Jste zde

DOTAZ: "První sex se nepodařil"

DOTAZ: "První sex se nepodařil"

Dobrý den, chtěla bych se zeptat... dnes jsme chtěli mít s přítelem náš společný první styk (pro něho by to bylo poprvé) a nevím v čem jsme selhali. Jeho ztopořený úd nešel zasunout. Nevím jestli to nebylo třeba ochranou a nebo tím, že jsme oba byli nervozní. (vedle za zdí byli jeho rodiče). Chtěli bychom si to vynahradit, tak aby jsme věděli v čem byl nejspíše problém.

Děkuji předem za odpověď.

Poznámka:
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact. Text dotazu byl upraven, odstraněny kontaktní informace.
Dotaz z 2.1. 2018 23:11
Poradna sexuologa 2018.


 

Odpověď na dotaz: "První sex"

Dobrý den,

Děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru.

Omlouvám se, že odpovídám až dnes, byl jsem mimo "civilizaci"...

Možná už moje hledání možných příčin Vašeho problému nebude aktuální a poradili jste si sami.

Možných příčin mohlo být několik. Vzhledem k tomu, že vy, žena, již sexuální zkušenosti máte, nebyl problém v defloraci, tedy v prvním pohlavním styku s porušením panenské blány. Osobně se domnívám, že Vaším základním problémem bylo to, že jste oba byli nervozní, nejistí a že jste se obávali prozrazení toho, co děláte. Představa, že Vás vyruší jeho rodiče Vás nejspíš oba traumatizovala natolik, že to prostě nešlo...

Důvodem však mohlo být i to, že jste se v obavě před prozrazením snažili spojit v poloze která pro sexuální spojení není zrovna nejvhodnější. Pro první milování jsou nejvhodnější polohy "Na koníčka" a "Misionářské poloha". jsou popsané v článcích pod odkazem. Není důležité, že to pro Vás, ženu, nebylo první milování. Pro Vašeho partnera první bylo a on se prostě nedokázal s Vámi spojit i přesto, že neměl problém s udržením erekce. V té poloze, ve které jste se o to pokoušeli nedokázal do Vás proniknout...

Více o polohách vhodných pro defloraci a první milování najdete ZDE.

Dalším důvodem, který se často při prvním milování projeví, je špatný úhel pronikání penisu do poševního vchodu, kdy penis dovnitř vchodu vtlačí velké nebo i malé stydké pysky a poševní vchod tak "ucpe"... pokud má muž větší penis a žena vyvinuté velké nebo i malé stydké pysky, může to být problém, který může vést k obtížím s pohlavním spojením nebo dokáže spojení dokonce zabránit. Pokud muž navíc použije prezervativ a ten není dostatečně lubrikovaný, může to být problém, který je bez pomoci ženy někdy až nepřekonatelný. Žena pak musí stydké pysky prsty rozevřít a penis mezi nimi zavést do poševního vchodu a pochvy. Proto se doporučují sexuální polohy ve kterých má nad spojením žena větší kontrolu, než v jiných.

Samozřejmostí by měla být dostatečná přirozená lubrikace nebo použití kvalitního, zdravotně nezávadného lubrikantu.

dalším důvodem může být pubické ochlupení, které může být natolik husté a dlouhé, že se jeho chloupky dostanou mezi stydké pysky a zasunutí penisu prostě zabrání. V takovémto případě se většinou při snaze penis zasunout "za každou cenu" dostaví na straně ženy bolest a žena se "stáhne" a změní polohu tak, aby bolest nebo nepříjemný pocit přerušila.

Vzhledem k tomu, že ve vedlejší místnosti byli rodiče Vašeho přítele se dá očekávat, že jste byli nejen nervozní, ale že jste se chovali tak, aby jste se neprozradili. To je kombinace která prvnímu milování moc nepřeje.

Pokud jste se ještě od toho prvního pokusu ještě nemilovali a stále po tom toužíte, pak si najděte takový prostor a čas, kdy budete opravdu sami a kdy budete mít jistotu, že Vás nikdo nevyruší. Snad jen ještě dodám, že první milování by nemělo být "rychlovkou" a nemělo by probíhat proto, "abyste ho měli za sebou"... Neznám Váš věk, ale domnívám se, že bude spíše blíže 15 letům, než hranici dospělosti...

Proto doporučuji nespěchat a vzájemně se poznat pomalu a bez stresu. Na milování není soulož to nejkrásnější.

Děkuji za Vaši důvěru.
s úctou administrátor webu www.milovani.cz

 

Články s podobnou tematikou