Jste zde

DOTAZ: Problémy v partnerském sexu

DOTAZ: "Problémy v partnerském sexu"

Dobrý den, ráda bych se poradila s problémem, který máme s přítelem. Jsme spolu dva měsíce.

  • Hned od prvního milování máme problém ten, že přítel není schopen dosáhnout vyvrcholení, podle jeho slov mu to trvá až tři hodiny, což asi chápete, že je náročné :)
  • Hned při prvním milování mu ochaboval, to mi přítel vysvětloval tak, že má malou předkožku, která ho vždy zaškrtí a on mu klesne, ale že to jde chirurgicky vyřešit a bude na tom pracovat (po dalším měsíci stále nic).
  • Jako další problém se nám ukázalo, že neumí uspokojit ženu. Já nikdy neměla jiný orgasmus než masturbační či nekoitální, což má takhle většina žen a přítel mi na to řekl, že se mám při milování s ním uspokojit sama... to mi přijde netradiční a byla bych ráda, kdyby mě uspokojil on.

Pořád o tom mluvíme, v tom je otevřený, ale nic s tím nedělá a mě přijde, že jsou to hned tři problémy v jednom

  • problém s nemožností ejakulace
  • se zaškrcením žaludu předkožkou
  • s tím, že mě neumí uspokojit a ani se o to nepokouší.

Začínám z toho být trošku zoufalá, tak Vám píši. Má navštívit sexuologa? Já jsem ochotná mu s tím pomoci, protože mi na něm záleží, ale poslední dobou mi přijde, že se spíše brání, protože na mě začal mít řeči, jako, že má rád jiné prádlo, než já nosím a podvazky a tak... jenže s tím, abych potřebovala hned na začátku vztahu nějaké vzrušivé pomůcky jsem se nikdy nesetkala a přijde mi to brzo, na to, že jsme spolu tak krátce...

Co vím, tak s poslední partnerkou, se kterou byl tři roky poslední rok nespali a jinak měl podle všeho jen převážně jednorázové partnerky... což mi trošku napovídá, že to je důvod, proč mu nezáleží na tom, abych byla uspokojená.

:( Budu moc ráda za každou radu.

Poznámka:
Zprávu zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact.
Datum: 03.08.2016 Zpráva byla částečně upravena. Byly odstraněny veškeré kontaktní informace.

Poradna sexuologa 2016.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Problémy v partnerském sexu"

Dobrý den.
Děkuji za Váš dotaz a Vaši důvěru.

Opravdu se jedná o tři problémy. Všechny se dají řešit, ovšem za předpokladu, že Váš partner bude chtít...

Přesně jste vystihla, že se jedná o

  • problém s nemožností ejakulace
  • se zaškrcením žaludu předkožkou
  • s tím, že mě neumí uspokojit a ani se o to nepokouší.

Problém s nemožností ejakulace
K tomu, aby bylo možné zjistit příčinu, proč má problém s ejakulací je nutné vyšetření. Bez toho je jakákoli rada pouze domněnka. Bez vyšetření u lékaře není možné zjistit příčinu a tedy ani navrhnout pomoc. Doporučuji návštěvu urologa nebo sexuologa. Tímto problémem část mužů trpí. Příčiny však mohou být různé. Pro představu Vám uvádím odkaz na články, které se touto problematikou na www.milovani.cz už zabývaly. Odkaz naleznete ZDE. Návštěva lékaře je nutná!!!

Problém se zaškrcením žaludu předkožkou
Obávám se, že Váš přítel o tomto problému ví dlouhou dobu. Možná se jedná o jeho celoživotní problém... Opět těch důvodů, proč problém s předkožkou má, může být více. Musím se opakovat - k tomu, aby bylo možné zjistit příčinu, proč má problém s předkožkou je nutné vyšetření. Bez toho je jakákoli rada pouze domněnka. Bez vyšetření u lékaře není možné zjistit příčinu a tedy ani navrhnout pomoc. Pro představu Vám uvádím odkaz na články, které se touto problematikou na www.milovani.cz už zabývaly. Odkaz naleznete ZDE. tento problém je možné vyřešit ve velmi krátké době. Jedná se o poměrně jednoduchý a bezproblémový chirurgický zákrok. Návštěva lékaře je nutná!!!

Problém s tím, s tím, že Vás neumí uspokojit a ani se o to nepokouší
Tak tento problém považuji za zásadní. Bohužel je to problém, který se netýká jen mužů, kteří mají problémy s ejakulací nebo fimózou. V tomto případě se jedná o problém ve vztahu muže a ženy. Muž může mít problémy sám se sebou, ale když bude rozumný a zodpovědný, ženu se naučí uspokojit jinými technikami. Existuje přece řada technik, které ženě poskytnou možná více, než soulož. Ve výsledku sice žena nebude uspokojena souloží, ale může zažít krásnější vzrušení, sex i vyvrcholení, než jiná žena při souloži...

Sama jste došla k podobnému závěru.

Píšete

"poslední dobou mi přijde, že se spíše brání, protože na mě začal mít řeči, jako, že má rád jiné prádlo, než já nosím a podvazky a tak... jenže s tím, abych potřebovala hned na začátku vztahu nějaké vzrušivé pomůcky jsem se nikdy nesetkala a přijde mi to brzo, na to, že jsme spolu tak krátce..."
"přítel mi na to řekl, že se mám při milování s ním uspokojit sama... to mi přijde netradiční a byla bych ráda, kdyby mě uspokojil on."
 

Bez rozhovoru s ním a s Vámi je problém dojít k závěru, proč se mu do sexu moc nechce... Důvodem mohou být i předcházející dva problémy, ale také to může být prostá lenost nebo lhostejnost. Znovu opakuji větu z úvodu problému - bohužel je to problém, který se netýká jen mužů, kteří mají problémy s ejakulací nebo fimózou. V tomto případě se jedná o problém ve vztahu muže a ženy. Je dost pravděpodobné, že podobně by se choval i kdyby první dva problémy neměl...

Doporučuji návštěvu sexuologa a to společnou. Sexuolog musí mluvit s ním, ale i s Vámi. Doporučuji navštívit sexuologa nebo poradnu. Zeptejte se svého obvodního lékaře, kam by Vás poslal ke společné konzultaci. pokud to nevyřešíte sami, pak návštěva lékaře je nutná!!! Většinou se mužům moc nechce... Jenže pro Vás to znamená, že pokud toto nevyřešíte už nyní, na počátku vztahu, je malá pravděpodobnost, že v budoucnosti to bude lepší...

Moje odpověď je možná málo optimistická. Bohužel, musíte společně navštívit lékaře a vše bude jasnější... Přeji Vám, aby vše probíhalo bez problémů a rychle.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz