Jste zde

Tantrická mistryně a technika "Sumata".

Tantrická mistryně a technika "Sumata".

Hlavní téma: "Tantrická mistryně".
Pokračování článku "Sumata".

Sumata patří mezi techniky nepenetračního sexu a techniky sexuálního tření. Dominantní je při ní žena, muž je v pasivní roli a přijímá vzrušení, které mu žena navozuje třením vulvy o penis. Opakem Sumaty je "Femorální pohlavní styk", kdy sexuální tření řídí muž.

V tomto článku nebudu popisovat "klasickou" techniku Sumata, která byla dovedena k dokonalosti v Japonsku. Na první pohled je technika Sumata celkem jednoduchá. Provádí se v poloze, "Žena nahoře", nejčastěji v poloze "Na koníčka" nebo poloze "Žena nahoře", v odvrácené variantě. Tyto polohy dovolují, aby muž byl pasivní a aby žena nad ním a jeho vzrušením měla dokonalou kontrolu.

V článku "Technika sumata a penetrační sex" je popsána technika Sumata, která už nepenetrační není. Vyzkoušet ji může každá žena a může si být skoro jistá, že muže rozhodně nezklame. Popsaná technika je sice úžasná a ani žena při ní nezůstane zkrátka, k technikám tantrických mistryní se však jen přibližuje.

V čem je technika Sumata v mistrovském provedení jiná?

Ten základní rozdíl je ve způsobu provedení jednotlivých technik Sumaty. Je to podobné jako erotická masáž penisu se "šťastným koncem" ve srovnání s tantrickou masáží lingamu. Masáž penisu se "šťastným koncem" by intuitivně mohla zvládnout každá žena, tantrická masáž lingamu je přece jen trochu složitější a žena, která ji chce zvládnout, musí znát alespoň její některé základní techniky. Technika Sumata je sice sice nejoblíbenější v Japonsku, patří však i mezi oblíbené tantrické techniky. Mistrovské zvládnutí sexuálního tření a soulože patřilo a dodnes patří k vrcholným technikám tantrických mistryní.

Základ techniky je stejný - žena tře penis muže v poloze "Žena nahoře", "Na koníčka" o velké stydké pysky, malé stydké pysky a především o svůj klitoris. V úvodní části masáže nedochází k zasouvání penisu do pochvy (vaginy) a hlavní pozornost a stimulace je věnována tření pohlaví o penis. Je to žena, která sama rozhoduje o způsobu stimulace i rychlosti tření. Vše musí probíhat bez jakékoli podpory rukou. Od prvního okamžiku, kdy žena usedne na ležícího muže se jeho penisu dotýká pouze pohlavím. Vůbec nevadí, když muž ještě nebude vzrušený. Posune jeho penis směrem k břichu a nasedne na něj vulvou tak, aby byl mezi stydkými pysky. Pokud je penis v erekci, postupuje stejně, jen o poznání opatrněji.

Při "klasické" technice Sumata jde o to, aby tření klitorisu o penis zaručilo dostatečnou a intenzivní stimulace tohoto "orgánu rozkoše". Muž leží na zádech a žena na něm sedí v podobné poloze jako "Na koníčka", žena pohybuje pánví dopředu - dozadu a takto třením stimuluje penis muže a svou vulvu. Při správném úhlu pohybu penisu po klitorisu při technice "Sumata" nezáleží na anatomickém umístění klitorisu vůči poševnímu vchodu, ani na jeho velikosti nebo překrytí klitoridální kapucí. To jsou přitom ty nejčastější příčiny, proč není žena při souloži penisem dostatečně stimulovaná v oblasti klitorisu. Sumata tento problém nezná a proto poskytuje dostatečnou stimulaci každé ženě.

Základní myšlenka Sumaty tedy spočívá v tom, aby tato technika sexuálního tření dokázala vzrušit ženu a dovedla její vzrušení až k vyvrcholení.

Zrovna o tohle v provedení Sumaty  tantrickou mistryní nejde.

Tantrická mistryně Sumatu chápe jako cestu pro uspokojení muže, ovšem technikami, které se dají přirovnat k tantrické masáži lingamu bez pomocí rukou. Jediným orgánem, který masáž penisu provádí je její přirození, tedy vulva. Nejde tedy o vzrušení ženy a dosažení jejího vyvrcholení, ale o navození vzrušení u muže a o dosažení jeho vyvrcholení, ovšem po hodně dlouhé době...

Pomocí pohybu pánve, jemných i intenzivních pohybů stydkých pysků, hráze i Venušina pahorku dochází ke tření vulvy po varlatech, penisu a jeho žaludu. Velmi jemné doteky v okolí uzdičky pak žena dokáže navodit přímo klitorisem a klitoridální kapucí. Stydké pysky mohou hladit, "líbat" i mnout - vše záleží na způsobu pohybů pánve dopředu-dozadu do boku, kroužení, na nadzvedávání a intenzivním nasednutí. Hráz dráždí varlata a kořen penisu, Venušin pahorek navozuje pocity tření těla o tělo... Tantrická mistryně kontroluje své vzrušení, ale rozhodně se mu nijak nebrání. Umí s ním pracovat a dokáže využívat i dalších podnětů sexuálního vzrušení pro zvyšování hladiny vzrušení muže. Muži nabízí zrakové podněty při pohledu na její tělo, sluchové podněty při projevech vzrušení i hmatové podněty, dotek a blízkost. Nemusí se vyhýbat ani líbání a doteky ústy..., jen je to v poloze "Na koníčka" pro ni obtížnější. To vše je podpořeno erotickými představami, které v těchto chvílích bude mít opravdu každý muž...

Techniky sexuálního tření nejsou v partnerském milostném životě každodenní záležitostí. Muž prožívá pocity které nezažívá tak často. Jeho vzrušení proto může velmi rychle nastoupat. Protože je muž v pasivní roli, musí jeho vzrušení kontrolovat především žena. Nejde totiž o to, aby muž vyvrcholil už při úvodním tření vulvy o penis - to je jen začátek a byla by chyba to hned na začátku přehnat.

Vzrušení ženy podporuje její přirozené zvlhnutí. To snižuje pocity ze tření penisu o stydké pysky, hráz i klitoris. Vzrušení muže pak narůstá pozvolněji a nehrozí že předčasně ejakuluje. Své vzrušení žena moc kontrolovat nemusí, vzrušení muže však musí hlídat a když vnímá, že je příliš vysoké, musí umět zpomalit, někdy až zastavit jakoukoli stimulaci.

Dostáváme se do další fáze masáže a tou je spojení muže a ženy při technikách Sumata. Doposud měly techniky sexuálního tření muže vzrušit a svým způsobem i "zocelit", aby něco vydržel. Další část totiž bude spočívat v technikách, které se tantrické mistryně učí celý život.

Bez pomoci rukou, pouze změnou nasednutí žena zasune penis muže mezi stydké pysky. Bude se jednat o pomalé mělké zasunutí, kdy stydké pysky "obejmou" penis jehož žalud bude zasunutý do poševního vchodu. Není to snadné a vyžaduje to jistou zručnost, ovšem bez pomoci rukou. Úvodní techniky budou odpovídat způsobu a hloubce penetrace. Tantrické mistryně se od dětství nebo alespoň několik let učí posilovat svalstvo pánevního dna. Už mělké zasunutí penisu do pochvy jí dovoluje penis tisknout, třít jeho žalud o poševní stěnu a stimulovat ho technikami ovládání poševního svalstva. Pro představu o co jde si dovolím odkázat na články které se věnují posilování svalstva pánevního dna, které musí v dokonalé podobě zvládat každá tantrická mistryně. Najdete je v článku "Cvičení pro posílení joni - souhrnný přehled", kde jsou přehledně seřazeny.

Techniky svírání penisu v pochvě, a další techniky které jsou popsány v článku "Cvičení pro posílení joni - souhrnný přehled", jsou základem pro masáž penisu uvnitř pochvy. Při Sumatě se pak střídá masáž penisu uvnitř pochvy se sexuálním třením pomocí stydkých pysků. Nejedná se tedy pouze o "jedno kolo" stimulace vně, mezi stydkými pysky a "jedno "kolo" uvnitř pochvy. Mistrovství spočívá v tom, že se techniky vně a uvnitř opakují několikrát. Střídají se pocity, které jakákoli jiná stimulace penisu nahradí jen obtížně. Podstatné je udržet vzrušení muže na velmi vysoké hladině pod bodem, kdy už není návratu a dojde k ejakulaci. To je na celé technice to nejobtížnější, ale v tom také spočívá ono "mistrovství.

Závěr techniky je spojen s vyvrcholením

Dostáváme se k závěru techniky, kdy žena už vnímá, že muž je velmi vzrušený a že už touží po dosažení sexuálního uvolnění. Tehdy se zaměří na své vzrušení a pomocí stimulace klitorisu tlakem a svírání svalstva pánevního dna se snaží dosáhnout svého vyvrcholení. Toto intenzivní stahování svalstva pánevního samozřejmě nemůže provádět s penisem uvnitř pochvy. Tím by vzrušení muže dostala mimo svou kontrolu. Musí penis z pochvy uvolnit a "položit ho" na podbřišek muže. Intenzivním třením klitorisu o kořen penisu a silným stažením svalů nohou a svalstva pánevního dna zvýší své vzrušení až k vyvrcholení. Když vnímá, že prožije první orgasmus, penis "zasune" do pochvy a prožije s ním uvnitř pochvy vyvrcholení. Muž vnímá, že žena prožívá vyvrcholení jako první a to ho samozřejmě nejen těší, ale i vzrušuje. Aby žena při souloži prožila vyvrcholení jako první je snem většiny mužů. Nyní muž vnímá její orgasmické stahy a to ho naplňuje štěstím a uspokojením. Pokud muž svůj orgasmus neprožije hned po ženě, nic se neděje. Tantrické ženy bývají multiorgasmické a proto už vlastně ani moc nezáleží na tom, při kterém orgasmu muže dovede k vyvrcholení. Pokračuje ve stimulaci penisu uvnitř pochvy technikami, které jí přináší největší vzrušení a to klidně technikami "klasické soulože, tedy prostým pohybem pánve například dopředu-dozadu. Orgasmus muže nastoupí už tak nějak sám od sebe... Čím víc orgasmů ženy muž "ustojí", tím víc na sebe bývá hrdý.

Pokud žena touží po dalších vyvrcholeních, nemívá problém si poradit i s penisem který je už ve fázi ochabnutí. Dokud se penis neuvolní z pochvy, může muži zprostředkovat pocity, které muži tak milují - vnímání orgasmických stahů pochvy své ženy.

Tak nějak by to mělo probíhat v ideálním případě...

 

Články s podobnou tematikou