Jste zde

Ájurvédská masáž Harmony (3)

Ájurvédská masáž Harmony

(3. stupeň ájurvédských masáží a technik)

Hlavní téma: "Ájurvédské masáže".

Celotělová ájurvédská masáž Harmony pracuje s harmonizací energetických drah na těle a k tomu používá dlouhých plynulých tahů vedených přes celé tělo od hlavy k patě. Při masáži se využívá síla horkých přírodních esenciálních olejů. Tyto techniky navozují hlubokou relaxaci a jsou mimořádně silným smyslovým zážitkem. Dochází při ní k aktivaci samo-léčivých sil organizmu. Při masáži se používají ájurvédské masážní techniky a hlavní důraz je položen do pomalých plynulých tahů a energetických kruhů, které umožní masírovanému stav hluboké relaxace. Touto masáží lze zlepšit i kloubní potíže obnovením přirozeného uspořádání tělesné stavby, při níž se uvolní svaly a šlachy.
 
Masáž se provádí jako celotělová a je vhodná pro lidi, kteří již prožili některé z ájurvédskjých masáží, nebo některou z aroma masáží. Není vhodná jako první masáž v životě. Masáž je ideálním pokračováním po infrasauně SALUS nebo po parní bylinné lázni BYLINKA.

 

Rejstřík:
Áyurvéda, Ájurvéda, Ayurvéda, Ajurvéda, Ayurveda, Ajurveda, áyurvéda, ájurvéda, ayurvéda, ajurvéda, ayurveda, ajurveda, Áyurvédské masáže, Ájurvédská masáž, Ayurvédské masáže, Ajurvédská masáž, Ayurvedské masáže, Ajurvedská masáž, áyurvédské masáže, ájurvédská masáž, ayurvédské masáže, ajurvédská masáž, ayurvedské masáže, ajurvedská masáž, parní bylinná lázeň BYLINKA, parní bylinná sauna Bylinka, parní bylinná lázeň Balobab, parní bylinná sauna Balobab, parní napařování, parní inhalace, bylinná inhalace, bylinné napařování, infrasauna SALUS, infračervený termální systém, aromaterapie

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)