Jste zde

Anální sex z pohledu muže

Anální sex z pohledu muže

Pokračování článku "Anální sex".

Ponechme stranou otázku, zda muži nemůže stačit normální vaginální pohlavní styk - soulož a musí toužit nebo usilovat o něco, co někdo může považovat skoro až za perverzní. Jestli je anální sex dobrý nebo špatný si musí posoudit každý sám za sebe. Jedno je však jasné - anální sex je prostě jiný.

Ať už jsou na na anální sex názory jakékoli, je jasné, že anální sex je praktika, kterou lidé provozují a mnozí o ní sní ve svých erotických představách. Když jej vyzkouší, mohou mít jasno alespoň v tom, jak ho prožívali právě oni a ne jejich filmoví porno hrdinové.

Možná je ještě na místě připomenout, že mnoho lidí, kteří anální sex zásadně odsuzují mnohdy ani netuší, že ho v některé jeho podobě úspěšně zařadili do svého milování.

Mnohé by však jistě překvapilo, že za anální sex není považováno pouze vsunutí penisu do análního otvoru, ale i jeho hlazení, olizování, dráždění jeho okolí nebo i vsunutí prstů nebo erotické pomůcky. Takže mnoho lidí ani netuší, že při svém milování vlastně už anální sex provozují a že se jim líbí!

Zásadní rozdíl v pocitu muže při penetraci mezi análním nebo vaginálním sexem bude pocit většího sevření penisu. Konečník je samozřejmě mnohem pevnější a více těsný jako pochva. Proto sevření análním svěračem dává muži pocit intenzivnější stimulace a pevnějšího obemknutí penisu.

Z pohledu muže tedy jde o pocity podobné souloži, ale intenzivnější. Muž vnímá při anální penetraci stimulaci penisu. Žena však jeho vzrušující pocity tolik nesdílí, neboť konečník není pochva. Proto jsou pocity z anální stimulace pro ženu spíše doplňkové. V tom se pocity mezi mužem a ženou zásadně liší. Pokud je tedy muž uvnitř konečníku ženy, měl by on i žena zaměřit pozornost na jiné části jejího těla a a stimulovat jí i jiné erotogenní zóny.

Bez stimulace klitorisu je šance na dosažení orgasmu ženy při anální penetrací mizivá.

Pokud muž chce, aby žena prožila při análním sexu orgasmus, musí ji pro něj poskytnout čas a podmínky. Také pro "anální orgasmus" ženy platí, že muž by rozhodně neměl spěchat. Ani seberychlejší kopulační pohyby při análním sexu k orgasmu ženy nepovedou. Maximálně muž dosáhne orgasmu a pak už v podstatě jeho anální sex končí....

Anální sex jednoznačně vyžaduje mnohem větší přípravu, jak jakákoli jiná forma běžného sexu. Když se však dodrží zásady přípravy a nic se neuspěchá, pak pro většinu lidí tato zkušenost nebude spojena s nějakou bolestí nebo nepříjemností. Pocity bývají minimálně neutrální, ale většinou jsou pro mnohé i vzrušující nebo až velmi vzrušující. Už samotné očekávání něčeho nového při sexu je změnou. Dá se tedy očekávat, že přijdou i příjemné pocity a případně i jistá forma vzrušení.

První anální sex je podobný prvnímu milování. Pro většinu lidí první milování není až tak úžasný zážitek, jak si jej představovali. Když už ale jednou poznali jaké to je, příště to bylo lepší.

Důležité je s penetrací při análním sexu nespěchat. Nejdříve musí být žena i muž dostatečně uvolněná a vzrušená. Pokud bude žena stažená, napnutá a nedostatečně lubrikovaná, muž se do ní nezasune a ženu to navíc bude bolet. Když nebude dostatečně vzrušený muž, nemá čím by penetroval.... Pro celkové naladění a uvolnění je velmi důležitá dostatečně dlouhá a vzrušující milostná příprava. V rámci ní můžete pro ženino vzrušení využít všechny její erotogenní zóny.

Základem análního sexu je UVOLNĚNÍ a LUBRIKACE

Hlavně nikam nespěchejte! Z orálního sexu můžete nenápadně přejít na orální anální stimulaci. Ženu to uvolní, povolí její fyzické i psychické napětí a ona se zbaví obav, studu a přirozeně se naladí se na další prožitky. Pomalé a jemné laskání konečníku jazykem a velmi pomalá stimulace prsty navodí uvolnění a ženu připraví na vlastní penetraci. Neberte to však jako úkol. Když to s uvolněním nepůjde, nemá smysl za každou cenu zkoušet penetraci. Nikam by to nevedlo. Bez uvolnění to prostě nepůjde!!!

Jestli je důležité uvolnění, pak dostatečná lubrikace je přímo povinností!

Konečník ani oblast análních svěračů nemají žádnou možnost přirozené lubrikace, jak je tomu při vzrušení u pochvy. Proto je naprosto zásadně důležité zajistit dostatečnou lubrikaci jinak. Ideální je použít lubrikanty na bázi vody. Olejové lubrikanty narušují materiál kondomu a ten se pak trhá. Lubrikantu musí být opravdu dostatek. Odření konečníku nebo sliznic je velmi nepříjemné a bolestivé. Zpětnou reakcí na bolest nebo nepříjemné pocity je reflexní stažení svalů svěrače a to pak znemožňuje zasunutí penisu. Takže LUBRIKACE, LUBRIKACE a LUBRIKACE!!!

Ejakulace do konečníku a její rizika

Asi většinu mužů láká nechráněný anální sex. Možná ani tak nejde o pocity při penetraci nebo o "lepší" stimulaci penisu bez prezervatuvu. Tím nejčastějším důvodem je ten nejprostší. Muži prostě touží po ejakulaci v ženě. Anešní antikoncepce to mužům umožňuje i při vaginálním styku, ale ejakulace do konečníku je stejně pro mnoho mužů nepřekonatelným magnetem. Nechci posuzovat co je a co není vhodné. Raději zdůrazním, co se může přihodit.

Především sperma ejakulované do konečníku z něho bude vytékat. Alespoň do té doby, než se anální svěrač zregeneruje a uzavře. To může trvat i několik minut. Po celou dobu může sperma vytékat a při nevhodné poloze ženy po sexu - v tomto případě když bude ležet na břiše, může celkem snadno zatéct do vagíny. Následkem může být - těhotenství.

Pozor! Pokud mladí lidé používají anální sex jako náhradu vaginálního z důvodu zachování panenství dívky, pak hrozí, že dívka panna může otěhotnět!!!

A ten druhý problém spočívá v riziku nákazy pohlavní chorobou. Není možné rizika análního sexu brát na lehkou váhu. Anální styk je pravděpodobně  možné hodnotit jako rizikovější, jak vaginální. Je to také proto, že hrozí větší riziko vzniku mikroskopických poranění sliznice a následné krvácení. Bližší informace naleznete v článku Bezpečný sex (lépe bezpečnější sex)".

Přísný zákaz střídání penetrací!!!

Muži pozor! Jestli se při análním sexu opravdu něco nesmí, pak je to střídání anální a vaginální penetrace!!!

V okamžiku, kdy anální sex probíhá naplno se může stát, že některého muže napadne se zanořit ještě kousek vedle, kde je soulož přirozenější, tedy do vagíny. Jenže to může ženě přinést řadu zdravotních problémů, z nichž záněty a mykózu mohou patřit mezi ty příjemnější. Penis v konečníku se logicky musí dotýkat oblastí sliznic, které byly v kontaktu s fekáliemi. Tomu se ani při nejlepší vůli a snaze o dokonalé umytí a vyprázdnění klystýrem, prostě zabránit nedá!!! Pokud se bakterie přenesou do pochvy, pak je velmi vysoká pravděpodobnost hraničící skoro s jistotou, že ženu budou čekat zdravotní komplikace. Kromě již zmiňovaných zánětů a mykóz hrozí především nebezpečí zánětu močových cest, pochvy, dělohy, vejcovodů, vaječníků a další...

Rozumný, i tupý muž si musí pamatovat, že kombinace análního sexu a soulože je prostě nepřípustná!

Stojí to za to?

To si musí každý rozhodnout sám! Anální sex je je prostě jiný. Může však muži i ženě, kteří se k němu odhodlají poskytnout nové pocity a prožitky. Může být ozvláštněním jejich sexuálního života. Především pocit vnitřního naplnění jsou nové a v okamžiku orgasmu jsou směsicí všech možných pocitů, napínání, stahování a vzrušení hluboko uvnitř těla. Tyto pocity jsou ale jiné, odlišné od pocitů známých z dřívějších vaginálních milování. Anální sex pro ty, kteří jej chtějí prožít, může být příjemný. Dá se naučit zvládat ke spokojenosti obou partnerů.

Anální sex není návykový. Kdykoli se dá domluvit, že to bylo krásné, ale už toho bylo dost ....!!!

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: