Jste zde

DOTAZ: Při mazlení přítel nedosáhne vyvrcholení.

DOTAZ: Při mazlení přítel nedosáhne vyvrcholení

Dobry den. Je nám 50 let. Známe se krátce, ale prožíváme intenzivni lásku nejen fyzickou, ale hlavně duševní. Ovsem pokud se mazlíme a já si s nim hraji, přítel nedosáhne vyvrcholení. Říká, že mne tak bláznivě miluje a že ho tak moc vzrušuji, že to proste nejde... Mne ovsem rozhodně nezanedbává. Nechápu to. Při aktu samotném tento problém nemáme. Jak je to možné?
Děkuji za odpověď.

Poznámka: 
(Jména a kontaktní informace zásadně nezveřejňujeme. Dotaz byl upraven tak, aby nebylo možné zjistit, kdo jej zaslal. Významově je však otázka zachovaná.)

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Při mazlení přítel nedosáhne vyvrcholení"

Dobrý den.
Děkuji za Váš dotaz. 
Dovolím si svůj názor k Vašemu problému. Možná tím základním problémem je to, že jste spolu ještě krátce. Váš přítel Vás nejspíš velmi intenzivně miluje a sama víte, že v rovině duchovní to vnímáte i Vy. V rovině fyzické může mít přece jen obavy o to, aby Vaše milování "dobře dopadlo".

Váš přítel je ve věku, kdy už přece jen nastupují jistá omezení a limity a proto bych se tím, že se Vám nedaří jej při mazlení uspokojit nijak nezneklidňoval. Důležité je především to, že Vás nezanedbává a že se Vám věnuje a případné problémy s erekcí nebo dosažením orgasmu prostě překonává jinak. Možná se tak soustředí na to, aby Vám při mazlení vyhověl, že to pak opravdu nejde.

Jsou dvě možnosti, jak se k tomuto problému postavit:

  • Nechat vše tak jak je a neřešit to. Delší známost Vás oba uklidní a Vy přestanete řešit jeho problém s dosažením orgasmu při mazlení a on se uvolní a občas se Vám to povede.
  • Druhá možnost je, že přítele vystresujete tak, že mu to potom nepůjde ani při souloži.

​V každém případě, pokud by se problém začal vyskytovat i u soulože, doporučuji navštívit lékaře a svěřit se mu s tímto problémem. Pravděpodobně by doporučil podpůrnou léčbu pomocí léků na potenci. Pokud však jeho orgasmus při mazlení není ve Vašem vztahu to nejpodstatnější, nechte vše zatím tak, jak to je. Tu návštěvu lékaře bych však doporučoval už z důvodu možných jiných zdravotních komplikací, které poruchám erekce nebo dosažení orgasmu předcházejí i dva roky dopředu. Je potřeba vyloučit vysoký tlak nebo cukrovku či jiná kardiovaskulární onemocnění, která mohou podobné potíže předcházet.

Zatím se (bez znalosti zdravotního vztahu partnera) přikláním k tomu, že potřebujete čas a více se ve svých vzájemných potřebách vyznat. Možná je pro Vašeho partnera opravdu to psychické vzrušení z Vašeho milování a blízkosti důležitější, jak to fyzické. Někteří muži raději orgasmus poskytnou partnerce, než by si jej dopřáli sami. Je to otázka sexuální potřeby obou partnerů v partnerském vztahu. Vím, že se snažíte aby mu bylo co nejkrásněji. Promluvte si spolu a domluvte se na tom co oba opravdu chcete a přestaňte hodnotit situaci z pohledu svých představ o tom, co by pro toho druhého mělo být nejdůležitější.

Podle toho, co píšete, Váš partner orgasmu dosahuje při milování. Hlavně Vás však nijak nezanedbává a věnuje Vám svou maximální pozornost. To je nejdůležitější.

Mazlení nemusí pokaždé zakončit vyvrcholení. Příjemné je už samotné mazlení. Ani u něho nemusíte být oba dokonale vzrušení. Řada mužů dosáhne orgasmu při souloži, ale není schopna dlouhého laskání, které je pro ně málo intenzivní. Pokud se chce přesvědčit, že tomu tak je, pak partnera požádejte, aby Vám po Vašem "neúspěšném" mazlení ukázal, jak to dělá on. Uvidíte, že to dotáhne do konce, protože bude postupovat svou "metodou". Nemá cenu to však po něm chtít pokaždé, když se Vám mazlení nepodaří zakončit vyvrcholením. Raději ho požádejte, aby se věnoval Vám. Když bude chtít a bude to potřebovat, tak si po Vašem vyvrcholení sám řekne o soulož. Když ne, nechte to být tak, že dnes se milujete 1:0. Uvidíte, že se tomu nejspíš nebude bránit. A když bude cítit potřebu skóre vyrovnat, poradí si sám nebo s Vámi.

Myslím si, že když si o tom promluvíte, bude pro Vás oba úleva vědět, co ten druhý opravdu potřebuje.
 

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz.