Jste zde

Erotická hra "Otáčení láhve" (flaška)

Erotická hra "Otáčení láhve" (flaška)

Volné pokračovaní článku "Hry s erotickým podtextem - erotické hry".

Pokud se řekne erotická svlékací hra, pak většinu lidí napadne LÁHEV, FLAŠKA... Myslím, že ve skutečnosti ji hrál jen zlomek těch, kteří si tuto hru ve spojitosti se "svlíkačkou" vybaví. Je jednoduchá, nenáročná a přitom se s ní dá zažít docela dost legrace. Tedy za předpokladu, že najdete dostatečně velkou skupinku odvážlivců, kteří se do ní odhodlají zapojit.

Něco pro připomenutí

V té nejcudnější, dětské verzi šlo jen o políbení. V této podobě ji asi bude znát většina lidí. Z dětství, z období, kdy si ji možná zahráli jako jednu z "odvázaných" pubertálních her. Často patřila mezi ty "zakázané", které se hrály tak, aby o nich nikdo jiný nevěděl. tedy hlavně aby o nich nevěděli dospělí.... Často se hrála na táborech a měla velmi jednoduchá pravidla. Chlapci a dívky se sesedly do kruhu a ten nejodvážnější z nich roztočil uvnitř kruhu flašku. Na koho ukázalo zúžené hrdlo láhve, toho "musel" políbit. Bylo to dětské, tak trochu pubertální, ale přitom vzrušující a napínavé. Také to býval jeden jeden ze způsobů, jak dosáhnout prvních odvážnějších kontaktů mezi chlapci a dívkami. "Polibková flaška" byla tou nevinnou variantou hry. Možná by se dalo říct, že nebyla ani nijak nebezpečná pro morální vývoj dětí. tato podoba "erotické" hry určitě ne. patřila k dětství a snad i pomáhala pochopit co je to vzrušení v dětském provedení...

Mnozí mladí lidé si však tyto zkušenosti s dětskou "polibkovou flaškou" zapamatovali a s narůstajícím věkem hru začali vylepšovat o nové úkoly. Už to nebyly tábory nebo tajná setkání kamarádů s kamarádkami, ale s věkem účastníků hry rostla i jejich odvaha zkoumat zážitky nové, dosud nepoznané.

Pravidla hry láhev(flaška)

V podání hry pro dospělé se jedná o klasickou "svlékací" hru. Účelem je tedy, aby se co nejvíce účastníků hry svléklo donaha. Hra však může být doplněna i o úkoly pro "poražené"...

Pravidla jsou velice jednoduchá. Vytvoří se kruh z lidí, kteří budou chtít hrát. Měli by mít stejný počet "fantů", aby hra byla spravedlivá. Doprostřed kruhu se položí láhev. Tu budou postupně hráči roztáčet tak, aby se postupně střídali. Tím se dá vyloučit určitá "zaujatost". Je jedno, jestli se budou střídat zleva nebo zprava. Hráč láhev roztočí tak, aby vykonala nejméně jednu otočku. Ke komu se láhev otočí hrdlem, ten odkládá část oděvu. Prohrává ten, který je první bez oblečení.

 

Články s podobnou tematikou:

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)