Jste zde

Bude mi partner věrný když jsem souhlasila se sexem ve třech?

Bude mi partner věrný když jsem souhlasila se sexem ve třech?

Volné pokračování článků "Sex ve třech", "Sex ve čtyřech (výměna manželek)", "Swingers"...

Tato otázka je sice jakoby položena ženou, ale s naprostým klidem si ji můžete položit i ve variantě "Bude mi partnerka věrná když jsem souhlasil se sexem ve třech?".

Partneři, kteří řeší touhu jednoho z nich po sexu ve třech nebo účasti na skupinovém sexu, se logicky musí setkat s myšlenkou "co bude pak dál?". Málokoho nenapadne, že výměna partnerů nebo přibrání někoho dalšího k milostným hrátkám neznění situaci v "základním" páru. Tato otázka má svou logiku a určitě je rozumné si o těchto pochybách společně promluvit a to nahlas!!! Nejhorší je obavy nevyslovit a utápět se v pochybnostech.

Jednu ze základních otázek a to "proč", jste si nejspíš zodpověděli. Přitom je rozhodně vhodné se na budoucí situaci podívat i z většího nadhledu.

Podobně palčivou otázkou, kterou si musí lidé kteří se pro skupinový sex položit a zodpovědět je to, jak budete vnímat sebe nebo partnera či partnerku v situaci, kdy svou pozornost v sexu budou věnovat někomu dalšímu. Proto otázku "Je skupinový sex nevěrou?" rozhodně není radno ponechat bez skutečně pravdivého a upřímného zodpovězení...

Pokud se zamyslíte nad tím, "co je nejčastějším důvodem nevěry?", pak zjistíte, že zrovna společná účast na skupinovém sexu nebo sexu ve třech, případně výměna partnerů, to nebývá. Stát se to samozřejmě může, ale mezi společnou účastí partnerů na skupinovém sexu a nevěrou přímá úměra není.

Souhlasit se sexem ve třech, sexem ve čtyřech (výměna manželek)swingers,... a dalšími sexuálními praktikami ve skupinách, nejsou žádnou zárukou toho, že se partneři navzájem nebudou podvádět v běžném životě. Také to však neznamená, že pokud se budou společně podílet na těchto aktivitách, že je to předpoklad k tomu, aby se podvádět v běžném životě začali...!!! 

Vždy bude záležet jen na lidech a vždy budou existovat takoví lidé, kteří partnera nebo partnerku prostě podvedou. Pokud se někdo rozhodne podvádět, pak opravdu nezáleží na tom, zda spolu partneři žijí ve vztahu monogamním nebo společně prožívají hromadné sexuální aktivity. Záležet bude především na osobnosti partnerů a na jejich morálních a vztahových hodnotách. To je prostě realita se kterou je potřeba počítat.

 

Poznámka:
Nechápejte tento článek jako propagaci skupinového sexu! Ale nezabývat se úvahami o skupinovém sexu nebo tvářit se, že se něco podobného neexistuje, by také nebylo správné. Proto tento článek chápejte jako úvahu nad tématem, které řadu lidí zajímá a řada lidí o něm sní... Není špatné společně se zamyslet nad tím, proč se ke skupinovému sexu lidé vůbec uchylují a co od něho očekávají. Snáze se pak vžijete do představ partnera nebo partnerky v okamžicích následujících po vyslovení věty plné vzrušení "Miláčku, nezkusíme sex ve třech?".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje