Jste zde

DOTAZ: Nedělá mi dobře když mi přítel hladí prsa ...

DOTAZ: Nedělá mi dobře když mi přítel hladí prsa ...

Dobrý den, jsem s přítelem již velmi dlouho a velmi ho miluji, bohužel se u mě projevil jeden zásadní problém u sexu. Někdy mi nedělá dobře, když mi hladí prsa. Jsou chvíle,kdy je mi to až velmi nepříjemné. Tyto pocity se dostavily až když se nám narodilo dítě. Není to však pokaždé. Nevím proč, ale někdy mi hlazení nevadí a je mi příjemné.

Poradna sexuologa 2014.


 

ODPOVĚĎ:

Je moc dobře, že se vzájemně milujete. Hodně Vám to oběma pomůže překonat tento problém.

Dovolím si Vám trochu oponovat. Nesoulad v sexu, který řešíte, rozhodně není zásadním problémem v sexu. Možná že ho tak nyní vnímáte, ale rozhodně jím není. Je to jen přechodný problém přecitlivělosti Vašich prsou. Domnívám se, že nejspíš to bude kombinace přecitlivělosti prsou po porodu a nesprávná technika jejich stimulace. Ta spočívá v tom, že váš partner je moc rychlý a vše by chtěl zvládnout co nejdříve. Pravděpodobně jeho způsob stimulace prsou je příliš intenzivní v době, kdy ještě nejste dostatečně vzrušená. Vaše prsa budou nejspíš po porodu a po kojení ještě moc přecitlivělá a více vnímavá, než tomu bylo před porodem. Není to nic výjimečného. Dovolím si odhadnout, co vnímáte - máte pocit, že vaše prsa a bradavky jsou přecitlivělé, doteky na nich Vám připadají příliš intenzivní až nepříjemné a mnohdy na jejich stimulaci reagujete až ucuknutím. Prostě Vaše prsa se ještě nevrátila do stavu, na který jste byla zvyklá před porodem. Někdy se stává, že tento pocit přecitlivělosti ženě zůstane po porodu dlouho a někdy i natrvalo. Přítel Vás hladí pořád stejně, ale pocity jsou jiné ...

To, že Vám hlazení prsou a speciálně stimulace bradavek Vám někdy nevadí a někdy Vás vzrušuje, bych spojovat s tím, že v této době jste pravděpodobně již vzrušená a Vaše prsa jsou na stimulaci adekvátně připravená. Proto Vám v této době jejich hlazení a laskání připadá bezproblémové.

Řešení:

Řešení je celkem snadné. Psala jste, že se vzájemně milujete a že jste spolu už dlouho. Předpokládám, že jste tedy schopni si o lecčems promluvit. Až se budete příště hladit a laskat před milováním, tak partnerovi popište, jaký máte po porodu problém. Nejste jediná žena, která podobnou situaci po porodu řeší. Prostě mu vysvětlete, co a kdy je Vám nepříjemné a kdy už Vám jeho hlazení příjemné je. Potom to vyzkoušejte. Někdy pomůže, když se muž oholí nebo když si natře ruce krémem. Vousy přestanou dráždit a ruce budou hebounké. Důležité však je, aby jste vyzkoušeli, zda v době, když budete vzrušená, přecitlivělost na doteky na prsou zmizí nebo se sníží. Většinou při dosažení určitého stupně vzrušení přecitlivělost odezní a prsa se stanou vnímavá na stimulaci a přináší vzrušení.

Rozumný muž to pochopí a bude Vás respektovat. Přizpůsobí milostnou předehru a začne jinými technikami, než hlazením prsou. Až budete vnímat, že už by to šlo, tak mu to naznačíte například slovy "Líbej mne prosím na prsou". A on to zkusí a když to půjde, pak je vyhráno. Prostě se domluvte na tom, že vyzkoušíte něco dělat trochu v jiném pořadí.

Píšete: "Přítel je hodně sexuálně založený. Já mám pocit že mu tohle velmi vadí".
Když mu vysvětlíte svůj problém, tak to přece musí pochopit. Pokud jste však o Vašich pocitech při jeho hlazení Vašich prsou nemluvili, pak se ani moc nedivím, že neví na čem je. Vždy to dělal stejně a "fungovalo" to... Prostě jen nechápe, co se stalo, že už to "nefunguje" ...

Dovolím si Vám navrhnout místo milostné předehry vyzkoušet Tantrickou meditaci "Masáž nohou pro dvojici". Je to ideální meditační technika při které se dá velmi dobře řešit řada sexuálních problémů, přání a tužeb. Opravdu to funguje. Jedná se o velmi příjemnou a svým způsobem i erotickou techniku. Jedinečné ovšem je, že na sebe nevidíte, navzájem se při ní hladíte a masírujete a přitom máte dostatek času na vyslovení svých tužeb a sdílení názorů. Vyzkoušejte ji třeba ke sdílení svých erotických představ a přání k laskání prsou.


Ještě jednou děkuji za důvěru a věřím, že Vám odpověď pomohla.

Kdykoli můžete napsat a já se pokusím Vám odpovědět

S úctou admin webu www.Milovani.cz

(AK)(Z)(L)