu ještě přidaly několik lístků ginkgo biloby... Takováto, skoro "vražedná kombinace" zdravých ingrediencí podpořila sexuální touhu... Už tehdy se totiž vědělo, že sexuální touze, lepší erekci i intenzivnějšímu prožívání sexu, se dá pomoci... A pokud ten čaj pily i babičky a prababičky, leckterá po pár týdnech zjistila, že má na sex podstatně větší chuť a že snadnější dosahuje orgasmu... Myslím, že už je každému jasné, proč dřívější generace měly v oblibě bylinkové čaje a nešetřily na zázvoru... (hlavně v zimě...)

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)