Jste zde

Sex ve třech - je "normální" nebo spíš "úchylný"?

Sex ve třech - je "normální" nebo spíš "úchylný"?

Volné pokračování článků "Skupinový sex" a "Sex ve třech".

Normální, ve smyslu, že ho provozuje skoro každý, takovýto skupinový sex asi nikdy nebude. Jestli je normální pro jednotlivce si musí každý zodpovědět sám za sebe. Vícečetná manželství však jsou ve světě "normální", legální, fungující, praktická a nikoho neudivují. Některé kultury s vícečetnými svazky přímo počítají. V životě také může dojít k situacím, které nikdo nepředvídal, nevyhledával a přesto se udály. Nelze tedy vše měřit stejným metrem a odsuzovat bez znalosti souvislostí a okolností. Všechny motivy pro život ve skupině nemusí být vždy motivovány jen touhou po sexuálních zážitcích a prolomení nudy nebo nedostatku zájmu o něco jiného, než o sex.

Sex ve trojici může ozvláštnit, "okořenit" sexuální život, ale páry by si měly být vědomy rizika plynoucího z intimního kontaktu s další osobou. Třetí osoba ve vztahu je vždy rizikem. Nejdůležitější při rozhodování se o tom, zda sex ve trojici vyzkoušet je fakt, že žádný z partnerů by neměl být do takového aktu nucen nebo dokonce přinucen. Pokud se pro sex ve třech rozhodnete, pak si dopředu stanovte pravidla, která ovšem musíte všichni následně dodržet a dodržovat!!!! Pravidla si stanovte v dostatečném předstihu, rozhodně dříve, než dojde k jakýmkoli sexuálním aktivitám.

Zásadou musí být, že se vám takováto aktivita musí líbit všem třem a musíte ji realizovat tak, aby druhý den ani jeden z vás neměl pocit zneužití nebo pachuť něčeho špatného, co už nikdy nechce zažít znovu. Bohužel právě to "vystřízlivění" ze vzrušení s následnými výčitkami a odporem se často po sexu s více lidmi dostavuje a je to pocit jen těžko překonatelný. Pokud se jedná o alkohol, pak do sexu ve třech rozhodně nepatří. Je dobré být si vědom toho, co dělám a proč, aby po vystřízlivění nepřišla kocovina ne z alkoholu, ale vašeho nevšedního sexuálního zážitku...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje: